Witam
Jak w temacie chciałbym prosić o diete na mase
Wzrost 190cm
Waga 73kg
Obliczałem zapotrzebowanie kaloryczne które wynosi około 3000kcal
Z góry dziękuje i pozdrawiam ![]()
Napisano Ponad rok temu
Witam
Jak w temacie chciałbym prosić o diete na mase
Wzrost 190cm
Waga 73kg
Obliczałem zapotrzebowanie kaloryczne które wynosi około 3000kcal
Z góry dziękuje i pozdrawiam ![]()
Napisano Ponad rok temu
to teraz przyjmij 2 gr białka na kg masy ciała
1 gr tłuszczu na kg masy ciała
reszta to węgle
zwiększ kcal od zerowego bilansu o około 100-200 kcal i obserwuj swoje ciało jak waga stoi to dodawaj kcal

www.massagepeter.se
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Plan do sprawdzenia i prosba o pomoc w poprawie |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Jak zacząc dietę |
Trening dla początkujących |
|
|
||
do władających językiem japońskim prośba |
AIKIDO |
|
|
||
Kurs z dietetyki sportowej Wrocław, Łódź, Kielce |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Prosba o cykl na SAA |
Sterydy i Prohormony |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu