Skocz do zawartości


Zdjęcie

XXXV - lecie PFA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

budo_smok_bazyli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

... Po drodze widziałem też strusie :)


Jechałeś przez Australię????
8O :) :) :)
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

... Po drodze widziałem też strusie :)


Jechałeś przez Australię????
8O :) :) :)


Wyglądały na afrykańskie.
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Eeee no fajnie było. Trening wymagał koncentracji, ale bankiet super.

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

A mi się podobał Złotów i chyba zabiorę tam rodzinę na wakacje...

No to zapraszamy na Letnią Szkołę Aikido z sensei Norbelly'm jako głównym prowadzącym :) Noclegi na Zaciszu, tam gdzie był bankiecik :) Reklama taka...
A Złotów faktycznie robi się coraz ładniejszy. Wokół jeziora miejskiego jest budowany pasaż, na razie na 3/4 obwodu został ukończony. Pięknie, byłem już w piątek rano i pobiegałem sobie trochę dookoła jeziora (no prawie dookoła :) ) Nie wiem czy ktoś z Was był świadkiem tutejszej atrakcji turystycznej. Otóż na rondzie przy Urzędzie Miejskim stoi jeleń. W południe z ratusza dobiegają dźwięki hejnału a następnie jeleń na rondzie obraca się i ryczy :) Jak pierwszy raz brałem udział w tym widowisku, to myślałem, że spadnę z ławki. :) To stosowny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

... Nie wiem czy ktoś z Was był świadkiem tutejszej atrakcji turystycznej. Otóż na rondzie przy Urzędzie Miejskim stoi jeleń. W południe z ratusza dobiegają dźwięki hejnału a następnie jeleń na rondzie obraca się i ryczy :) ....


Przecież na treningu byliśmy 8) ale w materiałach reklamowych pisali.
  • 0

budo_spokokoleś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

Ja osobiście kolejne rocznice widziałbym w Szklarskiej Porębie, Szczecinie i tym mniejszym, no - Szczecinku ;-)


hmmm....w Szczecinku nie ma aikido....:)
już dawno przeniosło się do Bornego Sulinowa....
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Combat Aikido Level Up :D Walka w tlumie na zdjeciu 2 ;) . Najwiekszy zbior zombi (KM) jaki widzialem :)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

Przecież na treningu byliśmy 8) ...

To pewnie na tym samym treningu byliśmy :) Jelenia to ja panie latem widziałem.

Spokokoleś. Może i nie ma, ale było. W tym rzecz. Było i to od dawności samej :)

Co do treningów i tłumu, to chyba nikt się nie spodziewał, że sobie ostro poćwiczy...
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
- Pokaz Shin Dojo
  • 0

budo_smok_bazyli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

- Pokaz Shin Dojo


W oryginale pokaz nie był taki dynamiczny :)

na tym filmiku wygląda jakby ktoś płytę 33 i 1/3 odtwarzał z prędkością 45 obr/min *.

No i widać (nie wiem czy celowe, czy bezkrytyczne) naśladownictwo s. Tissiera.

Osobiście nie byłem zachwycony :(

Aczkolwiek, w porównaniu z Shin Dojo, pokaz klubu Aikido Andrzej Bazylko - to była porażka moim zdaniem

*) w dobie płyt winylowych gramofony miały dwie prędkości obrotowe: 33 i 1/3 dla Long-play'ów i 45 dla single-play'ów. To info dla tych, którzy nie znają nic poza CD :)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Te, co Ty Smoku. :) Coś ci komp chyba przyspiesza. U mnie pokaz idzie w normalnym tempie :) Pokaz robiliśmy w tempie 45RPM to i odtwarzanie idzie w 45 RPM :) Ale poczytuję to sobie za komplement :wink: Dla sprawdzenia wsłuchaj się w dźwięki Kitaro w tle no i głosu konferansjerki. Jeśli Kitaro zabrzmi jak Pola Magnetyczne Jarre'a, a konferansjerka zakwili jak Chep i Dale, to znaczy że coś idzie faktycznie za szybko :)
Co do podobieństwa do ruchów szkoły sensei Tissier, to jest ono chyba oczywiste. Pani konferansjerka wyraźnie o tym mówi...

