Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Porada
Powiedzcie mi chlopaki co wykombinowac w moim przypadku, cwicze dwa razy dziennie, rano silka, wieczorem rozne sztuki walki, cwicze kazda partie raz w tyg.co do silki czyli 2-1-2-2 no i wlasnie tu jest klopot bo sobota i niedziela to 2 dni przerwy, jeden dzien to nie klopot a dwa to dla mnie Masakra, poprostu w tym czasie choruje jak mam przez dwa dni nie pojawic sie na silce.. wiadomo regeneracja jest bardzo potrzebna ale...
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Bojka to chcesz ćwiczyć codziennie ?? :D :)
może pompki zrób sobie w jeden dzień zamiast siłki... kilka seryjek... :D

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
Nie no papki zamiast silki odpadaja:P no wlasnie wiem ze codziennie sie nie da, jestem wlasnie na diecie i cyklu na mase, ale musze wykombinowac cos z weekendem zeby cos w tym czasie pocwiczyc bo mnie h***j strzela jak sie nie spompuje..
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

M_arcin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siatkówka zawsze na 1. miejscu
  • Staż [miesiące]:Z żelastwem od 2006 r.
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
to zazdroszcze, bo mój tydzień powinien mieć 10 dni, a doba conajmniej 36 godzin :). ja w weekend chodzę na siatkówkę, może masz taką możliwość? jakaś liga amatorska czegoś. może basen? jeżeli koniecznie musi być żelastwo, to może tak:

pon - plecy
wt - klata
śr - brzuch
czw - biceps i przedramie
pt - tricki
sob - wolne, albo nogi
nd - barki

ja nie ćwiczę nóg na siłowni, bo w pt i w sobotę mam sksy, a tam mam taki trening, że kilka razy zdarzyło mi się czołgać pod prysznic, bo złapały mnie skurcze w obu nogach w czworogłowych i w łydkach na raz :D
  • 0
Atlas ćwiczeń

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada
W tym rzecz ze na basen w tyg. juz chodze;) widzialem jakas sekcje ragby w poblizu, zainteresuje sie tym jutro, tzn.dzisiaj.. Dzieki :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024