Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_gojuryu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku
Na Górnym Śląsku ciągle jest bardzo słabo rozwinięte Karate Goju Ryu.
Jeśli jest ktoś zainteresowany rozpoczęciem studiowania tej tradycyjnej okinawskiej sztuki walki, to zapraszam do kontaktu ze mną. Bardzo chętnie pomogę.
Możemy się np. umawiać na okazjonalnie organizowane treningi - u mnie lub u Ciebie, obojętnie.
Ja w zasadzie nic nie chcę za to.
Jedyne koszty to czynsz za wynajęcie sali, ewentualnie moje koszty podróży (teren woj śląskiego lub pograniczne obszary).

Co drugi miesiąc organizuję też dla moich klubowych brązowych pasów specjalne szkolenia. Można brać w nich udział (wcześniej proszę o kontakt).

Przynajmniej 2 razy w roku przyjeżdża do mnie prowadzić seminarium sensei Tomasz Siewkowski (prezes naszej ogólnopolskiej organizacji). Najbliższy jego przyjazd - 7 kwiecień w Bytomiu.

Mogę też pomóc nawiązać kontakt z innym instruktorem z innego miasta Polski, jeśli mieszkasz bliżej niego niż mnie.
Ale głównie zależy mi na G. Śląsku.

Adres mojego klubu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam.
  • 0

budo_tomek_tg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku
Witam
napisz coś wiecej na temat odmiany Goju Ryu którą trenujesz

Goju Ryu to ciekawy bardzo bogaty sytem walki
  • 0

budo_gojuryu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku
IOGKF

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tomek_tg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku
dziekuje za linki ale tam nie ma za wiele informacji o charakterystyce tej lini Goju Ryu
  • 0

budo_gojuryu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku
A cóż tu można napisać w takim miejscu (forum internetowe)?
Tylko ogólnie - różnice są widoczne jedynie w kata, i dotyczą drobiazgów.

Poza tym jest to temat tak szeroki i głęboki, że nie ma sensu pisać o tym na forum. Obawiam się, że nie potrafiłbym tego zrobić bez szkody dla samej sztuki i z tego powodu nie czuję się uprawniony do tego. Jeśli potrzebujesz tylko teoretycznych informacji to poszukaj w internecie, bo napisano o tym naprawdę bardzo wiele.

Przepraszam, proszę nie zrozumieć mnie źle, ale jeśli chcesz poznać gojuryu, to musisz zacząć trenować i podczas treningów zadawać pytania instruktorom. Innej rozsądnej metody nie ma. Tego nie da się realizować korespondencyjnie i nawet nie powinno się tego robić, a już na pewno ja nie zamierzam ;)

Ja kiedyś też dostałem takie zaproszenie. Pojechałem na drugi koniec Polski na seminarium i tak się to zaczęło. I nadal tak się to odbywa w moim przypadku.

Pozdrawiam i zapraszam (nie koniecznie do mnie - w kwietniu na Pomorzu mamy międzynarodowe seminarium pod kierunkiem sensei Katsuya Yamashiro z Okinawy - odwiedził mój klub jesienią 2011, ogłoszenie jest na ogólnopolskiej stronie IOGKF i na mojej stronie klubowej).
  • 0

budo_tomek_tg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku




[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fajne rzeczy robią panowie oni są z IOGKF współpracujecie z nimi ?

na tych filmikach widać , że w goju ryu jest sporo sprowadzeń do parteru i w parteze też stosuje się chwyty kończące a nie tylko uderzenia i kopniecia
  • 0

budo_gojuryu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolenia indywidualne Karate Goju Ryu na Górnym Śląsku
No sam widzisz ;)
Całe życie możesz ćwiczyć i nie zdołasz opanować wszystkiego, co oferuje gojuryu ;)
Jeśli ktoś pasjonuje się sztukami walki, to gojuryu na pewno mu się nie znudzi.

Nie ma znaczenia wiek, płeć czy sprawność fizyczna.
Masz chęci i możliwości trenowania, to zacznij i już.
Szkoda czasu na pisanie o tym na forum.

Może tylko jeszcze tyle dodam, że polska organizacja IOGKF jest bardzo dobrze rozwinięta i rozwija się nadal bardzo dynamicznie. My instruktorzy systematycznie szkolimy się pod kierunkiem nauczycieli (sensei) najlepszych w świecie, posiadających najwyższe stopnie i wielkie poważanie międzynarodowe (sensei: Higaonna, Yamashiro, Andrews, Nakamura, Panasiuk i in.), zapraszając ich do Polski kilka razy w roku. Wyjeżdżamy też poza granice kraju, np. na Okinawę, do Londynu i in.).

Na forum rzadko się pojawiamy, bo staramy się na ogół mało gadać, a dużo ćwiczyć ;)
Troszkę filmów, jest tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów w tym co trenują, nie koniecznie gojuryu, bo każdy ćwiczy to, co lubi i ma do tego prawo ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024