Skocz do zawartości


Zdjęcie

Randall, o co Ci chodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

A ja podziwiam Pana, który myśli ze 100% przekonaniem, że Panowie z wielkim przekonaniem piszą ze 100% pewnością, że jest jak oni to widzą. Bo jak oni to widzą to zapewnie nie wiesz na 100%, więc możesz się tylko domyślać jak to widzą, więc niekoniecznie tak jest jak Ty to widzisz, bo może właśnie tak jest jak oni to widzą. :) :) :)

8O 8O Poddaję się...


Hände hoch! :)

Jeśli idzie o utarczki słowne to w innej lidze gramy Wink


Człoooooowieku, jakie utarczki? Ja to dla rozluźnienia napisałem a Ty doszukujesz sie spisku i juz coś chcesz obalać. Możemy co najwyżej flache obalić ;) Spinacie sie tu zupełnie niepotrzebnie.
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

Nie utrzymałem bloku przy treningu z jo i moja głowa zetknęła się bezpośrednio z kijem partnera. Nic dziwnego -1 dan iaido.


Ej no i wreszcie wszystko jasne. Słuchaj, to nic dziwnego, że zaliczyłeś KO. W końcu -1 dan w iaido ze 100% pewnością tłumaczy posiadany master level z jo :roll:

A ja podziwiam Pana, który myśli ze 100% przekonaniem, że Panowie z wielkim przekonaniem piszą ze 100% pewnością, że jest jak oni to widzą. Bo jak oni to widzą to zapewnie nie wiesz na 100%, więc możesz się tylko domyślać jak to widzą, więc niekoniecznie tak jest jak Ty to widzisz, bo może właśnie tak jest jak oni to widzą. :) :) :)


ot i cała prawda :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
kiedys byl taki dowcip, o tym ze "bosman powiedzial o zesz kur...., w du.... je... ......... ...... ..... ...... ...... ..... ...... ....... ..... ..... ..... mac, po czym siarczyscie zakla :)

czasami jak czytam to wszystko to by se tak zagadal na to jak ten bosman :)
  • 0

budo_zrazik.wolowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Smail nie rób offtopa. Tu się na poważne tematy dyskutuje :) :twisted: :twisted:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

Człoooooowieku, jakie utarczki? Ja to dla rozluźnienia napisałem a Ty doszukujesz sie spisku i juz coś chcesz obalać. Możemy co najwyżej flache obalić ;) Spinacie sie tu zupełnie niepotrzebnie.

Utarczka, jako przekomarzanie, na śmieszne argumenty dla przekory. przecież było z przymrużeniem oka na końcu.
Przecież ja jestem wuluzowany jak polski rząd po wyborach.
O zapodam do relaksu filmik
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Ja poprzez KO oblałem swój egzamin na 2kyu (chudan-tsuki w splot słoneczny).

Patrząc na tą definicję: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] można zrozumieć to jeszcze inaczej, śmiało można powiedzieć, że bardzo łatwo da się osiągnąć stan wyczerpania na treningu Aikido. No kaman nigdy nie ćwiczyliście ze swoim uke, rzut za rzutem, do upadłego? 8O Choć z drugiej strony to niewiele ma wspólnego z porażką wtedy :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

Ja poprzez KO oblałem swój egzamin na 2kyu (chudan-tsuki w splot słoneczny).

Patrząc na tą definicję: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] można zrozumieć to jeszcze inaczej, śmiało można powiedzieć, że bardzo łatwo da się osiągnąć stan wyczerpania na treningu Aikido. No kaman nigdy nie ćwiczyliście ze swoim uke, rzut za rzutem, do upadłego? 8O Choć z drugiej strony to niewiele ma wspólnego z porażką wtedy :)

No, ja mam takie przemożne wrażenie, że niektórzy pyskaci nie... :/ Ale za to rozgrzewki mają wykurwiste... :)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Maciek, bo "oni" zdechną na rozgrzewce zbyt intensywnej to i potem sie juz nie chce cwiczyc technik...do upadłego. :roll: :) Skoro padli wcześniej to sobie poleżą. :) :) :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

No kaman nigdy nie ćwiczyliście ze swoim uke, rzut za rzutem, do upadłego? 8O Choć z drugiej strony to niewiele ma wspólnego z porażką wtedy :)

A ćwiczy się jakoś inaczej?


Powyższe kolegów przytyki są żałosne.
Dla was to "TAKIE" ćwiczenie, że z przejęcia drżą głosy. Dla mnie to normalne ćwiczenie, a to co jest "zwykłe" na aikido to farsa i komedia. Jak to mawia przysłowie: co dla Ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłogą.

Na aikido nie robi się interwałów, zadaniówek, szybkościówek, sparingów itp. Trening aikido jest ułamkiem obciążenia normalnego treningu sportowego i będzie.

A owa rozgrzewka "mordercza" jest po to by przygotować organizm i jego układy wewnętrzne do dalszej pracy na treningu, uwolnić zasoby itp, nie po to żeby "wykończyć".
Jak ktoś się wykańcza po 15 minutach rozgrzewki biegowej, to się powinien poważnie zastanowić nad sobą. Kilka łyków izotonika, kilka minut minut przerwy na stretching i jest power dopiero do bezpiecznego ćwiczenia.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Temat rozgrzewki juz byl poruszany. Znasz moje zdanie wiec nie bede sie powtarzal.
A co do drżenia to zapewne wszyscy drżą z ciekawości co sobą reprezentujesz w kwestii treningu prócz gadania na forum. To tak zupelnie nie złośliwie mowie ;) Powtarzam zdanie innych tylko że głośno.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Uwaga odpowiedz na główne pytanie:

Nikt już nie chce słuchać Randalla w tzw realu, a tu zawsze się znajdzie jakiś jeleń, który da się podpuscic i wciągnąć w gledzenie o tym samym bez końca. Sensowne zakończenie tych dyskusji jest nie możliwe ponieważ zabiło by jedyna grup ludzi, która chce słuchać wywodów naszego biedaka.
Kochani nadajemy sens istnienia życiu Randalla, jego słowne zwycięstwa są aktem miłosierdzia, które może go spotkać w takiej ilości tylko wsród ludzi czwiczacych Aikido.

