Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido na igrzyskach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
to tak samo jak Voivod :P :wink: :lol: :D :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
[quote="voivod"
Na przykład bo nikt nie pali, a wszyscy piją... :) :) :) :) :) [/quote]
U nas też piją, nawet więcej ;)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Smile please Smail... :wink:

znaczy sie co :)
wiesz o czym pisze, nie dyplomatuj mi tutaj i nie przemycaj zaprosin :)
czas pokaze co czas przyniesie i dokad mnie zaprowadza moje obecne starania i co wtedy sie wydazy :D moze wszyscy sie zdzwimy :)

Ale jak chcesz zapisz się do PFA i sam zobacz że może być fajnie :wink:

Na przykład bo nikt nie pali, a wszyscy piją... :) :) :) :) :)


ja nie pije i nie pale, wiec lipa :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

ja nie pije i nie pale, wiec lipa :)

Dziwak... 8O :? :roll: :) :twisted:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
oj, zebys wiedzial jaki :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Na przykład bo nikt nie pali, a wszyscy piją... :) :) :) :) :)


ale kto pije i pali ten nie ma robali....
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
Witam,
gdyby nie to, że brzydzę się chamstwem, tchórzostwem i gówniarstwem...napisałabym być może coś więcej. Ale napisze tylko tyle.
Randall - zapraszam Cię, żebyś te wszystkie chamskie i obraźliwe rzeczy, które tu napisałeś, powiedział mi prosto w oczy osobiście. Znajdziesz mnie bez problemu - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Chciałabym zobaczyć jaki z Ciebie gieroj twarza w twarz i jaki to z Ciebie mężczyzna, co potrafi być takim chamem wobec kobiety. Bezkarność forum publicznych sprawia, że największy tchórz staje się lwem.
I wszystkich innych najmądrzejszych panów zachęcam do tego samego. Panie również. Ładne z Was aiki wyszło, nie ma co....MISZCZOWIE AIKIDO. Brzydzi mnie to ... tak zwyczajnie... To wy dzielicie polskie aikido... nikt inny. Wy i Wasza cholerna zawiść...
Yoshi
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
Co jest, foch bo miały być brawa, aplauz i upodobanie, a tu zlewka i krytyka? Sory, life it's a bitch. Boisz się konsekwencji, nie pchaj się na świecznik.

Kategoria "chamskie" jest płynna. Jestem chamem bo pośrednio stwierdziłem, że jesteście brzydkie? A ściślej to zanegowałem jakoby powodem waszego wyjazdu była uroda. Równie dobrze mógłbym się dąsać za podważanie mojej "męskości" (cokolwiek ta kategoria znaczy) tudzież nazwanie tchórzem. Też zatem jesteś chamska.
Bycie kobietą to jakiś stygmat czy co? To nie mój problem, że jesteś kobietą. Dziwnym trafem przypominacie sobie o tym jak czegoś potrzeba, bo jak jest to wygodne to "równouprawnienie". To ja gorącym zwolennikiem równouprawnienia jestem :twisted:
Na koniec życzę 3 głębokich wdechów i olewania tego co w necie piszą, złość piękności szkodzi. :wink:
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
Randall, pamięć bywa krótka:

Żałosne... ...Niby kurwa jakaś pipa o której nic nie wiem...

Cóż rzeczywiście żałosne. Ocena urody, to rzecz indywidualna, ale nazwanie kogoś o kim nic nie wiesz pipą jest chamstwem.
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Kategoria "chamskie" jest płynna. Jestem chamem bo pośrednio stwierdziłem, że jesteście brzydkie? A ściślej to zanegowałem jakoby powodem waszego wyjazdu była uroda. Równie dobrze mógłbym się dąsać za podważanie mojej "męskości" (cokolwiek ta kategoria znaczy) tudzież nazwanie tchórzem. Też zatem jesteś chamska.
Bycie kobietą to jakiś stygmat czy co? To nie mój problem, że jesteś kobietą. Dziwnym trafem przypominacie sobie o tym jak czegoś potrzeba, bo jak jest to wygodne to "równouprawnienie". To ja gorącym zwolennikiem równouprawnienia jestem :twisted:
Na koniec życzę 3 głębokich wdechów i olewania tego co w necie piszą, złość piękności szkodzi. :wink:

