Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze skórą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ragnar
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem ze skórą

Witam , przejdę od razu do setna .Otóż po redukcji moja skóra jest rozciągnięta ,przez co tracę dużo na definicji mięśni są bardzo słabo zarysowane .najwięcej skóry jest w okolicach brzucha ,ramienia , pleców .Mam już to rok czasu,skóra się wgl nie chce wchłonąć .Aktualnie jestem na masie lecz to nie wiele działa , skóra prawie się nie napina .Co mam zrobić żeby ją u elestycznić ?


  • 0

Capp
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze skórą

Przede wszystkim cierpliwość i wytrwałość !

Wszystko zależy od tego, ile tej zwisającej skóry masz ...

 

Zdrowa dieta, dużo rozciągania.

Praca na siłowni, aeroby by ujędrnić mięśnie. Po paru miesiącach, idzie zauważyć widoczne efekty.

Kosmetyki zwiększające elastyczność skóry. Większość  z nich wpływa na produkcje kolagenu, aby zwiększyć elastyczność skóry.

Zabiegi chirurgiczne, ale to ostatnia deska ratunku dla ludzi, którzy na prawdę mają strasznie dużą ilość tej skóry zwisającej.

 

Zdrowa dieta, dużo warzyw, dużo ruchu, dużo rozciągania, kosmetyki zwiększające elastyczność skóry. To wszystko powinno pomóc.

Czas, cierpliwość i Wytrwałość to droga do Sukcesu.


Użytkownik Capp edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze skórą

Z czasem skóra sama powinna wrócić do normy - chyba, że straciłeś na redukcji naprawdę duzo kilogramów i masz taki fałd (w takiej sytuacji samo się nie naprawi). To co Capp napisał jest prawdą, ale według mnie jest odpowiednie nawodnienie organizmu, aby odzyskał on elastyczność. Warto też nosić specjalne pasy uciskowe, które są w stanie naprawić taką skórę przy odpowiednim stosowaniu. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024