Witam mam 17 lat trenuje na siłowni już ponad 4 lata efekty widać ale mnie nie zadawalają, czasem biegam trenuje MMA staram pilnować diety czy mógłbym stosować kreatyne lub białko czekam na odp z góry dziękuje
czy moge brać odżywki ?
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Dietkaczy moze mi kto ułożyc diete |
Dieta |
|
|
||
co lepsze ? białka czy jajka ? |
Dieta |
|
|
||
Witamjak cwiczyc? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Propionian testosteron czy Deca-Durabolin?? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
Sterydy czy brać? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Suplementacja- Ponad rok temu
-
Masa.- Ponad rok temu
-
białkomaras282 - Ponad rok temu
-
GAINER- Ponad rok temu
-
bcaa dawkowaniemaras282 - Ponad rok temu
-
pytanie o odzywke- Ponad rok temu
-
Bulk/czyste białko.... ?- Ponad rok temu
-
SCITEC JUMBO opłacalność ?!- Ponad rok temu
-
Spalacz Tłuszczu- Ponad rok temu
-
Kreatyna czy coś jeszcze?- Ponad rok temu




Ponad rok temu
