Skocz do zawartości


Zdjęcie

Meibukan Goju Ryu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
a ja wątpiłem?
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Sprawdzałam Cię tylko :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
lubię jak mnie sprawdzasz i przeszukujesz ;)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Wyborowa: TAK, KOŹLAK JEST KOBIETĄ :D
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

Wyborowa: TAK, KOŹLAK JEST KOBIETĄ :D


Przyznam ze troche sie pogubilem. Jest kobieta jak np Jennifer Lopez czy jak lady Elton John? Bez obrazy swiat sie zmienia i to co jeszcze niedawno bylo oczywiste dzis jest malo jednoznaczne :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

Wyborowa: TAK, KOŹLAK JEST KOBIETĄ :D


Przyznam ze troche sie pogubilem. Jest kobieta jak np Jennifer Lopez czy jak lady Elton John? Bez obrazy swiat sie zmienia i to co jeszcze niedawno bylo oczywiste dzis jest malo jednoznaczne :wink:


a moze jak Kopernik albo Curie-Sklodowska? :)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
albo Jan Kochanowski :lol:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Chciałbym zwrócic uwagę że za bardzo odbiegamy od tematu, od alkoholu (tudzież Wyborowej) poprzez Seksmisje dotarlismy do literatury Odrodzenia...
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

Chciałbym zwrócic uwagę że za bardzo odbiegamy od tematu, od alkoholu (tudzież Wyborowej) poprzez Seksmisje dotarlismy do literatury Odrodzenia...


racja, temat jest o Tedo-tyu. ale biorac pod uwage jego rozstrzal tematyczny w sztukach walki, to wcale nie odbieglismy specjalnie daleko. :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Bawcie się dobrze :D
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Jak Lopez zdecydowanie ;)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Ty coś piłeś, prawda?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
a co, bliżej ci do Richarda Gera?
Wątpię ;)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
nie, do Bruce'a oczywiście!!!!! :lol:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Willisa oczywiście... :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

Willisa oczywiście... :)


i jak tu nie pic? impreza trwa w najlepsze i tylko Tedo cwiczy, nie wazne co, wazne zeby duzo i w zdywersyfikowany sposob. :)
  • 0

budo_szpiegownik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Przepraszam wszystkich, ale nie umiem o tym milczeć.

Tedo, ja i wiele innych osób mamy tylko jedno pytanie - kiedy i u kogo zdawałeś kolejne egzaminy na 1, 2, 3 dan goju ryu?

Mówisz, że jakieś 2 lata temu zaczęła się Twoja przygoda z goju ryu. Tak szybko opanowałeś materiał techniczny, że z marszu na sandan zdałeś? To w Meibukan tak można????

Niestety..., ale jesteś kolekcjonerem stopni i zwykłym oszustem.
Za pieniądze można wszystko...

Człowieku, wszyscy, których znam i jednocześnie znają Ciebie - śmieją się z Ciebie wiesz? Dlatego nic tu nie piszą. Nie chcą się zniżać tak nisko, żeby wdawać się z Tobą w jakieś dyskusje, bo nie jesteś tego wart.

Zaś co do Twojego opanowania kata goju ryu... Widziałem to na żywo... Tak, zdążyłem jeszcze zanim zacząłeś unikać brania udziału w otwartych ogólnopolskich seminariach. Wiesz, u mnie zielone pasy robią to lepiej.

Nie oszukuj ludzi!!! Mówiąc im - chodźcie, zapiszcie się do mojego klubu, zapłaćcie mi kasę, a ja będę was uczyć tajników karate goju ryu, gdyż jestem wyjątkowo zdolnym mistrzem, bo mam 3 dan!!!

Chłopie, powinieneś trafić za kraty za takie coś, bo wyłudzasz pieniądze od tych naiwniaków, którzy wierzą w te Twoje fantasmagorie.

W IOGKF Ci nie pasowało, bo tu bardzo trudne egzaminy się zdaje komisyjnie, regulaminowo, bez żadnych taryf ulgowych.

Chłopie idź się leczyć, bo masz kompleks niższości pomieszany z manią wywyższania się.

