Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na początek dla grubasa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

gruByCS
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening na początek dla grubasa.

- Wiek: 22

- Wzrost: 184

- Waga: 130

- Waga planowana: na dany moment zejść poniżej 100 kg, a potem aby waga oscylowała w okolicach 80-90kg
- Staż treningowy: wcześniej trenowałem z 10 miesięcy, schudłem do 110kg. Potem przez pracę jako kierowca międzynarodowy musiałem zrobić, przerwę gdyż nie było mnie praktycznie w domu. Przerwa trwała od września do dzisiaj. Niestety różne problemy + brak motywacji oraz moje własne lenistwo i znów się ostro zaniedbałem.

- Ile robisz treningów w ciągu tygodnia? Obecnie robię rozgrzewkę, co dwa dni trening, robię wszystko na danym trenignu, po jednym ćwiczeniu na daną partię mięśni. Po treningu aeroby,45min do 1h. Planuję też w dni wolne od treningu fizycznego robić aeroby, rano, może też wieczorem. 

- Rodzaj Twoich treningów: To już chyba napisałem wyżej. 

- Intensywność Twoich treningów: Tak samo. 

- Czy zazwyczaj szybko chudniesz czy masz tendencję do tycia? Bardziej do tycia. 

- Co uważasz za najtrudniejsze w stosowaniu dobrego odżywiania? Brak dobrej diety, nie wiem bardzo od czego zacząć. Co jeść, jak. 

- Czy stosujesz suplementy i jeśli tak to jakie oraz od jak dawna(czy systematycznie?) Obecnie nic nie stosuję gdyż biorę lek Izotek i lekarz doradził aby niczego za bardzo nie brał.

- Kontuzje/Urazy: nie mam większych problemów z kontuzjami. 

Jaki trening po okresie rozgrzewki zastosować? Rozgrzewkę planuję robić ok 2-3tygodnie. I właśnie pytanie brzmi jaki trening dalej. Czy po dniu treningu fizycznego będę mógł zrobić rano i wieczorem aeroby(tak min 45min) i czy przez to się nie przetrenuję? 

No i najważniejsze pytanie jaka dieta? Wiadomo redukcja, ale co jeść, jak itp. 

Ile powinienem chudnąć prawidłowo na miesiąc. 

Wybaczcie za głupie pytania, ale bliżej mi do laika, niż osoby zaawansowanej. 

Liczę na pomoc, pozdrawiam. 

 


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na początek dla grubasa.

Obecny plan bym ciągnął dopóki są efekty. Potem możesz przeskoczyć na 3-4 dniowy trening dzielony(split) lub push pull.

Aeroby starczą raz w ciągu dnia.

Jeśli chodzi o dietę to pytaj o to w dziele dieta - tam dostaniesz odpowiednie odpowiedzi


  • 0

TKWM


23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na początek dla grubasa.

Zachęcam do zakładania dziennika treningowego.Dzięki dziennikowi można notować  swoje postępy.

Dziennik Treningowy


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024