Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Krisss
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy jest możliwy przyrost masy jednocześnie redukując tkanke tłuszczową..

Witam, mam do was takie pytanie.. Jestem ektomorfikiem 175cm 69.7 dzisiaj rano. Od niedawna zaczełem do jeżdzać do pracy rowerem.. ok 5-6km w jedną strone.. nie potrafie jechac spokojnie (traktuje to jako cardio), na sniadanie 4 jaja 2 kromy pełnoziarnostego+szynka, 2 posilek - tobra ryzu plus odzywka bialkowa.. 3 - torba ryzu + ok 200gr kotlet z piersi. 4 torba ryzu + odzywka bialkowa (to przedtreningowy posilek), po treningu ryz i cycek (jak w 3cim posilku) przed snem serek wiejski 200g.. Po ciele wydaje mi sie ze rosne, jednak na wadze ostatnio spadam. Brzuch tez mi podcieło troszke na tyle ze widac dolną partie. Mimo wszystko niepokoi mnie ta spadająca waga, wydaje mi sie ze jem dosyc sporo. Od wrzesnia chciałbym od was kupić program treningowy plus diete z suplementacją. Czy mam deficyt kaloryczny w swojej diecie? Od 12 dni niepale papierosow i ekhem marihuany ktora jednak palilem wiele lat. Czy może być to skutek odstawienia? Moj staż na silowni.. zaczełem cwiczyc w 2010.. z tym że udawało mi sie zawsze od lutego do wrzesnia.. a od wrzesnia do lutego biba a od lutego start znow od zera bo wszystko spadało, w tym roku niechcem juz powtarzac tego scenariusza.. Pracuje na magazynie dosyc fizycznie + stres. Co robic chcem rosnąć! Dzieki i Pozdrawiam.


  • 0

Numenor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:?
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :43,5
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest możliwy przyrost masy jednocześnie redukując tkanke tłuszczową..

Powód? Za mała kaloryczność diety. Oblicz swoje zapotrzebowanie, podbij o jakieś 400 kcal i zobaczysz, że będziesz rósł. Pracujesz fizycznie więc te kalorie dodatkowo trzeba podbić.


  • 0

klajta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 12
31
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Maz.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, siłownia, motoryzacja
  • Staż [miesiące]:jakiś jest
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:104

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest możliwy przyrost masy jednocześnie redukując tkanke tłuszczową..
Musisz odwiedzić kalkulator zapotrzebowania i jakaś tabele kalorii w celu wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego i tabele w celu ustalenia diety. Przy rzucaniu palenia tytoniu przeważnie waga idzie w górę wiem z doświadczenia.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024