Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzyskanie formy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

pol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Odzyskanie formy
jestem nowym uzytkownikiem, takze Witam Was Serdecznie.

Zanim zdecydowalem sie napisac tego posta przejrzalem sporo watkow na forum i probowalem zaglebic sie w temacie cwiczen, treningow itp.

Otoz mam 25 lat, do tej pory bylem dosyc aktywny fizycznie (rower, pilka nozna itp), natomiast w pazdzierniku zeszlego roku musialem udac sie na operacje kolana (artroskopia), niestety nie skonczylo sie na jednej w wyniku bledu lekarza i przelezalem ponad 4 miesiace w lozku, co zrobilo swoje...

W chwili obecnej chodze od 3 miesiecy na silownie (srednio 2 razy w tygodniu) plus raz w tygodniu staram sie chodzic na basen.
Przez ten czas lezenia w lozku troszke mi sie przytylo (6kg, szczegolnie widac to na brzuchu)

Do tej pory skupilem sie glownie na odbudowie miesni nog, natomiast teraz chcialbym zrzucic brzuch i wymodelowac sylwetke, moze nabrac troszke masy :P
Stosuje odpowiednia diete,ale zastanawiam sie nad suplementami..
Problem polega na tym ze jestem zielony w temacie, na rynku jest bardzo duzo suplementow i odzywek.
Gainery, odzywki bialkowe, reduktory tluszczu, kreatyna itp, prosze Was abyscie doradzili mi od czego mozna zaczac, aby pomoc w spaleniu odloznego tluszczu i lekko rozbudowac sylwetke.
Dodam jeszcze ze mam siedzaca prace (przy PC) co moze rowniez miec wplyw na sytuacje.

Czy np moge kupic jakies bialko + reduktor tluszczu?

Prosze o rade, Pozdrawiam Serdecznie i Zycze Wesolych Swiat

Paweł
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzyskanie formy
Witam :)
Jeżeli chodzi o siłownie to polecam trening SPLIT, który możesz znaleźć na naszym forum lub ułożyć sam :P
Basen jak najbardziej :D Jeżeli dawna kontuzja kolana Ci pozwoli, to polecam zacząć biegać minimum 2-3 razy w tygodniu od 30-45 minut albo trenować interwałowo.
Na razie skup się na prawidłowej diecie, powinieneś jeść dużo białka oraz ograniczyć liczbę węglowodanów.Suplementy narazie nie będą potrzebne chyba że białko do uzupełnienia diety :D
Pytaj śmiało
  • 0

pol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzyskanie formy

Witam :P
Jeżeli chodzi o siłownie to polecam trening SPLIT, który możesz znaleźć na naszym forum lub ułożyć sam :D
Basen jak najbardziej :) Jeżeli dawna kontuzja kolana Ci pozwoli, to polecam zacząć biegać minimum 2-3 razy w tygodniu od 30-45 minut albo trenować interwałowo.
Na razie skup się na prawidłowej diecie, powinieneś jeść dużo białka oraz ograniczyć liczbę węglowodanów.Suplementy narazie nie będą potrzebne chyba że białko do uzupełnienia diety :D
Pytaj śmiało



dziękuje za odpowiedź, niestety kontuzja nie pozwala mi jeszcze na bieganie, oraz na zbytnie obciązanie nóg, także wszelkie sporty jak narty itp odpadają :D
jeśli chodzi o białko do uzupelnienia diety to czy np serwatka ostrowia wpc 80 moze byc na początek? w jakiej formie lepiej spozywac dodatkowe bialko, czy wlasnie jako serwatka do rozpuszczania czy moze kapsulki? nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz, czy mozna pozwolic sobie na spozywanie dodatkowego bialka i np reduktor tluszczu (cos zawierajacego L-Karnityne) ??

Pozdrawiam Serdecznie
Paweł
  • 0

pol
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:3
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzyskanie formy
Panie i Panowie, czy moge prosic o odpowiedz na moje pytanie?
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzyskanie formy
Cześć, białko ostrowia może być, ekonomiczne rozwiązanie:P Białko ze spalaczem można łączyć, ale nie przesadź, nie bierz nic zbyt mocnego
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

qweasd
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:193
  • Biceps [cm] :49
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Pas [cm]:98
  • Waga [kg]:121

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzyskanie formy

Cześć, białko ostrowia może być, ekonomiczne rozwiązanie:P Białko ze spalaczem można łączyć, ale nie przesadź, nie bierz nic zbyt mocnego



dobre bialeczko ktore polecila mi pani w sklepie to Milkoshake Power Protein. jestem bardzo zadowolony, w odzywce jest 76% bialka. probowal ktos jeszczE?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024