Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek dla 36latka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

ratamahata
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek dla 36latka
Witam,
chciałem prosić o pomoc w doborze suplementów.
Od kilku lat zajmuję się joggingiem, na siłownię chodziłem około 10 lat temu. Jak ćwiczyć raczej mam pojęcie ale też jestem otwarty na wszelkie wskazówki.
Mam 182 cm, ważę 82 kg. W tym wieku jak wiecie nietrudno o zdobycie oponki na brzuchu a właśnie tam najszybciej to mi się odkłada. Chciałbym trochę rozbudować tors i łapy ale tym samym dbać o dobry wygląd brzucha.
Aktualnie jedynym suplementem jaki biorę to ZMA. Jedna tabletka na wieczór. To wszystko.
Czy możecie podać jakiś dobry zestaw odżywek, witamin, suplementów, co może dać dobry efekt na siłowni? Odżywiam się raczej skromnie ale to nie przeszkoda, gdyż dietę mogę zmienić w każdej chwili. Z pieniędzmi na suplementację też nie będę miał problemów, więc jeśli możecie udzielić mi porad, będę bardzo wdzięczny.
Dziękuję i pozdrawiam
  • 0

ratamahata
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek dla 36latka

Witam,
chciałem prosić o pomoc w doborze suplementów.
Od kilku lat zajmuję się joggingiem, na siłownię chodziłem około 10 lat temu. Jak ćwiczyć raczej mam pojęcie ale też jestem otwarty na wszelkie wskazówki.
Mam 182 cm, ważę 82 kg. W tym wieku jak wiecie nietrudno o zdobycie oponki na brzuchu a właśnie tam najszybciej to mi się odkłada. Chciałbym trochę rozbudować tors i łapy ale tym samym dbać o dobry wygląd brzucha.
Aktualnie jedynym suplementem jaki biorę to ZMA. Jedna tabletka na wieczór. To wszystko.
Czy możecie podać jakiś dobry zestaw odżywek, witamin, suplementów, co może dać dobry efekt na siłowni? Odżywiam się raczej skromnie ale to nie przeszkoda, gdyż dietę mogę zmienić w każdej chwili. Z pieniędzmi na suplementację też nie będę miał problemów, więc jeśli możecie udzielić mi porad, będę bardzo wdzięczny.
Dziękuję i pozdrawiam


  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek dla 36latka
Witaj, jeśli chodzi o odżywki na spalenie oponki to może być l-karnitynka na początek... Jeśli chcesz się trochę zbudować to dokup Sobie to niej porządnego buzera teścia i powinno być okej, bo same ZMA za wiele nie da.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024