Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna mała porada..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Sennor
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna mała porada..
Witam, piszę na forum w sprawie zapytania czy dany zestaw nad którym się zastanawiam jest dość dobry..
Więc zacznę od tego wiek 20, Staż: 3-4 miesiące, na siłownie chodzę 5-4 razy w tygodniu zależy czy nie wyskoczy coś ważnego.. Waga: 78 Wzrost: 178.
Więc idąc dalej zależy mi na fajnych efektach i żeby nie zebrać za dużo masy tłuszczowej, a przede wszystkim masy mięśniowej.. Fakt fajnie było by przytyć do 90 w tedy byłbym na prawdę zadowolony.. Odżywiam się 4-5 razy dziennie mowa tu o śniadaniu (2 jajka jakiś chlebek lub 3 tosty z serem i mięsem), śniadaniu w szkole (2 hot dogi lub hamburgery) w domu wiadomo obiad różnie bywa, ale mniej więcej staram sobie jeszcze coś dorzucić.. Wychodząc na miasto również często sobie podjadam i na kolacje znowu jajko, tosty lub kanapki z jakimś mięsem.. Niestety wiem, że jedzenie na mieście powiedzmy w fastfoodowych sklepikach nie ma za dużego sensu, ale no cóż.. I tak krótki wstęp wydaje mi się wystarczający, aby mi cokolwiek poradzić..

Więc jestem fanem Olimp profi mass, gdyż to mój 1 zakup dość niedawno.. Nie czuje zbytniej różnicy, bo przecież było to tylko 900, ale co tam..

Zastanawiam się nad zakupem takiego mixa, który sam ułożyłem:
OLIMP Profi Mass 2,8 kg
OLIMP HMBolon NX Blister
PVL KRE-ALKALYN KREA-K

Sposób spożycia:
Ogólnie z olimpów będę spożywał tak jak opisali to na opakowaniu, lecz Krea-k będę brał raz na dzień lub na dwa dni.. Ze względu, że gdzieś czytałem, że może to pomóc w transporcie HMB..

Proszę o porady lub zaproponowaniu innego mixa..
Z góry dziękuje

Pozdrawiam
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna mała porada..
Ja proponuje zmienić te twoje odżywianie ;]
Bo chyba sobie jaja robisz z tym jedzeniem na mieście.
Zalejesz się tłuszczem i tyle z tego będzie :P

Co do odżywek to HMB sobie odpuść
Na 1 raz daj kreatyne Mono . Wystarczy ci w zupełności
A co do Gainera to wola bym dołożyć troche sianka i kupić coś bardziej ekonomicznego .

Sennor
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna mała porada..
No zapewne moją "dietę" muszę zmienić, ale tak wygląda do teraz.. A pytam się na czas teraźniejszy.. Co do gainerów może podpowiesz jakiś bardzo ciekawy?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna mała porada..
Ile chcesz wydać na Gainerka :P ?
Mutant mass jest za około 200 zł 7 kg
Jak masz duże braki w dicie i ciężko ci przybrać na wadze to będzie strzałem w 10 :D

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024