Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trenig na spalanie i rzeźbe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

ripekk
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trenig na spalanie i rzeźbe

Witam wszystkich. Piszę do Was o rade bo jestem 100% amatorem i nie mam żadnego obeznania w temacie, a mianowicie chodzi o spalenie nadmiaru tłuszczu i rzeźbę potrzebuję planu treningowego + jakiś rad co do diety ( bo narazie to albo jem dużo albo w ogóle.)
Moje parametry:
175cm
83kg (waga po roku czasu siedzenia na tyłku i nic nierobienia)
26 lat
Opis siły - słabiutko jak cholera - przy wadze 85kg - 50 przysiadów / 3 podciągniecia na sztandze / 10 pompek / 50 brzuszków
i godzina jazdy na rowerze stacjonarnym na zmianie obiążeń 3 i 5. - - bez siły, bez kondycji , marny wygląd (jak dlamnie) dlatego proszę o pomoc - potrzebny jakis konkretny plan.


Hmm co mogę więcej powiedzieć, jestem chyba z tych nie licznych ze jak tyją to nie idzie im w tłuszcz na brzuchu czy cycki rosną i powstają zwisy, a wszystko idzie u mnie w dolne partie ciała (4litery, uda, łydki ogólnie nogi).
Jeśli chodzi o górną partie ciała - brzuch, klata, ramiona to myślę to wiadomo teraz są braki ale myślę ze mam dobrą budowę ciała i tkanki mięśniowej bo choć trochę poćwiczę to widać u mnie dość szybko efekty, a mam takie ciało iż żadnych suplementów na masę brać nie muszę (nie jestem z tych mocno otyłych co jak jedzą to niewiadomo jak "rosną" ), lecz niewiem dokładnie jakie ćwiczenia wykonywać, a czytałem o tym wiele na forach i na youtubie - o planach trenigowych ale zawsze jest cos innego.
Wczoraj przyszedł mi sprzęt zakupiony do ćwiczeń identyczny jak ten w linku [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] + mam też rower stacjonarny.

Jako amator zwracam się do Was doświadczonych "treningowców" o ułożenie jakiegoś planu ćwiczeń z tym zestawem zakupionym prze zemnie i rowerkiem stacjonarnym. - Czasu w ciagu dnia i motywacji do tego mam od groma.


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenig na spalanie i rzeźbe

Tak naprawdę to by spalić tkankę  tłuszczową potrzebna jest dieta redukcyjna. To od naszego odżywienia  zależy czy budujemy masę albo redukujemy .

 

Jeśli dopiero zaczynasz treningi przy wykorzystaniu obciążenia to polecam tobie trening FBW

 

Podstawowym treningiem  idealnym na poczatek jest trening full body workout(fbw)

jest to trening ogólnorozwojowy gdzie ćwiczymy całe ciało na treningu

http://forum-kult...l-body-workout/

http://forum-kult...początkujących/

 

Tym treningiem bym radził ćwiczyć dopóki będą efekty. Potem można zmodyfikować ten plan i dalej nim ćwiczyć albo przerzucić się na inną metode np trening dzielony(split) albo push pull


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024