Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nagłe przytycie i tłuszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bremek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nagłe przytycie i tłuszcz
Witam,

kiedyś chciałem przytyć, ale nie mogłem. Mając 20 lat ważyłem zaledwie 61 kg przy 176 cm wzrostu.
Nie wiem co sprawiło, że przytyłem aż 8 kg w przeciągu kilku miesięcy (bodajże 6?), bo większej zmiany w mojej nie zastosowałem. No może częściej jadałem takie rzeczy jak zapiekanki, pizze etc.
Teraz mam 21 i ważę 69 kg i ostatnio zauważyłem, że mam na brzuchu i po jego bokach jakby nierówną skórę, wygląda jak cellulit.
Jaki trening powinienem zastosować, by zniknął owy efekt ‘nierówności’ i który pozwoliłby mi osiągnąć jakąś rzeźbę?

Pozdrawiam serdecznie,
Bremek
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagłe przytycie i tłuszcz
69 kg przy twoim wzroście to nie jest źle.
Spróbuj aerobicznej szóstki weidera "a6w" lub "abs".Opis wykonania znajdziesz w podwieszonych tematach.
Te ćwiczenia na pewno pomogą w drodze do uzyskania kraty na brzuchu.
Jednak pamiętaj jeśli naprawdę chcesz robić rzeźbę to nie zapomnij o odpowiedniej diecie, ale to już nie ten dział :)
  • 0

 

 


M_arcin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siatkówka zawsze na 1. miejscu
  • Staż [miesiące]:Z żelastwem od 2006 r.
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagłe przytycie i tłuszcz
jeżeli stać Cię na to, to "wyrzuć" 200zl miesięcznie na dobrą siłownie, taką z aerobikiem, sauną i trenerami. tłuszczu nie spalisz z określonego miejsca, tylko z całego ciała, a i pamiętać należy, że organizm pozbywa się też tłuszczu z otłuszczonych organów wewnętrznych, więc efekty przez chwilę mogą być niewidoczne. Ćwiczenia kardiologiczne (basen, bieganie, rowerek) pomogą na pewno w zrzuceniu sadła.

jeżeli dalej chcesz nabrać masy to korbuj na siłce i małym tłuszczykiem się nie przejmuj, za rok zrobisz redukcję przed wakacjami (jeżeli chcesz się pokazać laskom :) ), przy dobrym treningu może będziesz miał z czego redukować :D
  • 0
Atlas ćwiczeń



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024