Randall pokonał się sam, choć porzucił Aikido nie jest w stanie bez niego żyć... ;) ))
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
"Organizm i jego układy wewnętrzne" - brzmi dziwacznie, jakby to były jakieś dwie osobne części :) Izotonik po rozgrzewce? To może od razu pizzę zamówić? :)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

{Randallu}Aikido bez ciebie sobie poradzi - chociaż z drugiej strony czy ty poradzisz sobie bez aikido? To może jednek zostań jakoś to zniesiemy....


Redakcjo.
Wydźwięk owego posta, a zwłaszcza wstępu jest dla mnie niezrozumiały. W szczególności o radzeniu sobie bez aikido. O co chodziło poecie? Do czego służy aikido że nie można sobie bez niego poradzić? jak sobie radzą miliardy ludzi bez aikido?

Brawo Jeżyk, dzięki tobie kolega R. ma szansę pojąć co poeta miał na myśli w sąsiednim wątku.

Uwaga odpowiedz na główne pytanie:

Nikt już nie chce słuchać Randalla w tzw realu, a tu zawsze się znajdzie jakiś jeleń, który da się podpuscic i wciągnąć w gledzenie o tym samym bez końca. Sensowne zakończenie tych dyskusji jest nie możliwe ponieważ zabiło by jedyna grup ludzi, która chce słuchać wywodów naszego biedaka.
Kochani nadajemy sens istnienia życiu Randalla, jego słowne zwycięstwa są aktem miłosierdzia, które może go spotkać w takiej ilości tylko wsród ludzi czwiczacych Aikido.

Randall pokonał się sam, choć porzucił Aikido nie jest w stanie bez niego żyć... ;) ))


  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Jeżyk rozumiem, że zawsze z braku argumentów zaczynasz wrzuty osobiste? W dodatku nie brałeś merytorycznie udziału w debacie, to o co ci się rozchodzi?
Zatem weź się nie ośmieszaj, nie baw się w psychoanalityka, bo to bez sensu całkowicie (zwłaszcza że psychologia to czyste szamaństwo w 90%). Przyklejanie łatek wariata to stalinowska metoda pozbywania się oponentów politycznych. Powinieneś mnie jeszcze nazwać pedofilem, sadystą, komunistą, antychrystem i w ogóle złym samym.

Zwłaszcza, że wbrew temu co Ci się marzy, to nadal pojawiam się na treningach aikido, kiedy mi nie kolidują z innymi.

Ninja, masz rację, z chęcią zebrałbym się na treningu z Wami, w celu realnej weryfikacji twierdzeń. Można by solidnie poćwiczyć, pobawić się w podstawy, wyszło by kto jakie zachowania rozumie przez atak, skuteczną obronę, kontrolę, itp.
Niestety szanse na to są mikre.
W dodatku nawet jakby wyszło, to trzeba by film nagrywać, i to z kilku kamer, bo inaczej każdy miałby inna wersję wydarzeń ;)

Edit. O i redakcja bije w ten pusty dzwon, umówcie się na lody, postawcie sobie oranżadę, będzie fajnie.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Randall kochany, rozłóż się wygodnie na kozetce i pisz chłopie, pisz...1, 2, 3 , 1000 stron, pisz... :twisted:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

Zwłaszcza, że wbrew temu co Ci się marzy, to nadal pojawiam się na treningach aikido, kiedy mi nie kolidują z innymi.

Ninja, masz rację, z chęcią zebrałbym się na treningu z Wami, w celu realnej weryfikacji twierdzeń. Można by solidnie poćwiczyć, pobawić się w podstawy, wyszło by kto jakie zachowania rozumie przez atak, skuteczną obronę, kontrolę, itp.
Niestety szanse na to są mikre.
W dodatku nawet jakby wyszło, to trzeba by film nagrywać, i to z kilku kamer, bo inaczej każdy miałby inna wersję wydarzeń ;)

Całkiem sensowny pomysł, brachu! A dlaczego mikre szanse? Ty tylko musisz w końcu gdzieś ruszyć dupę poza własne podwórko... :roll:
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Voivod...są mikre...nawet makro mikre :)
  • 0

budo_aikia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?

Voivod...są mikre...nawet makro mikre :)


Ej, Ninja, skad ten pesymizm? Moze kolega Randall sie jednak kiedyś ujawni i wytłumaczy Maćkowi na przykładach dlaczego to Aikido jest takie kiepskie. Kto wie?
"There are more things in heaven and earth, Horatio, than are dreamt of in your philosophy." :D
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Szanowny Aikia - nie jestem pesymistą. Jestem realistą :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Randall, o co Ci chodzi?
Do Ninja mam na drugi koniec Polski, cały dzien jazdy.
Ale akurat do waszych junajted stejsów to już w chuj daleko jest... chyba Was panowie pogięło... przyjedzcie do mnie.

Szanse mikre są dlatego że nikomu nie zależy, ale pomyślcie, taka burza mózgow na macie na wysokim poziomie mogła by przynieść ciekawe rezultaty...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024