Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

maćko125
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna pomoc
a więc sprawa wygląda tak... mam 17 lat, 179 cm wzrostu i waże 68 kg. ćwicze 2,5 miesiąca, cel MASA, mam siłownie wyposażoną w laweczke, sztange, 100 kg obciążenia, gryf łamany, modlitewnik, 2 pary hantli i dwa wyciągi, ktore kolega wykonał sam. a do tego mam problem i zrobiłem kilka błędów(wynikające z rad kumpla): zaczełem cykl kreatyną, ćw 1 planem od pączatku "kariery", nie mam ścisłej diety ale staram się jak moge utrzymywać coś w podobie... Mianowicie wiem ze jest za wczesnie na krete i ze musz miec diete. Przeczytałem wiele artykułów ale i tak nic nie rozumiem, dlatego prosze by odpowiedzieć mi na moje pytania i mnie nie karcić! Czy wyżej wymieniony sprzęt wystarczy by osiągnąć cel? Jaki mam wybrać plan treningowy, spotkałem sie z kilkoma ale nie wiem który był by naljepszy? Dodam że przez ten czas co cw efekty jak dla mnie są zdumiewające, mam szczere chęci i lubie siłke. Jeśli jest ktoś kto mnie nakieruje na prawidłową droge to bedę mu wdzięczny.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
Przeniosłem temat do właściwego działu. Sprzęt wystarczy, narazie rób przez 1,5 miesiąca trening ogólnorozwojowy, znajdziesz go w tematach przyklejonych w tym dziale
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maćko125
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
ok dzięki. napewno się jeszcze odezwe
  • 0

maćko125
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc

ok dzięki. napewno się jeszcze odezwe

Witam ponownie!!! Nie bede zakładał nowego tematu bo mysle ze nie ma takiej potrzeby... Wróce wiec to mojego wczesniejszego posta, za 2 tyg. bede mial za zoba 4 miesiace stazu. mianowicie prosze o rade jaki wybrac plan treningowy i ile powinien trwać, czy zaczac stosowac jakies suple? z gory dzieki za odp
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024