Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

pomoc
siema,mam 18 lat...Staz jakies 4 miechy na silce. Wzrost 183,waga 72,biceps 33.5,klata 103.
MAm pewien problem...jestem juz na drugim cyklu i dalej lipa z masa...pozostalo mi jescze 3 tyg,. tego cyklu i chcialbym doprowadzic go do konca i miec jakies rezultaty...bo jak na razie to nie wiem czemu,ale nic konkretnego sie nie dzieje..stoje w miejscu. Dlatego prosze was o jakas konkretna diete na 3 tygodnie. Dostosuje sioe do kazdego dania., Dieta konkretnie na mase.prosze was o pomoc.
jezeli chodzi o suple to obecnie mam cos takiego:
-Superpump250
-krete mono z olimpa i tauryne
-chela mag +b6 z olimpa(,magnez)
-jako uzupelnienie wczesniej mialem 1kg gain bolica i 1kg mct z olimpa..Na kolejne 3 tyg. mam 1,5 kg hard massa z trecka i jakies 300 g bialka pro longatum z biogenixa.
Proszę o pomoc ludzi,ktorzy naprawde sie na tym znaja.
Jezeli chodzi o cwiczenia to 3x w tyg w charakterze poniedzialek-sroda-piatek. Cwicze o 17 codziennie.
pomozcie
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc

siema,mam 18 lat...Staz jakies 4 miechy na silce. Wzrost 183,waga 72,biceps 33.5,klata 103.
MAm pewien problem...jestem juz na drugim cyklu i dalej lipa z masa...pozostalo mi jescze 3 tyg,. tego cyklu i chcialbym doprowadzic go do konca i miec jakies rezultaty...bo jak na razie to nie wiem czemu,ale nic konkretnego sie nie dzieje..stoje w miejscu. Dlatego prosze was o jakas konkretna diete na 3 tygodnie. Dostosuje sioe do kazdego dania., Dieta konkretnie na mase.prosze was o pomoc.
jezeli chodzi o suple to obecnie mam cos takiego:
-Superpump250
-krete mono z olimpa i tauryne
-chela mag +b6 z olimpa(,magnez)
-jako uzupelnienie wczesniej mialem 1kg gain bolica i 1kg mct z olimpa..Na kolejne 3 tyg. mam 1,5 kg hard massa z trecka i jakies 300 g bialka pro longatum z biogenixa.
Proszę o pomoc ludzi,ktorzy naprawde sie na tym znaja.
Jezeli chodzi o cwiczenia to 3x w tyg w charakterze poniedzialek-sroda-piatek. Cwicze o 17 codziennie.
pomozcie

W podwieszonych tematach sa ciekawe przyklady np http://forum-kultury...ety-dla-ucznia/ poczytaj jeszcze "co na mase"
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc
Już nie mogę patrzeć na te nazwy tematów, nic co zachęca do odwiedzenia...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


M_arcin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siatkówka zawsze na 1. miejscu
  • Staż [miesiące]:Z żelastwem od 2006 r.
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc
poszukaj takiego hasła jak "ektomorfik", to po 1. po 2 nie ma czegoś takiego jak "dieta na 3 tygodnie" albo w tym siedzisz cale sportowe życie, albo nie masz diety.
  • 0
Atlas ćwiczeń

GośćGuest_radq?_*

Guest_radq?_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc
Jak najwięcej jeść!!! Mięso, jaja, makaron, ryż,ziemniaki, ser i tego typu produkty...Staraj się jeść przynajmniej 5 razy dziennie...
Na noc twaróg



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024