Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy powinno sie pic odzywke ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Kiedy powinno sie pic odzywke ?
Mam odzywke Supergainer Carbohydrate, protein drink mixture z Multipower. Kiedy pownnam ja pic ? Przed czy po treningu i czy 3 razy dziennie ? Pytalam w sklepie ale babka zrobila mine ryby i rozlozyla rece. Brakowalo tylko zeby jeszcze pamietala jak ryba 3 sekundy wstecz :)
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?
Hehe zazwyczaj tak jest, sprzedaja a nawet nie maja pojecia co :) Hmm a co do dawek itd.to czy na pudelku nie jest napisane?? Co do protein drinka to o ile sie nie myle najlepszy jest na noc lub ewentualnie w dzien kiedy nie mamy czasu zjesc ale nie wiem czy to napewno to..
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?
Nie jest napisane. Tylko jaka porcje trzeba zrobic. To juz nastepna odzywka bez takiego opisu. Kolega powiedzial mi ze mam pic ja 3 razy dziennie ale wraz z jego odpowiedzia zaczaila sie niepewnosc :)
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?
Gainer po treningu i według braków w diecie.Białko też według braków w diecie :) Poza tym co to za białko?
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?
Juz sobie poradzilam i zadzwonilam do producenta. :) Faktycznie po treningu ale moge tez pic 3 razy dziennie, to zalezy ode mnie. A tak swoja droga.....pytaj mnie co to za bialko :)
Pozdrawiam
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?
Oby nie pszenica albo sama soja :)
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?

Oby nie pszenica albo sama soja :)



wrrr sie juz pogubilam z tym wszystkim. Chyba ten facet zle mnie poinformowal ze 3 razy dziennie :) udalo mi sie odnalezc na necie ta odzywke i tam jest napisane ze do 80 kg masy ciała - 2 porcje całej pitnej dziennie. To ile ja musze tego wkoncu pic ??? Ta odzywka wspiera przyrost masy ciała i masy konstrukcji w połączeniu z treningiem siły
Ja waze 61 a powinnam 65 do mojego wzrostu. Cholernie jest to duzo jak na kobiete ale co zrobic, musze pic te odzywki i wiecej jesc bo mam szybka przemiane materi i szybko trace kg ;)
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?
Przemiana materii z wiekiem ulega zmianie, obyś potem nie żałowała.
Jak na razie to jedz te gainery jak masz ochotę, ale do tego są potrzebne też niezbędne kcal.
  • 1

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?

Kto Ci tak powiedział, że przy wzroście 171 cm masz ważyć 65 kg???
Twoja waga jest jak najbardziej ok. Twój trening powinien modelować twoje mięśnie, nadawać im ładnego kształtu a nie budować je. Pisałaś w którymś poście , iż chcesz odkryć zarysy mięśni, że chcesz zgubić troszku tłuszczyku bo pod nim masz dobrze wyrobione mięsnie a teraz chcesz dorobić jeszcze masy. Pogubiłem się w tym hehe. Trenuj by ujędrnić pośladki, pokazać płaski ładny brzuch i jędrne piersi , tyle my mężczyźni oczekujemy od was kobiet, Nie potrzebujemy wielkiej masy u kobiety. Jak do swojego wzrostu masz dobrą wagę i jej się trzymaj , pilnuj tylko by wszytko było proporcjonalne i nic poza tym.
Odżywkę możesz pic podczas drugiego śniadania, po treningu , bo tu jest najważniejszy posiłek dnia.


to nie ja pisalam, ja tam zgubic nic nie chce :) Wszedzie masz napisane o wzroscie i wadze. Ja przeczytalam we wrozce :) Babie nie wytlumaczysz, ja tej masy potrzebuje a swoje i tak sie bedzie wyrabiac. Jak bedzie zle to sie odchudze ;)
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?

Ok , powodzenia zatem w treningach.
Pozdro


Dziekuje Chyba zaczynam miec wode z mozgu co do tych odzywek :)
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?

Spokojnie bez załamki. Napisz kolejny temat poproś w nim o dobór i dawkowanie suplementów dal kobiety , której celem jest... i napewno Ci ktoś odpowie, ja Ci w tym temacie wiele nie powiem, gdyż moja wiedza dotyczy głownie treningu i w praktyce i w teorii z racji kursu, ale nie jestem z tych instruktorów któż twierdza ze na wszystkim się znają i biorą się za układanie diety dobór suplementacji , tak naprawdę nie mając o tym większego pojęcia , gdyż zajęcia , na które uczęszczali nie dają im ani do tego uprawnień ani jako takiej wiedzy oprócz tej podstawowej.
Są tu na forum ludzie , którzy mają wiedzę zapewne Ci pomogą


Pomyslalam ze wykorzystam ta odzywke, zobacze jak mi to wszystko pojdzie i potem cos zmienie :)
  • 0

Snakke77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Planeta Ziemia
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Psychologia, filozofia, wszystko inne co interesujace i silownia
  • Wzrost [cm]:171

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy powinno sie pic odzywke ?

Pewnie , że tak
Sukcesów życzę
I pozdrawiam


:) Dziekuje wzajemnie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024