Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noszenie noża, siekiery, pałki, nunczaku czy tonfy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_kejos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Noszenie noża, siekiery, pałki, nunczaku czy tonfy!


jak nieważne, jak ważne. napisane wyraźnie że chodzi o imitacje z ciężkich i twardych materiałów.


Znasz jakieś materiały które imitują twardość i są ciężkie na niby????????


nie... a powinienem...? 8O ty znasz?

Hehee a ja znam takie cos - sztuczna cegla albo kamien (takie jak sie w filmach uzywa) wyglada to to na ciezkie i twarde ,a ..... nie jest :)
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Noszenie noża, siekiery, pałki, nunczaku czy tonfy!
kselos, problem w tym że tu nie o dyskusje z policjantem chodzi. chodzi o to co sie stanie jak policjant ci zabierze np pałke teleskopową (albo jakikolwiek inny kontrowersyjny przedmiot) i odda do oceny biegłemu. bo nie jest powiedizane że ten ostatni dojdzie do tkaich samych wniosków jak ty w swoich 2 punktach.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Noszenie noża, siekiery, pałki, nunczaku czy tonfy!
Tylko zabierze? To żądaj pokwitowania, spisz imię nazwiski stopień, potem napisz skargę do przełożonego, potem do organu wyższego stopnia (???), potem pozew do sądu o zwrot własności. To gdy jesteś do tej pałki bardzo przywiązany i jesteś absolutnie pewny że nie ma ona zakończenia z ciezkiego i twardego materiału (ani wkładki).
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Noszenie noża, siekiery, pałki, nunczaku czy tonfy!
kij z pałką ( :D ), chodzi o to żeby po analizie nie doszli do wniosku, że wypadałoby mnie zamknąć za posiadanie broni.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Noszenie noża, siekiery, pałki, nunczaku czy tonfy!
Zanim trafisz do pudła to czeka cię uczciwy proces...

:) :) :)

poważnie: to jak sądzę tylko wykroczenie, więc dostaniesz raczej pouczenie czy mandat niż areszt
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Noszenie noża, siekiery, pałki, nunczaku czy tonfy!

Zastanawia mnie jeszcze jedno . Jako ,ze raczej nie stac mnie na porzadnego bokena (a w soomie na to zeby kupowac co miesiac nowy) wiec kupuje sobie sztyle do lopat i wykonuje z nich imitacje bokena :) Nie wyglada to juz na palik ,na bejsbola napewno nie ,ale ewidetnie wyglada na przyzad do nap.... kogos w kadlubek . Wiec jak to jest ??? Chodzi mi w soomie o to czy moge to ze soba nosic albo czy moge to miec legalnie w samochodzie ???


No więc wyobraźmy sobie taką sytuację maszerujesz z tym na trening, i zatrzymuje Cię patrol policji. Kijek masz na wierzchu. Więc najpierw zapytają co to i po co to. Tu masz wybór odpowiedzi
A - ACHWTO, po czy za obrazę funkcjonariuszy na służbie będą wiadome konsekwencje i jeszcze możesz dostać pałą.
B - Idę na trening to jest drewniana imitacja miecza.
C - Atakujesz z nienacka

Człowieku jak się będziesz zachowywał spokojnie z takim czymś w ręku, to wzbudzisz co najwyżej ciekawość funkcjonariuszy.
Ja chodziłem z kijem baseballowym z treningu w ręku i żaden patrol mnie nie zaczepiał.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024