Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mogę przybrać na masie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Moonfallen
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nie mogę przybrać na masie

Męczy mnie jedno pytanie, "Czy to moja wina czy mojego organizmu". Bo już od pół roku próbuje przytyć i mi nie wychodzi. Jem na prawdę dużo. Po 8-9 kanapek na śniadanie, kolacje. Na obiad jem też sporo bo na przykładzie klasycznego polskiego obiadu (kotlet, ziemniaki, surówka) to jem np. 2 kotlety, pełna miskę ziemniaków i trochę surówki, znowu po upływie hmm godziny? półtorej znowu jestem głodny i robię sobie kromki po 5-6. Mam 16lat (17 w czerwcu) jestem bardzo chudy bo waże 53kg przy wzroście 180cm :( PS. Jem głównie piersi z kurczaka, ryż, makarony, różne mięsa i ziemniaki.


  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mogę przybrać na masie

Witaj na logikę jesz dużo, lecz nie wiem co to za kanapki. Ziemniaki nie są kaloryczne a, kotlet ma więcej węgli,tłuszczu niż białka taki klasyczny. Rozpisz proszę biało na czarnym co jesz w ciągu całego dnia. Jeżeli trenujesz rozpisz również plan żywieniowy z dnia treningowego a, zadziałamy. pozdro




Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Moonfallen
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mogę przybrać na masie

Hmm to może opiszę dla przykładu dzień dzisiejszy. Wstałem o 13:00 i na śniadanie zjadłem 6 kromek z serem i pomidorem (ser, szynka, pomidor, pasztet - ciągle jem mniej więcej to do kanapek) potem o godzinie 16:00 zjadłem obiad, zupa koperkowa, a na 2 danie ryż, pierś z kurczaka i sos słodko/kwaśny (tutaj też można powiedzieć że jem to samo bo w kółko ryż, makaron, ziemniaki i pierś z kurczaka lub jakies mięso) a kolację zjadłem o godzinie 22:00 5 parówek, 2 bułki z masłem + zupa tajska z piersią z kurczaka. Dzieki za szybką odpowiedź :) 


  • 0

Paweł Kasprzak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1178 postów
  • Pomógł: 8
18
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, gry i hodowla gołebi
  • Staż [miesiące]:Ponad rok
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mogę przybrać na masie
Ale wylicz z tego kalorie bo my nie zrobimy z tego za Ciebie, wejdz na tabela kalorii i tam wszystko wypisz i wtedy nam tutaj daj znać co i jak.
  • 0

Dziennik Treningowy

 

Zapraszam do przeglądania, wypowiadania się oraz poprawiania moich błędów.

Zapamiętaj! Każdy uczy każdego, a WIEK to tylko liczba!

 

Powracam!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Magdalena83
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1624 postów
  • Pomógł: 35
118
Bardzo Dobra
  • Płeć:Kobieta
  • Staż [miesiące]:78
  • Wzrost [cm]:165
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:89
  • Pas [cm]:67
  • Udo [cm]:55
  • Przysiad [kg]:70 - 3/3/15
  • Wyciskanie [kg]:moj max 100
  • Martwy ciąg [kg]:100 - 4/3/15
  • Waga [kg]:59

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mogę przybrać na masie

Po pierwsze malo posilkow. Powinno byc okolo 5-6 mniejszych posilkow, niz trzy duze.

Po drugie dieta na mase powinna skladac sie z wartosciowych produktow, a nie smieci jak parowki czy bulki.

Po trzecie powinna byc na dodatnim bilansie kalorycznym okolo 500- do nawet 1000kcal.

Po czwarte w diecie na mase powinna byc wieksza ilosc bialka niz np w diecie normalnej lub na redukcji.

Po piate trening i jeszcze raz trening, regularny bez opier. lania sie bo bez tego nic nie zbudujesz, a tylko sie zalejesz.

Po szoste Sniadanie powinno zawierac duzo wegli zlozonych : owsianka, pelnoziarniste pieczywo.

Po siodme zacznij najpierw od obliczenia zapotrzebowania kalorycznego, jak juz obliczysz podajesz wynik tutaj.

http://forum-kultury...-kcal/?p=242347

Po osme warto poczytac o dietach na mase, wejsc w tematy podwieszone w dziale dieta.

http://forum-kultury...est-dla-ciebie/


  • 0

Dołączona grafika


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mogę przybrać na masie

My chetnie pomożemy nakierować Cię na właściwe tory.


Mateusz Pawlak ;)


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie mogę przybrać na masie

Hmm to może opiszę dla przykładu dzień dzisiejszy. Wstałem o 13:00 i na śniadanie zjadłem 6 kromek z serem i pomidorem (ser, szynka, pomidor, pasztet - ciągle jem mniej więcej to do kanapek) potem o godzinie 16:00 zjadłem obiad, zupa koperkowa, a na 2 danie ryż, pierś z kurczaka i sos słodko/kwaśny (tutaj też można powiedzieć że jem to samo bo w kółko ryż, makaron, ziemniaki i pierś z kurczaka lub jakies mięso) a kolację zjadłem o godzinie 22:00 5 parówek, 2 bułki z masłem + zupa tajska z piersią z kurczaka. Dzieki za szybką odpowiedź :)

Prostym językiem musisz jeść więcej i treściwiej. Jadasz 3x dziennie, na pewno jest to nisko wartościowe jedzenie. Musisz wcisnąć przynajmniej jeden, dwa posiłki +. Koniecznie uzupełnić węgle innymi źródłami, nie bazować tylko na pszenicy. Wywal podroby, szynki i wędliny .




Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024