Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje zbędne kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukasz.mosur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Moje zbędne kg
Witam jestem nowy na forum.
Taka, krótka ma historia:
23 lata, student, niewielki staż treningowy MT. Od momentu gdy to przestalem uczęszczać na treningi (ze wzg na zawirowania życiowe) mija rok. chce znów coś podziałać ale strasznie przytylem i podejrzewam że mogłbym zemdleć przy rozgrzewce. Moje parametry to :) waga: 100kg; wzrost: 182cm; klatka piersiowa: 108cm; pas: 108cm; ramię: 40cm; udo: 62cm. Mam typową otylość brzuszną jak mozna zaobserwowac. Stąd moje pytanie o aktywność ruchową np: biegać - jak długo by było efektywnie?; skakanka - podobnie jak z bieganiem...; rozciąganie - jak często by bylo efektywnie?; ćwiczenia wzmacniające górne i dolne partie ciała; 6 weider'a na brzuszysko - sprawdza się?; dieta - moze nie tyle sama dieta co ilosci poszczególnych składników odzywczych by móc powoli redukować słoninkę.
Postaram się w miare trwania całego przedsięwziecia zamieszczać efekty pracy.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
ci powiem...
pierdolisz ;)
zadna tam otylosc, zadne tam cackanie sie z soba.
troche sporo wazysz ale tragedii nie ma.
nie ma tez co zaraz na samym poczatku drogi kombinowac i sobie wyszukiwac usprawiedliwien ze pomdlejesz i inne glupoty :)
jesli naprawde boisz sie ze moze byc ciezko ze 100% powrotu do treningow, to zwazywszy a pore roku sugeruje basen i silka, zaprawiaa aerobami. przy odpowiednim pierdolniecu pierwsze kilogramy poleca szybko, wiara we wlasne sily wzrosnie i moze bez wymowek ruszysz dupsko na mt ;)

zadnych diet cud czy ultraplanow ukladal ani sugerowal nei bede, nie wazysz 130 zeby kombinowac, po prostu dupsko trzeba ruszyc, czego ci zycze :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
jedyne wymiary jakie moga nas interesowac, to biodra i pas tak naprawde, ze wzgledow zdrowotnych. jesli jest powzej .9, to trzeba nad tym pomyslec.
ale tak jak pisze balofy, na poczatek dieta NZT i plan treningowy RDT.
  • 0

budo_lukasz.mosur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Dziekuje ślicznie
  • 0

budo_aczkolwiek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg

ci powiem...
pierdolisz ;)


dlaczego tutaj panuje przekonanie, że facet powinien mieć w dupie jak wygląda/ile waży? Że niby duży brzuch w niczym nie przeszkadza. No właśnie przeszkadza, w sztukach walki na pewno.
Nie mówię, że facet ma być chudą dupą, ale c'mon...



co do tematu, no stary, nie pytaj nas jak długo musisz biegać, żeby schudnąć, po prostu biegaj, ćwicz, jedz w regularnych odstępach czasu, to sam zobaczysz
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg

dlaczego tutaj panuje przekonanie, że facet powinien mieć w dupie jak wygląda/ile waży?

Novo, poczyń honory i wkej ten cytat, który nie tak dawno wrzuciłeś do innego tematu. ;)

Że niby duży brzuch w niczym nie przeszkadza. No właśnie przeszkadza, w sztukach walki na pewno.

Zgoda. Tylko, że dużo bardziej przeszkadza brak zdecydowania ludzi chcących trenować sporty walki. Tyle razy już słyszałem "najpierw nabiorę masy przez jakieś trzy miesiące, potem sambo" czy "muszę tylko trochę schudnąć biegając, a za dwa-trzy miesiące muay thai" - to wszystko są kiepskie wymówki, uniki. Na własnym przykładzie mówię: trzeba powiedzieć "raz kozie śmierć", ruszyć dupę i od razu robić to, co chce się robić docelowo. Wzrost sprawności i spadek wagi przychodzą same, a i frajda jest dużo większa.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg

ci powiem...
pierdolisz ;)

w zasadzie moglbym cie wypunktowac na sto sposobow, ale jestem zmeczony i niewyspany i mi sie nie chce.
przeczytaj jeszcze raz i sproboj zrozumiec co autor mial na mysli a nie co czytajacy zrozumial.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Wrzuć zdjęcie sylwetki, będzie wiadomo o co chodzi.
  • 0

budo_lukasz.mosur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Przyjmuje wszystko do wiadomości. Myslalem ze sa jakies utarte schematy co do biegania czy skakanki. To samo tyczy sie diety bo mozna sie ruszac a jak sie przestanie to jest cos takiego jak efekt jojo.

no wrzuce jakieś fotki
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg

To samo tyczy sie diety bo mozna sie ruszac a jak sie przestanie to jest cos takiego jak efekt jojo.

pieprzona termodynamika, c'nie? ;)
dieta nie jest na dwa tygodnie, dieta i trening sa na cale zycie.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Google nie boli, a wszędzie znajdziesz praktycznie te same porady odnośnie diety, treningu i supli. :wink:
  • 0

budo_aczkolwiek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
@Balofy, piszesz "zadna tam otylosc, zadne tam cackanie sie z soba."

właśnie, że otyłość. Otyłość jest zła.
Koleś jest gruby, zaniedbał się przez cały rok. Ale zajebiste jest to, że się ogarnął i chce coś z tym zrobić


i tamten ang artykuł novo czytałem też, także spoko, nic nie musicie mi wklejać
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
BMI 29.9 to jest nadwaga a nie otyłość choc juz na granicy. Chyba ze się w obliczeniach jebłem. A prawda jest taka że teraz częściej używa się wskaźnika talia/biodra.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
no a ja jestem 28.6 i jest mi z tym bardzo dobrze ;)
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Bo BMI kłamie. Ale, że kolega Łukasz ma tylko samo w pasie co w klacie... Jednakowoż koledzy słusznie prawią - mniej żreć, więcej trenować. Plus temat o odchudzaniu jest tu przyklejony ;)
  • 0

budo_lukasz.mosur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Spoko jakoś się ogarne tylko prosił bym o jedna podpowiedź jeszcze, a mianowicie jak pozbyć sie tłuszczy z brzucha bo doczytalem ze w dolnej czesci gromadzi sie stary tluszcz ktorego trudno sie pozbyc... jakis pas neo- sie nada ?
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg

no a ja jestem 28.6 i jest mi z tym bardzo dobrze ;)


zapewne jak większośc kulturystów czy sportowców z rozbudowaną mięśniową. BMI jest tylko orientacyjne i tylko dla niektórych grup ;)

Co do pasów. Stary osraj pasy. Zacznij trenować i nie wymyślaj pierdół.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
jak pas to tylko sauna solution ! ;)
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Ja mam 29.2 bmi. Mam lekki brzuszek...aby sie go pozbyc trenuje z pasem, robie brzuszki, laze na saune i biegam. Efekty sa mimo kiepskiej diety(wpieprzam slodycze i czasem na noc sie zapomne i zjem wegle :D )
W kazdym razie w wakacje w biodrach mialem ok 110 a w pasie cos okolo 98-100 :) Obecnie mam 105 i 93. Zeszlo ladnie. Jednak wciaz probuje zejsc gdzies do 100 i 90. Nie jest latwo przy moim odzywianiu sie :D
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zbędne kg
Zolin, mam to samo, hehe. Dlatego przestałem się martwić i zacząłem rozbudowywać górę, żeby wyglądać bardziej symetrycznie :>:>
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024