Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido na igrzyskach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
zawilosci, zawilosci, czyli jak zawsze brak jednosci :)

wezcie to wszystko wyrzuccie do kosza w koncu...
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

zawilosci, zawilosci, czyli jak zawsze brak jednosci :)


Odnośnie jedności organizacji aikidockich możemy mówić o jedności idei i odwoływaniu się do wspólnego źródła czyli osoby mistrza-założyciela O'Sensei.

Organizacje tworzy się w celu usprawnienia działania i realizacji celów statutowych.
Rozumiem, że pieknoduchów i idealistów kwestie formalne mało interesują, ale czy mógłbyś spróbować określić jakich konkretnych działań czy rozwiązań oczekiwałbyś w kwestii jedności organizacyjnych?
Inaczej to co piszesz będzie, jak to co niektórzy :wink: mawiają, bla, bla, bla...
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Odnośnie jedności organizacji aikidockich możemy mówić o jedności idei i odwoływaniu się do wspólnego źródła czyli osoby mistrza-założyciela O'Sensei.
Organizacje tworzy się w celu usprawnienia działania i realizacji celów statutowych.

Chyba sobie chłopie ponuro żartujesz! 8O

P.S. A ja myślałem cały czas, że "Bastard" to nie od broni tylko od nieprawego łoża. :D :wink:
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
[quote]Odnośnie jedności organizacji aikidockich możemy mówić o jedności idei i odwoływaniu się do wspólnego źródła czyli osoby mistrza-założyciela O'Sensei.
Organizacje tworzy się w celu usprawnienia działania i realizacji celów statutowych. [/quote]
Chyba sobie chłopie ponuro żartujesz! 8O [/quote]
Absolutnie mówię serio...
Oczywiście na gruncie prakseologicznym8)



[quote name="budo_Akahige"]P.S. A ja myślałem cały czas, że "Bastard" to nie od broni tylko od nieprawego łoża. :D :wink: [/quote]

No patrz jak to się można pomylić :D
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

ale czy mógłbyś spróbować określić jakich konkretnych działań czy rozwiązań oczekiwałbyś w kwestii jedności organizacyjnych?
Inaczej to co piszesz będzie, jak to co niektórzy :wink: mawiają, bla, bla, bla...


wiesz, od pewnego czasu mysle ze jest tylko jedna opcja zeby sie to udalo
wyciac wszystkich w pien i oglosci sie krolem :D
a kazdego kto bedzie cos mial pod gorke sciac do kolekcji...

to bylaby idelana organizacja milosci w aikido...
coz... inaczej chyba sie nie uda :)

coraz mnie mam ochote sie w to angazowac, pewnie dolacze do grona tych ktorzy odeszli w cien i robia swoje...
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

ale czy mógłbyś spróbować określić jakich konkretnych działań czy rozwiązań oczekiwałbyś w kwestii jedności organizacyjnych?
Inaczej to co piszesz będzie, jak to co niektórzy :wink: mawiają, bla, bla, bla...


coraz mniej mam ochote sie w to angazowac, pewnie dolacze do grona tych ktorzy odeszli w cien i robia swoje...


Ooo... wzruszyłem się :cry:
Ale zaraz, zaraz nie mogę sobie jakoś odtworzyć kiedy i w co się Tomku tak bardzo angażowałeś żeby zjednoczyć cokolwiek w polskim aikido co cię tak bardzo umęczyło że teraz zrezygnowany i przybity odchodzisz w cień :lol: :roll: :lol:

  • 0

budo_kamilri
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
Hmm, podejrzewam że np. angażował się w niepisanie takich postów jak ten powyżej redakcji*, który to post pewnie wybitnie służy budowaniu harmonii pomiędzy redakcją, a nim, tylko ja tego nie dostrzegam :P .

Zacznijmy od rzeczy małych.

* - nie wiem, ale chodzi mi o to że problemem nie jest chyba "abstrakcyjna" jedność organizacyjna, nie mająca zbyt dużego znaczenia dla poszczególnych osób i brak działań na jej korzyść, tylko działania które oddalają ludzi z rożnych organizacji, zwłaszcza te małe.
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
Kuźwa 6 stron narzekania i niedomówień... wielka szkoda, że ten temat nie może być podobny do tego z działu BJJ...

Pekińczyki :D
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Kuźwa 6 stron narzekania i niedomówień... wielka szkoda, że ten temat nie może być podobny do tego z działu BJJ...

