Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna porada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

tajpan1418048797
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna porada
Do wydania mam (max) 150zł. Myślałem o tym, żeby połączyć jabłczan z białkiem. Postaram się opisać moją sytuację.
Jeszcze do niedawna ważyłem 72-73kg, ale rzuciłem palenie i w efekcie dzisiaj ważę 87 przy wzroście ~185cm. Na siłce ćwiczę regularnie od września. Cały problem polega na tym, że cała masa którą zdobyłem poszła w brzuch, a biceps za bardzo mi się nie zwiększył. W samej sile widać trochę różnicy, ale niewiele. Moim głównym celem jest zdobycie masy, zrobienie kaloryfera na brzuchu (szczerze mówiąc już w tej chwili mam mocne mięśnie brzucha, tylko nie są widoczne przez tłuszcz), oraz zdobycie siły. Oczywiście poza suplementacją muszę ustawić sobie jakąś dietę, tylko trochę się właśnie boję, że stracę masę.

I teraz pytania do was:
1) Jaki jabłczan i białko polecacie, żeby wyrobić się w budżecie (150zł), a może proponujecie coś innego? Sprzedawczyni w sklepie z suplementami proponowała mi kre-alkalyn. Byłem tam jeszcze dzisiaj, ale była jakaś inne i nie wiedziała nawet co to jest jabłczan:)
2) Nie wiem czy jestem jakiś ślepy, czy co, ale w sklepie nie widzę jaki smak mają te białka, ani gdzie można wybrać jaki smak się chce. To też jest przecież ważne. Nawet dodawałem na próbę do koszyka, żeby zobaczyć czy w dalszym etapie wybiera się smak, ale nic takiego mi się nie pojawiło.
3) Jak sobie ustawić dietę, żeby pozbyć się tłuszczu z brzucha i jednocześnie nie stracić masy? Czytałem trochę o diecie białkowej, ale właśnie boję się utraty masy. Przy okazji piwko na czas trwania cyklu też będę musiał odstawić:(. Mówi się trudno. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Myślę, że cykl będzie trwał miesiąc.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada

kre-alkalyn.

do dupy!!!!

kup sobie jakis stack+dobra dieta i do treningu dorzuc aeroby
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada
Od września ćwiczysz i malo mięśni nabrałeś :niepewny: to przez brak diety ... :/ jak nie chcesz łapać na brzuch tłuszczu to nie spożywaj węgli na wieczór a dieta w dzięki której nabierzesz masy a Ci brzucha nie zaleje to niestety nie znam takiej :P
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

tajpan1418048797
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada
Źle mnie zrozumiałeś. Po tym jak przytyłem, najwięcej poszło mi do brzucha a do bicepsa prawie wcale. O to mi chodziło.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada
tajpan, weź delikatny termogenik i do tego bcaa i jabłczan czy mono i jak braki masz w diecie to dokup białka. Przemyśl swój trening a bedzie dobrze. Żarcie odgrywa bardzo dużą role.

Na twoj fundusz widziałbym thermo speed+bcaa xtra +cell pump, tanio i efektywnie wyjdzie a z efektów bedziesz napewno zadowolony, jak zostanie sie kasa dokup białka.
  • 0

tajpan1418048797
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada
Nie mam tyle tłuszczu, żeby były mi potrzebne suplementy na spalanie tkanki tłuszczowej. Wydaje mi się, że przejście na dietę powinno w 100% wystarczyć (i przede wszystkim jak przestanę po nocy latać do lodówki). Dlatego myślałem o jabłczanie (lub czymś podobnym) i białku.

I wie ktoś w końcu czy da się na tej stronie wybrać smak białka?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada
podajesz przy zakupie jaki chcesz smak ...
na szczęście masz prawidłowe podejście do sprawy , zadbaj o dietę ( typ budowy trzeba uwzględnić i predyspozycje genetyczne więc jak potrzebujesz pomocy to pisz ) na razie nic nie kupuj pociśnij z dietą jak coś ruszy to po co marnować jeszcze kase na suple ;) jak nie to pomyślimy kreatynach itp
pozdro

tajpan1418048797
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada
OK. Dzięki za pomoc. Rozumiem, że moja dieta musi być bogata w białko i cukry:) Tylko jak uzupełnić dietę, żeby aż tak nie schudnąć, ale pozbyć się tłuszczu i zwiększyć muskulaturę?

a dieta w dzięki której nabierzesz masy a Ci brzucha nie zaleje to niestety nie znam takiej :P

Znam ludzi którzy ważą sporo więcej ode mnie przy niższym wzroście i mają dobrze wyrzeźbiony kaloryfer. I właśnie mniej więcej o to mi chodzi.

PS. Gdzie się podaje smak? Pod koniec transakcji jest jakieś pole gdzie się wybiera smak, czy trzeba wpisać w pole "Uwagi" jaki się chce smak? Tylko to jest źle, że w opisie nie ma podanych możliwych smaków danego białka.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada
dieta zależy od budowy twojej raczej (na razie zajmij się masą zrób jakiś tam wynik i potem można sie bawić w redukcje ) najlepiej pisz w odżywianiu , ( podaj wymiary , typ budowy , uwarunkowania genetyczne itp i sie cos pomyśli )



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024