Skocz do zawartości


Zdjęcie

spodnie atama


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

spodnie atama
Po przeszukaniu sherdoga i archiwum budo niestety musze spytac zakladajac nowy temat (znalazlem tematy o rozmiarowce, ale wymiary ludzi ktorzy pytali byly zupelnie inne).

Zamierzam sprowadzic sobie spodnie od gi Atamy i mam dylemat jaki rozmiar wybrac. Mam 190cm wzrostu i 77kg wagi, a wiec jestem osoba wysoka i szczupla.

Pytanie to kieruje tylko do wlascicieli lub ludzi ktorzy mieli kontakt z kimonami Atama, bo z tego co wiem one potrafia sie mocno skurczyc.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spodnie atama
Moje po praniu sie nic nie skurczylo, ale wypralem w 30 stopniach 8)
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: spodnie atama
Z takim wzrostem i waga to w a4 bedziesz wygladal jak strach na wroble a w a3 jakbys mial wode po kostki w domu. Wybrałbym na twoim miejscu wersje a4. Mysle ze wiekszy problem masz pewnie z dobraniem góry. Jaki rozmiar nosisz? Ja mam 190 cm, 93kilo i spodnie a4 koncza mi sie powyzej kostek, wiec chyba dobrze. A tak jak napisal charly atama i koral nie kurcza sie w 30 stopniach. Pozdro i powodzenia

edit poza tym spodnie zawsze mozesz skrocic, jak beda za dlugie
  • 0

budo_fantasista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z maty

Napisano Ponad rok temu

Re: spodnie atama
ja przy wzroscie 178 i wadze 64kg mam rozmiar A2 wiec dla Ciebie mysle,ze A4 beda dobre.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spodnie atama

Z takim wzrostem i waga to w a4 bedziesz wygladal jak strach na wroble a w a3 jakbys mial wode po kostki w domu. Wybrałbym na twoim miejscu wersje a4. Mysle ze wiekszy problem masz pewnie z dobraniem góry. Jaki rozmiar nosisz? Ja mam 190 cm, 93kilo i spodnie a4 koncza mi sie powyzej kostek, wiec chyba dobrze. A tak jak napisal charly atama i koral nie kurcza sie w 30 stopniach. Pozdro i powodzenia

edit poza tym spodnie zawsze mozesz skrocic, jak beda za dlugie


Gory jeszcze nie nosze, na razie chcialbym pocwiczyc w samych spodniach, choc ten sam problem mialem cwiczac jeszcze kyokushin.

Dzieki za pomoc, niestety okazalo sie ze Koszta wysylki sprzetu atamy to 70$ wiec chyba bede zmuszony zamowic spodnie do gi krugansa albo jakies KF ech...
  • 0

budo_micku93
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spodnie atama
tu masz Gi Atamy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] spytaj sie na e-mail czy da sie osobno kupić spodnie.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: spodnie atama

tu masz Gi Atamy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] spytaj sie na e-mail czy da sie osobno kupić spodnie.


Jakos nie zauwazylem ,zeby cokolwiek bylo w tym sklepie
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: spodnie atama
Vince, Ron z ssf sprzedaje osobno spodnie od swojego gi, wzór i materiał jest zerżnięty z Ricksonowego Mizuno, które podobno leży dobrze na chudzielcach:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Problem widze tylko taki, że mają A2 i A3.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024