To jest jednorazowy post. Więcej tu nie zagoszczę, nawet już nie będę czytał Twoich kolejnych wypowiedzi, bo na samą myśl o Tobie krew mi się gotuje.
  • 0

budo_słabiutki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
Witam
wydaje mi się , że skoro sensei Meitetsu Yagi uznał , że Tedo ma umiejetności na 3 Dan w goju ryu to tak jest i nie powinno się tego kwestionować to jest szef tej odmiany Goju Ryu i wie co robi zna Tedo i jego umiejętności w Meibukan Goju-Ryu Karate-Do ,Tedo zdał egzamin na 3 Dan i koniec to była decyzja szefa szkoły , tak szybko dopóscił Tedo do egzaminu widać uzanał , że na to zasługuje ;-) moim zdaniem to wcale nie swiadczy o kolekcjonowaniu stopni i napewno nie jest powodem ,żeby kto kolwiek trafił za kraty :) co do umiejętności Tedo to napewno są spore człowiek cały czas sie szkoli poszerza swoja wiedze i umiejetności z zakresu sztuk walki :)
umiejętności walki napewno ma spore czego nie mozna powiedzieć o niektórych czarnych pasach tradycyjnych stylów Karate ktorzy robią tylko kata i o wolnej walce nie mają pojecia , niestety zeby potrafić walczyc , bronic się trzeba walczyc same kata i bunkai nie wystarcza owszem sa tam techniki przydatne w samoobronie ale w realnej sytuacji czasem coś nie wyjdzie i zaczyna się walka i co wtedy? gdy czesto czarny pas nawet nie potrafi poprawnie trzymać gardy ;-)
moze troche za duzo na raz tych styli karate i szkoda , ze w Meibukan nie ma czegoś takiego jak wolnej walki ,w Goju Ryu IOGKF jest ;-)
  • 0

budo_słabiutki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu

  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Meibukan Goju Ryu
No tak nowy sezon szkoleniowy więc trzeba trochę namieszać:)

Teraz częściowo widzicie dlaczego moja decyzja o odejściu z IOGKF, była taka a nie inna. To nie jest tylko jeden człowiek takich osób jest tam kilka

Otóż SZPIEGOWNIK, odpowiadając na Twoje pytania.

Czy tak można w Meibukan? Nie jestem pewien czy wszyscy tak mogą, jednak w moim przypadku tak było. Także byłem trochę zaskoczony, gdyż nie jechałem na to zgrupowanie z myślą o zdawaniu egzaminu (jakiegokolwiek). Decyzja mistrza Yagi był jednak taka a nie inna i musiałem przystąpić do tej próby.

Oszustem nie jestem bo mnie tutaj na forum znają z imienia i nazwiska, jeżeli chodzi o pieniądze to wiedz, że mistrz Yagi nie wziął z mojej kieszeni ani centa za powyższy egzamin (to chyba tez o czymś świadczy).

Jeżeli chodzi o kwestię czy się śmieją czy też nie to już ich sprawa:) mam ich głęboko w poważaniu

Nigdy nie unikałem zgrupowań w IOGKF.

Kata? Myślę, że moje wykonania nie są, aż tak złe:)

Jeżeli chodzi o wyłudzanie pieniędzy to musisz poczytać kodeksy, bo ja tego nie robię.

Jeżeli chodzi o egzaminy w IOGKF to już napisałem o co mi chodzi, a mianowicie przepisy do których nie stosuje się właśnie ta komisja. Więc w jakim celu zostały one stworzone?

Tajników żadnych nie uczę (chyba, że Ty coś takiego potrafisz), nie jestem wyjątkowo zdolnym mistrzem, a tylko i wyłącznie pracowitym. Zresztą nie obie to oceniać anonimie:)

Szanowne trenujący niech każdy zajmie się swoim podwórkiem, ja o swoje dbam jak tylko mogę. Na dowód tego właśnie kończę odnawiać drugie Dojo (200 m2) tak będzie nasza główna siedziba, staram się stworzyć jak najlepsze warunki dla trenujących.
To czy moja decyzja była słuszna okażę się za kilka lat, teraz mogę powiedzieć, że mam odpowiednie warunki i żadnych bzdurnych decyzji na moim podwórku. Przykładem może być fakt że w 2012 roku odwiedzi nas sam mistrz Yagi, który nie robi wokół siebie otoczki mistycyzmu i traktuje wszystkich trenujących tak samo.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę bardzo:)

Emil
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024