Kwestia chamstwa jest może płynna, ale nie aż tak dowolna...
Jak każdy masz prawo do własnego zdania, chamstwem jest natomiast styl wypowiedzi i wulgaryzmy...
Brak odwagi cywilnej w kwestii powtórzenia komuś bezpośrednio w twarz tego co się mówiło za plecami bądź pisało na forum może być uznane za akt tchórzostwa i nazwanie tego po imieniu trudno nazwać chamstwem.
"Wysokie" pochodzenie czy wykształcenie w postaci kilku fakultetów nie są już gwarantem kultury, tylko nasze zachowanie i odnoszenie się do drugiej osoby sprawia że jesteśmy odbierani jako chamscy...
Myślę że gdybyś poprzednio wyraził się faktycznie w podobnych słowach jak powyżej to nie byłoby kwestii.
Zauważ, że Yoshi nie określiła Cię jako "ostatniego chuja" czy "złamasa" w ramach retorsji za "pipę" i "kurwę"...

A tak w ogóle to:



Dołączona grafika
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Randall, pamięć bywa krótka:

Żałosne... ...Niby kurwa jakaś pipa o której nic nie wiem...

Cóż rzeczywiście żałosne. Ocena urody, to rzecz indywidualna, ale nazwanie kogoś o kim nic nie wiesz pipą jest chamstwem.

U mnie z pamięcią dobrze, u Ciebie z oczami i analizą niekoniecznie.
Zajrzyj do posta z którego tak ładnie wytłuściłeś łącząc zdania z 2 różnych akapitów :lol: jest na 1 stronie.
Po "żałosne" jest kropka. Równoważnik zdania odnoszący się do oceny zaistniałej sytuacji.
Przez zaistniałą sytuację rozumiem nazwanie arbitralnie wybranej ekipy reprezentacją polski w aikido. Była to reprezentacja PFA. A także nieumiejętne wykorzystanie możliwości politycznych jakie dawało owo wydarzenie. Np. można było próbować ogłosić zawody ogólnopolskie w formach pokazowych, stworzyć międzyfederacyjny skład sędziowski i wyłonić debeściaków tudzież debeściary. Można by wówczas nazwać owe osoby "reprezentacją polski aikido", a przy okazji może udało by się rozkręcić jakąś fajną aikidową imprezę.

Ad rem.
Słowo "pipa" nie jest obraźliwe, jest żartobliwie lekceważące, z konotacją nieporadności, ciapowatości + jednoznacznie żeński charakter. Obraźliwe są np k... su... sz... piz..., itp. tu nie ma wątpliwości. Jak się zastanowisz, znajdziesz także przykłady użycia go w takim znaczeniu (ciapowatości) wobec męskich podmiotów, np.
- Co nie skoczysz? pipa jesteś.
I mówiąc to do kumpla nie masz go zamiaru zelżyć, choć jest zawarte lekceważenie i prowokacja.
Tak samo zostało użyte i tu. Z kontekstu moich wypowiedzi wyraźnie wynika, że zarzuty są postawione wobec organizatora i metod w jakich piłka została rozegrana. Nawet w późniejszym poście znajdziesz wyraźne stwierdzenie, że odżegnuję się od utożsamiania "pokazu" z "pokazującymi".
Ergo
Nie naginaj faktów, bo to śmieszne jest i bez sensu. 8)

PS. Pragnę też przypomnieć, że zgodziłem się na chama, choć nie na prostaka. :twisted:

PS2. Koniec offtopa, nie ma co o semantyce debatować.


