Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okinawa karate vs thai boxing


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Okinawa karate vs thai boxing

  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Okinawa karate vs thai boxing
Spoko
Zawodnicy muai thai na zasadach knockdown dostają od kiokushinów, a oba wyżej wymienione na zawodach semi dostaną od shotokanowców i spółki.

Bez przygotowania parterowego, ale na zasadach mma wyniki takich walk były by już nie tak oczywiste.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Okinawa karate vs thai boxing
jak widze jakikolwiek tytul typu styl vs styl juz wiem z doswiadczenia, ze to bedzie bez sensu
a jak juz widze styl tradycyjny/malo znany/chinski vs judo/bjj/zapasy/boks/tajski to wiem ze na 99% to bedzie jakis mietek i jakis staszek nie wiadomo skad a ze mietek cwiczy tajski bedzie mozna poznac tylko po spodenkach bo techniki na to nie wskaza...no z calym szacunkiem tak zly klincz jak ma ten reprezentant tajskieg to nie wiedomo co powiedziec

jak wyglada konfrontacja czystego karate vs. thai boxing to wiadomo mniej wiecej od chyba lat 60 tych jak sie ekipa kyokushin przejechala do tajlandii? (i tak im poszlo lepiej niz chinczykom...)

jak juz chcecie wklejac takie filmiki to przynajmniej niech to bedzie Andy Hug albo Filho to ludziom oczy nie wypadna


  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Okinawa karate vs thai boxing
Jaki jest wniosek płynący z tego typu filmików? czy na podstawie tego można wysnuć że MT jest do kitu?
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Okinawa karate vs thai boxing
ja bym zasadniczo nie snul zadnych wnioskow na podstawie filmow youtube bo potem sie czlowiek przejdzie gdzies na trening i moze byc zonk bo przeciwnik nie obejrzal filmu i nie wie ze ma dostac ;-)
  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Okinawa karate vs thai boxing

ja bym zasadniczo nie snul zadnych wnioskow na podstawie filmow youtube bo potem sie czlowiek przejdzie gdzies na trening i moze byc zonk bo przeciwnik nie obejrzal filmu i nie wie ze ma dostac ;-)

Zgadzam się z tobą. Dla mnie istotne jest nie co a jak się ćwiczy.
  • 0

budo_wolfenstein
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Okinawa karate vs thai boxing

jak widze jakikolwiek tytul typu styl vs styl juz wiem z doswiadczenia, ze to bedzie bez sensu

podsumowuje całość.
ale tu powiedzmy wychodzi na to, że kolega tak luźno wrzucił link i chyba nie chciał na jego podstawie budować bezsensownej dyskusji.
odbiór utrudnia język :P nie znam rosyjskiego.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Okinawa karate vs thai boxing
warto zwrócić uwagę na fakt, że filmik jest fragmentem programu rosyjskiej telewizji
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024