a jak wyciskam przy rozstawieniu rąk 0 cm tzn złączonych praktycznie to całkiem źle wykonuje te ćwiczenie??
Wyciskanie w wąskim chwycie
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
Brak odpowiedzi do tego tematu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Skurcze lewej ręki ,podczas treninguSkurcze podczas treningu |
Zdrowie i Medycyna |
|
|
||
Cross treningi w Poznaniu |
CROSS-BUDO |
|
|
||
wznowienie treningów |
Samoobrona |
|
|
||
Łokcie - metody treningowe |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
trening "domowy" |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Kompletnie zielony- Ponad rok temu
-
Plan na Siłe. Do oceny- Ponad rok temu
-
ABS 2- Ponad rok temu
-
Pomoc dla innych!!!!- Ponad rok temu
-
Ocena Planu Na Siłe- Ponad rok temu
-
Plecy po raz kolejny- Ponad rok temu
-
Ile wody?- Ponad rok temu
-
Kuliste Bicepsy- Ponad rok temu
-
Proszę o pomoc- Ponad rok temu
-
Pytanie do współnej polemiki- Ponad rok temu




Ponad rok temu
