Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zatrzymanie przyrostu masy miesniowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

sob
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:85
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Zatrzymanie przyrostu masy miesniowej
Witam wszystkich! mam 20 lat jestem dosc postawnie zbudowany 183 cm wzrostu 92 kg 40 cm biceps 112 klatka 85 w pasie. cwicze od niedawna okolo 2-3 miesiecy stosuje diete wysoko bialkowa ograniczajac przy tym tluszcze do minimum i cukry do jakiegos batonika lub owocow przed treningiem. Trenuje co drugi dzien w tygodniu sa ta cwiczenia z ciezarami maksymalnie dla mnie ciezkimi 3 serie po 8 10 12 powtorzen kazde cwiczenie. W sklad mojego treningu wchodza rozpietki na lawce uginanie ramion w bicepisie wyciskanie na klatke piersiowa brzuszki prostowanie ramion w pozycji stojacej nad glowa i w pozycji pochylonej nad laweczka pompki na drazkach. Ogolnie jestem zaskoczony wynikami bo przybylo mi 4 cm w bicepsie i 8 na w klatce, jednak od okolo 2 tyg przestalem zauwazac jaki kolwiek wzorst moich miesni. Z poczatku tak jak pisalem przyrost byl dosc szybki na bicepsach dorobilem sie niezlych rozstepow (potem sie bede martwic jak sie tego pozbyc)a teraz jakos slabiej czy powinnem wprowadzic jakis inny cykl treningowy bo ten terazniejszy sam sobie ulozylem ;0 moze to brak ktoregos z bialek potrzebnych do budowy masy miesniowej aczkolwiek nie sadze zywie sie glownie nabialem duzo miesa i jajek jogurciki i mleko caly czas stoja przy mnie x0 6-8 posilkow dzienie okolo 250-300 g czystych bialek na dzien . Wiec w czym jest problem ? Prosze o pomoc :)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Zatrzymanie przyrostu masy miesniowej
Wydaje mi się że to może być wina treningu, ile już ćwiczysz tym systemem :) Napisz również jak dokładnie wygląda ten Twój trening oraz dieta, bo być może masz za mało kal.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Zatrzymanie przyrostu masy miesniowej
mówiąc że ograniczasz cukry, nie masz na myśli wszystkich węglowodanów?
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

sob
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:85
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Zatrzymanie przyrostu masy miesniowej

mówiąc że ograniczasz cukry, nie masz na myśli wszystkich węglowodanów?

nie oczywiscie ze nie raczej mam na mysli slodycze itd.. przeciez pieczywo rzy ziemniaczki i inne zapychacze to tez weglowodany no a to raczej jem ;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024