Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrenowałem na BOSU.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.
Wyborowa Sensei, co planujesz w Rzeszowie?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.

Wyborowa Sensei, co planujesz w Rzeszowie?


witam uprzejmie i dziekuje za pytanie. Odpowiadam.
Wszystko ustali sie po weekendzie, co gdzie i kiedy. Beda ludzie z Rzeszowa i Przemysla teraz w Bytomiu, ktorzy organizuja nastepny event w maju.
Tresci w Rzeszowie chce zapodawac inne. Teraz w kierunku szybkosci i sily eksplozywnej - testy, zasady treningu, cwiczenia, itp. program seminarium jest na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] podobnie bedzie z nastepnym eventem. Rejestracja w online kwestionariuszu na stronie.
W nastepnym seminarium bede chcial omowic, przedstawic i wykonac testy wydolnosciowe i zrobic seminarium w kierunku wytrzymalosci szybkosciowej. Dodatkowo koordynacja i gibkosc jako cechy wspomagajace nauke i wykonanie techniki. Trening ma wiele twarzy, a mnie glupi bedzie sie powtarzac, chociaz taka jest tez istota treningu. Mozliwosci sa endless.
Powtorzy sie podejscie - trening atletyczny w ujeciu funkcjonalnym z uzyciem sprzetu, ktory bedzie juz na tym seminarium, jak i bez sprzetu. Taki jest plan, a co z niego sie da zrobic to zobaczymy za chwile.

pozdrawiam. Wyborowa.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.

Wyborowa Sensei, co planujesz w Rzeszowie?


witam uprzejmie i dziekuje za pytanie. Odpowiadam.
Wszystko ustali sie po weekendzie, co gdzie i kiedy. Beda ludzie z Rzeszowa i Przemysla teraz w Bytomiu, ktorzy organizuja nastepny event w maju.
Tresci w Rzeszowie chce zapodawac inne. Teraz w kierunku szybkosci i sily eksplozywnej - testy, zasady treningu, cwiczenia, itp. program seminarium jest na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] podobnie bedzie z nastepnym eventem. Rejestracja w online kwestionariuszu na stronie.
W nastepnym seminarium bede chcial omowic, przedstawic i wykonac testy wydolnosciowe i zrobic seminarium w kierunku wytrzymalosci szybkosciowej. Dodatkowo koordynacja i gibkosc jako cechy wspomagajace nauke i wykonanie techniki. Trening ma wiele twarzy, a mnie glupi bedzie sie powtarzac, chociaz taka jest tez istota treningu. Mozliwosci sa endless.
Powtorzy sie podejscie - trening atletyczny w ujeciu funkcjonalnym z uzyciem sprzetu, ktory bedzie juz na tym seminarium, jak i bez sprzetu. Taki jest plan, a co z niego sie da zrobic to zobaczymy za chwile.

pozdrawiam. Wyborowa.


alem napisal. sam siebie nie moge po dwoch godzinach zrozumiec. masakra. przepraszam. wroce do formy po poludniu to cos z wiekszym sensem napisze.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.

Wyborowa Sensei, co planujesz w Rzeszowie?


Chce swoje imprezy robic cyklicznie w kierunku, w ktorym moja praca sie rozszerza:
Atletyczny trening funkcjonalny w zastosowaniu do sportow walki, z uwzglednieniem moich doswiadczen jako zawodnika, pozniej instruktora i trenera karate, nastepnie fizjoterapeuty i masazysty i trenera przygotowania kondycyjnego - w oparciu o moje doswiadczenia pracy z profesjonalistami roznych dyscyplin - hokej na lodzie, judo, maraton, triatlon, MMA, boks, free run, gimnastyka, a ostatnio lucznictwo na zawodniczym, olimpijskim poziomie - i ponadto wlasne doswiadczenia jako hokeista amator, inline skater, biegacz, etc.

W zwiazku z tym chce to potraktowac jako kompleksowe i roznorodne przygotowanie i jak najmniej sie powtarzac, dlatego nastepne seminarium bedzie mialo inne tresci - w kierunku treningu wydolnosciowego - wytrzymalosci szybkosciowej, ale potraktowane kompleksowo od strony teoretycznej, testow wydolnosciowych, ich interpretacji, wykorzystania i zastosowania w treningu.

To co mnie w tej chwili juz ekscytuje, to fakt, ze na moim pierwszym evencie w Bytomiu beda ludzie rzeczywiscie prezentujacy rozne dyscypliny- rozne style karate, Ving Tsun, boks, ju jutsu, MMA, zapasy. Traktuje to jako pole do wymiany doswiadczen, znalezienia nowych impulsow do wlasnych poszukiwan, inspiracji i dalszego rozwoju, a ten odbywa sie tylko wtedy kiedy wykracza sie poza wczesniej ustalone granice i krag ludzi, ktorych sie zna.
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.
Dzięki Wyborowa, za odpowiedź - jeśli nic nie pokrzyżuje planów... :cool:

Pozdrawiam.
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.
musze przyznac ze seminarium bylo ciekawe :D
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.

musze przyznac ze seminarium bylo ciekawe :D



Nawet bardzo bardzo. Faktycznie, nowa jakosc. Jeszcze raz dzieki za taki obszerny material.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.

musze przyznac ze seminarium bylo ciekawe :D



Nawet bardzo bardzo. Faktycznie, nowa jakosc. Jeszcze raz dzieki za taki obszerny material.


A ja się zastanawiam nad jednym...czy ten materiał nie był za obszerny....Wydaje mi się, że tych ćwiczeń było tak dużo, że uczestnicy nie byli w stanie ich wszystkich zapamiętać.
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.

musze przyznac ze seminarium bylo ciekawe :D



Nawet bardzo bardzo. Faktycznie, nowa jakosc. Jeszcze raz dzieki za taki obszerny material.


A ja się zastanawiam nad jednym...czy ten materiał nie był za obszerny....Wydaje mi się, że tych ćwiczeń było tak dużo, że uczestnicy nie byli w stanie ich wszystkich zapamiętać.


Chyba nie, zresztą będzie uzupełniony przez książkę. Poza tym wydaje mi się, że wyborowa chciał pokazać pewien sposób, myśl przewodnią, prowadzenia treningu tak aby był wydajny i interesujący. I skupić się należy na ogólnych założeniach a nie na jednostkowych ćwiczeniach (bo te można sobie tworzyć na ile wyobraźni starczy).

Pozdrawiam!
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrenowałem na BOSU.

musze przyznac ze seminarium bylo ciekawe :D



Nawet bardzo bardzo. Faktycznie, nowa jakosc. Jeszcze raz dzieki za taki obszerny material.


A ja się zastanawiam nad jednym...czy ten materiał nie był za obszerny....Wydaje mi się, że tych ćwiczeń było tak dużo, że uczestnicy nie byli w stanie ich wszystkich zapamiętać.


Myśle że materiał nie był zbyt obszerny, ćwiczeń było co prawda wiele ale miały one raczej na celu pokazanie możliwości i wykorzystania w praktyce tego o czym był wykład, który zbyt obszerny na pewno nie był. Podstawowe informacje, bez wdawania się w jakieś zbędne szczegóły...
Moim zdaniem ćwiczeń można było pokazać jeszcze więcej, tylko kto by to przećwiczył. Jak ktoś nie zapamiętał to mógł robić notatki, zdjęcia, filmy... będzie miał książke. Ja zapamiętałem chyba wszystkie ćwiczenia, a do każdego sobie wymyśliłem sam wersje łatwiejsze/trudniejsze...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024