Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka umowa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka umowa?

Kogan, nie zjadłeś wszystkich rozumów, jesteś tego świadom, czy też nie, Twoja sprawa :)
Ale dziękuję za wyrażenie swojej opini:D i jak każda wygłoszona opinia daje ona słuchaczom pogląd o jej głosicielu. Pozdrawiam

Osu.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka umowa?
i wszystko jasne
pozdrawiam
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka umowa?

Kasa to relawtywna rzecz.
Jak mysle ze miałbym zaplacic 100 zl za aikido, i te same 100 przecic, to wole przepic, przynajmniej coś realnego z tego będzie, choćby kac.

Słyszałem kiedyś pogląd, że gdy za coś się nie płaci to tego się nie szanuje. Stawia to w nowym świetle niektóre dyskusje z Tobą ;)
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka umowa?
Stawia to w nowym świetle nazywanie czyjejś mamy "prostytutką". Ależ wy potraficie wykręcić kota ogonem :lol:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka umowa?

Słyszałem kiedyś pogląd, że gdy za coś się nie płaci to tego się nie szanuje. Stawia to w nowym świetle niektóre dyskusje z Tobą ;)

To dziwny pogląd, w części tylko słuszny.
W tej części która mówi - jak nie wypracujesz tego co masz, nie znasz wartości tegoż.
I tu się pojawia problem - bo ja wypracowałem, a nie krytykuję usługi, tylko aikido jako przedmiot usługi. Wolno mi, bo go znam, znam przedmioty konkurencyjne, mam porównanie, uważam aikido za naciąganie (co nie raz uzasadniałem, więc powtarzać się nie będę) wykorzystujące domyślną analogię z pokrewnymi usługami na rynku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024