Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta drapieznika / paleo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo
ej a moze nie wiem podwiesimy jakis temat czy cos, przepisy low-carb - ja mam 2 priorytety tanio i szybko, smacznie jak sie uda:)
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo
Opcja mam 15 minut (+15 czekania) - pizza serowa:

mozarella / cheddar - 2 do 1
1 jajko na 100g sera

wymieszac ser z jajkiem, polozyc na blache i NA PAIPER DO PIECZENIA i do piekarnika, kiedy ser sie zabrazowi po bokach dolozyc na wierzch co kto lubi np;

pomidory, pieczarki, kapary, szynke, fete itd.

przyprawic oregano i bazylia

potrzymac kilka minut - voila!

opcja mam 5 minut - tunczyk: (w tym musze wyjebac kawe, puscic torrenty na dzien i skonczyc odcinek archera)

puszka tunczyka w oleju - olej odcedzic
wymieszac tunczyka z majonezem, kaparami i oliwkami, jak w lodowce sa rozne liscie i chwasty dorzucic.
Voila!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo

opcja mam 5 minut - tunczyk: (w tym musze wyjebac kawe, puscic torrenty na dzien i skonczyc odcinek archera)

puszka tunczyka w oleju - olej odcedzic
wymieszac tunczyka z majonezem, kaparami i oliwkami, jak w lodowce sa rozne liscie i chwasty dorzucic.
Voila!

Z czym kurwa? Tracisz legitymacje predatora.

;)
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tu jest sporo low-carb przepisów:szybkich i smacznych.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo

Z czym kurwa? Tracisz legitymacje predatora.

Ja jestem ze zbieraczy, siedzieli w wiosce i dymali dupy.
majonez - podstawa diety jaskiniowca! jajka, ocet, cytryna - kusi mnie zeby robic samemu, mam juz know how od kumpla nawet:)

Swoja droga on siedzi w texasie - tam w slkepach wszystko low carb - nawet kanapki z miesem zawijane w salate zamiast chleba - a w UK tylko jebane low faty.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo
dieta, kurwa, predatora

Bone is an integral part of meat, and ripping an animal's flesh off its bones with your teeth is a primal, visceral, ethereal act that stands in stark defiance to modern life and harkens to a time when men were men and women appreciate real men, in addition to being tougher than most of the "men" you see waddling around the mall these days.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
na razie wstep do diety, czekam na nastepna czesc :D

eat all the reindeers.

Dołączona grafika
  • 0

budo_mardox(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo
super ^^

hehe , a co do tego jedzenia to zobaczcie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , jak widać lepiej jeść surowe mięcho ogólnie niż je gotować czy coś , ja bardzo lubię surowe mięso jeszcze krwią popić :D szczególnie lubię dziczyznę niebo w gembie , podobno dziczyzna jest zdrowsza niż zwykłe mięso . Tylko jest problem można się zarazić jakimś gównem np włośnica czy ta salmonella , Hmmmmm ale zastanawia mnie to czy pradawni ludzie nasi przodkowie łapali te badziewia Salmonelle , włośnice , itp . Co do warzywach surowych to je lubię jem często surowe ale czasem sobie na parze też ugotuję teraz te sklepowe marchewki , kapusty czy coś są nie smaczne , w lecie z własnej działki to jest coś . A jak jest z mrożonkami warzyw ? bo ja kupuje w sklepie mrożonki słyszałem że są zdrowsze od tych marchewek itp co są teraz w sklepach , Czy te mrożonki to gdzie one rosły w lecie jeszcze przed zbieraniem ? Były nawożone itp ?

PS - uwielbiam też ryby surowe ale boję się jeść filety ze sklepu surowe ( oczywiście po rozmrożeniu ) zawsze wkładam na parę na przynajmniej 3 minutki . I owoce morza to samo też się boje choć te owoce morza z biedronki są nie tak dobre bo są już wcześniej podanne obrubce termicznej .


A no tak wy już mówicie chyba o tej diecie prehistorycznej , szkoda że nie umiem dobrze anglika .
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta drapieznika / paleo
please don't feed the troll.

za kontynuacje nie na temat posypia sie ostrzezenia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024