Pekińczyki :D


Nic z tego...
Musielibyśmy przenieść "konwersacje" na matę, a wtedy Gościu by nas wszystkich pozabijał rzutami na głowę... 8)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
a czy w dziale bjj lub mma są narzekania, że w konkurencji Pankration startowali ludzie z 1 klubu a i to wysłani bez żadnych ogólnopolskich eliminacji? nie, bo nikomu to nie przeszkadza i wszyscy wiedzą, że nie bardzo było jak je zrobić.
z was to straszni hejerzy w tym aikidzie, jak te psy ogrodnika.
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

...z was to straszni hejerzy w tym aikidzie, jak te psy ogrodnika...

Mags, jak dobrze popatrzysz, to zarówno w tym jak i innych tematach wypowiada się regularnie co najwyżej kilka osób. Ja tak sobie czasem poczytam do drugiego śniadania, czasem sobie nawet coś skrobnę, ale generalnie mnie oraz 99,9% aikidoków w tym kraju wszystko to boli koło loli.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Ooo... wzruszyłem się :cry:


widzisz, wlasnie o to chodzi :) i dobrze wiesz ze o to chodzi a jednak piszesz to co piszesz...
moze nie zrobilem nic, nie jestem dzialaczem, politykime itp, jestem czlowiekiem, ktory spora czesc zycia poswiecil jakiemus zajeciu, przez to jestem tez w tym srodowisku, widze co sie dzieje, rozmawiam z ludzmi, pisze na tym forum, ktore badz co badz jest publiczne i dociera do wiekszego grona ludzi niz jakiekolwiek zebranie ktorejkolwiek organizacji
nigdy nie ukrywam swojego zdania i zawsze je prezentuje, choc czsami trudno cos powiedziec, bo malo to polityczne itp
moze umiem tylko gadac i nawolywac, moze...
moze wolam na puszczy, a moze ktos mnie uslyszy...
w sumie co za roznica, jesli i tak zawsze w odpowiedzi jest ironia, albo zarzuty?

Jurku, zejdz z piedestalu, ukleknij, uderz sie w piers i powiedz - jestem czysty, zrobilem wszystko co moglem zeby bylo tak jak powinno byc - zrob to szczerze przed soba i innymi, a pojde za Toba i dolacze do tei idei...

zrobisz to?
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach


Ooo... wzruszyłem się :cry:


Jurku, zejdz z piedestalu, ukleknij, uderz sie w piers i powiedz - jestem czysty, zrobilem wszystko co moglem zeby bylo tak jak powinno byc - zrob to szczerze przed soba i innymi, a pojde za Toba i dolacze do tei idei...

zrobisz to?


Smile please Smail. Na piedestał nie wchodziłem ani też nikt jak na razie mnie tam nie wkładał. Za to co robię zazwyczaj obrywam ale robię i od dwudziestu paru lat staram się by ludzie ćwiczyli bardziej razem niż osobno. Dlaczego? Bo już teraz z doświadczenia a wcześniej z przekonania wiem że łatwiej kupić matę gdy jest nas dwudziestu a nie trzech i że łatwiej zaprosić nauczyciela kiedy za staż zapłaci 200 osób a nie tylko 50. Nie chcę też żeby ludkowie co zmieniają kluby bo ich życie rzuca to tu to tam musieli się zastanawiać dlaczego ktoś w innym mieście na widok ich legitymacji kręci głową z obrzydzeniem.
Czy PFA może zjednoczyć całe polskie aikido? Pewnie nie, ale próbować można. W pierś nie mam co się uderzać bo czas apostołów już dawno minął i nikogo nie wzywam by mnie naśladował. Ale jak chcesz zapisz się do PFA i sam zobacz że może być fajnie.
:wink:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Ale jak chcesz zapisz się do PFA i sam zobacz że może być fajnie :wink:

Na przykład bo nikt nie pali, a wszyscy piją... :) :) :) :) :)
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Ale jak chcesz zapisz się do PFA i sam zobacz że może być fajnie :wink:

Na przykład bo nikt nie pali, a wszyscy piją... :) :) :) :) :)


Voivod nie zniechęcaj Smaila! :wink: :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
Ależ... chciałem raczej zachęcić... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Ależ... chciałem raczej zachęcić... :twisted: :twisted: :twisted:

Starego hipisa czy indianina wodą ognistą nie zachęcisz :wink:

No może poza Shawneem 8)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

No może poza Shawneem 8)

Nasza lubić dobra woda ognista. Szczególnie w dobrym towarzystwie koleżanek i kolegów z PFA :) :wink:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
inni mogą czegoś dosypać?
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

inni mogą czegoś dosypać?

Nie wiem, nie mam wielu znajomych. Ja strasznie nieśmiały jestem :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024