Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cwiczyc czy nie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

juhasmhn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cwiczyc czy nie ?
Witam, opiszę tu moją sytuacje ,mam nadzieje ze mi doradzicie.Mam 14 lat,piłke nożna trenuje juz jakieś 5 lat i z tym wiąże większe nadzieje.W tym problem ,że chce troche przypakowac na siłowni.Kupiłem białko gain bolic 6000 i zamierzam je brac do konca wakacji.Pytanie:czy jak bede brac codziennie te białko przed spaniem a oprocz tego trenowac piłke nożną i na siłce, to nie spadnie mi szybkosc, dynamika ani nic ? Treningi piłki mam w klubie od poniedziałku do piątku a oprocz tego mecze w soboty i niedziele teraz będą,a białko zamierzam brac codziennie i do tego w poniadziałki srody piatki i niedziele chodzic na siłke.Licze na dobrą odpowiedź.
  • 0

Numenor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:?
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :43,5
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyc czy nie ?
Dieta musi byc i pamietaj ze ona nie sklada sie tylko z bialka. Okreslona ilosc wegli i troche tluszczow. Cwiczyc mozesz, jak bedziesz trenowal dalej pilke to szybkosc sie nie zmniejszy, jedyne co to rozrosnie ci sie tkanka miesniowa.:P
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyc czy nie ?
Siemka :) Mozesz smialo je brac i grac w pilke tylko pamietaj o diecie jesli chcesz zwiekszyc mase :P Arnold wlasnie tak zaczynal, gral w pilke i poszedl na silownie tylko zeby popracowac nad nogami ale wlasnie silownia go zainteresowala po jakims czasie bardziej ;)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

juhasmhn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyc czy nie ?
Dzięki za odpowiedz.Ja chce potem grac bardziej w piłke (przynajmniej narazie) , a jaka ta dieta powinna byc ? jakaś scisła czy poprostu musze więcej węglowodanów jesc ? I jeszcze jedno:można potem odłozyc białko czy potem trzeba cały czas brac ?
  • 0

Numenor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:?
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :43,5
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:160
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyc czy nie ?
5-6g wegli na 1kg ciala, 2g bialka i okolo 1,5g tluszczow. Bialko mozesz odlozyc potem ale musisz spelniac zalecana jego ilosc w diecie.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyc czy nie ?
gain bolic to nie białko, tylko gainer. Więc zawiera dużo węgli, a to nie zawsze jest dobre przed snem. Bierz 100g po treningu
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Cwiczyc czy nie ?

gain bolic to nie białko, tylko gainer. Więc zawiera dużo węgli, a to nie zawsze jest dobre przed snem. Bierz 100g po treningu


i Według braków w diecie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024