Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antyoksydanty - Flavon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Antyoksydanty - Flavon
Zetknąłem się niedawno z instytucją, która mi trochę pachnie Amwayem czy odkurzaczami Rainbow. Jest to system dystrybucji suplementów - antyoksydantów pod ogólną nazwą Flavon. Suple mają formę dżemików, bardzo z resztą smacznych, ale jeden mały słoiczek kosztuje 170 PLN. Są organizowane wieczory - prelekcje na temat tych substancji, gdzie obecni opowiadają jak ich te suple wyleczyły z różnych chorób itp. Jest też forum na ten temat. Supli nie ma w ogólnej sprzedaży, tylko kupuje się od jakiegoś dilera. Pamiętam kiedyś w knajpie dyskusję o antyoksydantach w walce z nowotworem i profilaktyce, więc nie neguję absolutnie idei antyoksydantów, natomiast ciekawi mnie czy ktoś miał doświadczenie z tym konkretnym produktem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i czy nie jest to po prostu kolejna piramidka. Sam chętnie zrobiłbym sobie małe oczyszczanie ale myślałem o tym nowym preparacie Olimpa, który wychodzi ok. 70 PLN na miesiąc.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon
na pewno biznes model piramidkowy.
a co do samego preparatu, to juz od jakiegos czasu sa na rynku typu supergreens, czy inne. jedyny problem jaki widze, to jest za malo informacji. dokladny sklad, dokladna metoda produkcji etc
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon
Antyoksydanty w postaci suplementów jak dżemiki są o kant dupy potłuc. Mało tego, że nie mają tak skutecznego działania jak naturalne, to dostarczane w tej formie w zbyt dużych ilościach (o co nie trudno przy suplementacji), wykazują działanie prooksydatywne, czyli przeciwne do zamierzonego.

Krvavy, związki antyoksydacyjne są naprawdę cenne dla zdrowego organizmu ale lepiej zainwestować w tradycyjne owoce i warzywa, maliny, truskawki, marchewki, pomidory, paprykę, kiwi itd. Z tego wszystkiego można zrobić sobie codziennie pożywny koktajl jeśli masz np. mixer. Dajesz do tego kefir i masz naturalną odżywkę w sam raz na po treningu.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon
Kefir, kasza, kiszona kapusta i zielona herbata. Pierwsze 3 Cię oczyszczą a ostatnie zantyoksyduje (:
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon
Piramidka i ściema na całego. Na tych prelekcjach opowiadają naiwniakom o cudownych wyleczeniach z raka, cukrzycy, aids i chuj wie czego jeszcze. Cyniczne dymanie ludzi.

Aha, w dyskusji z jednym pacanem który usilnie próbował mi to wcisnąć przez jakiś czas, usilnie prosiłem o jakiekolwiek konkretne dane z niezależnego źródła. Testy, cokolwiek. Oprócz propagandy firmy nie ma żadnych badań, nic.

Zresztą sam sposób sprzedaży (MLM) dyskwalifikuje w moich oczach jakikolwiek produkt.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon

Aha, w dyskusji z jednym pacanem który usilnie próbował mi to wcisnąć przez jakiś czas, usilnie prosiłem o jakiekolwiek konkretne dane z niezależnego źródła. Testy, cokolwiek. Oprócz propagandy firmy nie ma żadnych badań, nic.

Sprawa jest prosta. Gdzie znajdziesz chętnych chorych na raka którzy zgodziliby się zostać królikami doświadczalnymi wpierdzielając te dżemiki i narażając się na przyspieszenie rozwoju swojego nowotworu.

Co innego naturalne antyoksydanty, ale pisałem o tym wyżej.
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon
Zbyt wysoki poziom antyoksydantów zwiększa umieralność na raka przy występowaniu choroby. Nie dowiedziono też, by w przypadku zwierząt ograniczały zachorowalność. Jedyne, co wykazano, to fakt, że zabijają komórki rakowe w szalkach. Podobne działanie ma i płyn do mycia naczyń. W razie potrzeby znajdę i podam źródła (Review któryś). Normalnie warzywa i owoce jeść, ruszać się jak na sportowców przystało i i liczyć na dobre geny :D
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon
Nie podam teraz konkretnych wyników badań, ale działanie antyoksydantów nie ogranicza się tylko do zapobieganiu rozwojowi nowotworu, ale także np. do zachowania odpowiedniego stosunku HDL do LDL, a także spowolnieniu procesu starzenia się komórek.

Gwyn, tylko sztucznie przyjmowane antyoksydanty można "przedawkować" (np. w postaci takich dżemików).
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Antyoksydanty - Flavon
Toż i piszę - warzywa i owoce jeść... Z tego co kojarzę to to spowalnianie starzenia też na poziomie in vitro, a nie na organizmach zwierzęcych. Było nie było wolne rodniki też są potrzebne ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024