Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból ramienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_bubiks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

Ból ramienia
Jakiś czas temu (7.10.) uszkodziłem sobie bark/ramię. Właściwie to nie wiem jak bo podczas treningu tego nie odczuwałem dopiero po. Czekałem tydzień w domu z nadzieją że to tylko stłuczenie. Jednak ból nie ustępował, więc udałem się do lekarza rodzinnego, obadał trochę , powiedział że mogę mieć coś z wiązadłami i odesłał mnie do chirurga. Więc następnego dnia poszedłem do chirurga. Ten nie badając mnie wysłał mnie od razu na prześwietlenie. Po obejrzeniu RTG powiedział że to tylko stłuczenie przypisał mi maść, smaruje się nią według zaleceń ale nie widzę nawet minimalnej poprawy. Chciałbym już od listopada powrócić na treningi, ale jeżeli nie ma przez ponad tydzień wizyty u chirurga żadnej poprawy to może nie jest to zbicie a jednak coś z wiązadłami? Wiem że w takim wypadku powinienem się udać na rezonans , lecz na nie czeka się miesiącami, więc wybrał bym opcje płatną która też nie jest tania. Więc prosił bym bardziej doświadczonych użytkowników o jakieś rady , czy w ogóle mam iść i płacić parę stówek za rezonans jeżeli to naprawdę tylko stłuczenie i ile może trwać ból?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból ramienia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból ramienia
Diagnoza u dobrego fizjoterapeuty powinna wiele wyjaśnić.
  • 0

budo_bubiks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sanda

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból ramienia
Ok, a miał ktoś podobny przypadek?
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból ramienia

Ok, a miał ktoś podobny przypadek?

Tak. Mnie oba barki bolą od ca 8 lat. Chodzę do lekarzy i rehabilitantów. Czasem jest lepiej, a czasem gorzej.
Daj znać czy pytanie na forach internetowych pomogło, to może sam też spróbuję tej formy terapii.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból ramienia
dobra panowie, starczy.

BubikS, pytanie na forach o kontuzje nie ma sensu. nie wiemy dokladnie co sie stalo, wiec skad mamy wiedziec, czy ktos mial "podobny przypadek". a na odleglosc nie da sie pomoc. jakbys zlamal reke, to moze bylyby jakies sensowne odpowiedzi. ale dopoki nie wiesz dokladnie co sie stalo, nikt ci niestaty nie pomoze. pradopodobnie nawet jak bedziesz wiedzial dokladnie, to nikt nie dzie w stanie ci pomoc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024