Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o pomoc młodej osobie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

molejni7
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o pomoc młodej osobie

Witam serdecznie!
Prowadzę akcje, dla najbliższej osoby, ale brak mi rozgłosu, możliwości dotarcia do ludzi. Naprawdę potrzebuję pomocy. Na chwilę obecną, już desperacko, poszukuję kogoś kto weźmie zbiórkę „pod swoje skrzydła”, da znać ludziom, że potrzebna jest pomoc.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] – opis całej historii, jak i możliwość pomocy.
Wszystkie problemy tej osoby wynikają z osoby rodzica alkoholika oraz lekomana (rodzic popełnił samobójstwo niedawno), a ja naprawdę uważam, że jest to niesamowicie nie fair i zrobię wszystko, aby ta osoba mogła stanąć na nogi.
Pokażmy, że w święta zdarzają się cuda, ponieważ mamy taką możliwość! Zrezygnujmy z jednego piwa, czy kawy na mieście - dla nas to tak niewiele, a dla kogoś bardzo dużo! 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam pod mój e-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] – do wglądu dokumenty poświadczające sytuację. W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości, proszę pisać; odpowiem najlepiej jak potrafię.
Oczywiście pisać można, także w tym temacie - także odpowiem na wszelkie pytania, aczkolwiek dokumenty wolałbym przesłać wiadomością e-mail.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał Olejniczak.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024