Oczywiście rozumiem, ze nasz pokaz mógł się komuś nie podobać. :)

irimi, co to ma gramofon jak się patrzy i całe stosy winyli, głównie na 33 i 1/3 RPM... :)

PS. Dawaj Smoku twój pokaz :wink:
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Zauważyłeś Irimi jakie masz fajne zbliżenia? :)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Ehe, aż mi trądzik widać :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

Ehe, aż mi trądzik widać :)

Zachciewajki, znaczy się? :) :wink:
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

Ehe, aż mi trądzik widać :)

Zachciewajki, znaczy się? :) :wink:

To akurat mam na całych plecach :)

Ale wracając. To my cały pokaz pod smoka a smokowi (smoku) się nie podobało. Eh żesz to... :)
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Ja pierniczę - jaki łoś nadał temu filmowi tytuł "najlepszy pokaz aikido". Najlepsze pokazy to robi sensei Tissier, ci tu to typowa sekcja aikido. Jeśli idą jego drogą to długa ta droga przed nimi ale życzę powodzenia. Najlepszy gość co to jakąś gardę imitował ostro i uderzał z szybkością ślimaka... co jo godom, co jo godom - przecież on chyba rękę podawał do przechwytu - taki combat - lol.

Ale pierwsza para, która wystąpiła bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła niektórymi układami - bardzo fajnie - potem już tylko gorzej było.
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Nareszcie konkretny głos :)
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Sorki Irimi, jak byś nie wiem jak ironizował to wygląda to jak wygląda... zaznaczam, że pierwsza para bardzo mi się podobała.
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA

Najwiekszy zbior zombi (KM) jaki widzialem :)

ROFTL
Przez te jeleniowate i niechęć do wstania przed 5 rano trochę się spóźniłem więc z trybun oglądałem trening. I trochę wkręciłem się w podobny klimat. Tłum falujący i powtarzający podobne ruchy. A ponieważ nikt nie padał (brak miejsca) wyglądało to jak dziwaczny rytuał. I znowu i znowu i zmiana w parach i znowu i znowu :) :) :)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: XXXV - lecie PFA
Sebol, obawiam się, że jak sensei Tissier to nigdy nie będziemy robić. No może jeszcze ten pierwszy :) Ani pokazów, ani aikido: primo latka nie te a i niektórzy (ja) późno trafili na aikido. Pewnych granic przy treningu rekreacyjnym (max 4x w tygodniu) się nie przekroczy. Tak samo jak uwarunkowania fizyczne: nie każdy może być szybki jak biegunka. Ale każdy może próbować w ramach swoich ograniczeń fizycznych, czasowych, zawodowych i finansowych osiągnąć to na co go stać. To w aikido można. Mam świadomość. Na szczęście...
Pokaz to pokaz. To nie walka czy sparing. Nie w aikido. Wielu to przeszkadza - mnie nie. :)
Jeśli przyjdzie czas, że byłbym zadowolony z tego co osiągnąłem, to będzie mój smutny koniec na macie. Na szczęście z uwagi na liczne ograniczenia to nigdy nie nastąpi.

Wracając do pokazów, to sednem tego miało być pokazanie jak ćwiczy się w danym klubie, jaka jest jego specyfika. Mnie najbardziej przeszkadzał jednostajny rytm pokazów. Przez to gala była nieco męcząca.. Mimo to znając wielu ludzi, znając specyfikę tego co robią, widziałem, że część pokazów dobrze to oddaje. I odbierałem to nie jak reklamę danego klubu, ale jak prezentację. Tak miało być. Niektórym ta sztuka wyszła lepiej, innym gorzej. oczywiście spodziewałem się na vortalu takich a nie innych ocen (klub aikido pokazuje aikido - zaskakujące), bo innych rzeczy spodziewają się tutejsi bywalcy :) Czego innego szukają - co innego dostają - są zawiedzeni. Trudno... 8) :) To nie mój problem...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024