EDIT: @UP
1) Nie nazwałem nikogo kurwą, wypraszam sobie. Przeczytaj jeszcze raz jak nie rozumiesz zdania.
2) Nie można samemu stawiać tezy i oceniać przed weryfikacją. Innymi słowy czy ja mam odwagę mówienia tego czy nie, przez internet nie rozstrzygniemy. Jednakże obrażony wedle waszych standardów zostałem.
3) Weźcie sobie na luz, bo was rycerski testosteron zabije. :lol:
4) Kultura to każde działanie człowieka, nie ma wyższej i niższej choć są różne aspekty.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

3) Weźcie sobie na luz, bo was rycerski testosteron zabije. :lol:

Tak to już bywa w wirtualnym świecie. Jeden gra chama, drugi rycerza. Graj swoją rolę; bez mazgajstwa.
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Ad rem.
Słowo "pipa" nie jest obraźliwe, jest żartobliwie lekceważące, z konotacją nieporadności, ciapowatości + jednoznacznie żeński charakter. Obraźliwe są np k... su... sz... piz..., itp. tu nie ma wątpliwości. Jak się zastanowisz, znajdziesz także przykłady użycia go w takim znaczeniu (ciapowatości) wobec męskich podmiotów, np.
- Co nie skoczysz? pipa jesteś.


pipa (język polski)
wymowa:
IPA: [ˈpʲipa], AS: [pʹipa], zjawiska fonetyczne: zmięk. zmiękczenie

znaczenia:
rzeczownik, rodzaj żeński
(1.1) muz. muzyka chiński instrument szarpany;
(1.2) wulg. wulgarnie narząd płciowy kobiety[1]
(1.3) wulg. wulgarnie pogardliwie o kobiecie[1]
(1.4) wulg. wulgarnie zniewieściały mężczyzna


Twoje rozumienie języka polskiego jest jakieś bardzo bardzo endemiczne.
W ogólno przyjętej polszczyźnie użyte przez Ciebie określenie, w odniesieniu do człowieka, uważane jest za wulgarne.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

No i nie zgadzam się, może i cham, ale na pewno nie zwykły, co do prostaka to niestety nie da rady nagiąć...

Znaczy, twierdzisz zasadniczo, żeś nie lipa w paczkach...? :) :) :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

Twoje rozumienie języka polskiego jest jakieś bardzo bardzo endemiczne.
W ogólno przyjętej polszczyźnie użyte przez Ciebie określenie, w odniesieniu do człowieka, uważane jest za wulgarne.

Nie w ogólnie przyjętej, tylko słownikowej. Wulgarny, znaczy pospolity, niewyszukany, nie koniecznie obraźliwy. Być może faktycznie mimowolnie zawęziłem znaczenie, ale biorąc pod uwagę kontekst społeczny i stopień wulgaryzacji całego języka, było to wyrażenie wręcz pieszczotliwe 8)

Voivod, Ty cfaniaku, mi tu z lipą w cukrze wyskakujesz ? :lol:
Twój zawsze hardy Puchacz rolny
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
a ja już myślałem, że ta zacna gra wymarła :)
Dzięki chłopaki :)
Pozdrawiam i sorki za offa...
Pradziadek przy saniach :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
he, jaka gra? :D


aaa, już wiem :lol:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

a ja już myślałem, że ta zacna gra wymarła :)

E tam, to wszystko, ten cały wątek to i tak tylko bardzo miłosna Żaneta... :twisted:
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach
:) :lol:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido na igrzyskach

a ja już myślałem, że ta zacna gra wymarła :)


hehe, i o dziwo nikt nie oszukuje, chyba ze wlasnie oszukuje.... :D


Yoshi - temat jet tu dosc trudny, rozumiem twoje uniesienie, ale jesli cos Cie irytuje nie odplacaj tymsamym, zrobisz pieklo

mysle ze nikt tutaj personalnie nie ma zadnych obiekcji do Ciebie czy drugiej Lejdi, nie o to wszystkim chodzilo, czy to Wy bylyscie i czy inne damy, na to samo by wyszlo...

moze rzeczywiscie obiekcje nieuzasadnione mialem, moze za szybko ocenilem, ale jednego mozesz byc pewna, nie o zawisc tu chodzilo i nie o dzielenie aikida...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024