Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jako to jest z tym WF'em...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

dzieki Wyborowa ale czy jestem skromny hmm tu bym polemizowal , siedzialem cicho bo ty i Poul to gaduly nie do przegadania a pozatym jestescie starsi to macie wiecej do opowiadania. Co do tego ze jestes zarozumialy to nieodnoislem takiego wrazenia :) bardziej jako swoiski chlop mowi co mysli i z mojego punktu widzenia tak powinno byc.
Pozdrowki


taaaaaa... robilismy z Pawelkiem za wodzirejow. Jakies panny by sie przydaly na nasze spotkanie. Moga byc nawet z karate. :D
Nie wiem jak sie Shu Lien na to zapatruje? Pewnie jej nie bedzie. To karate to takie zmaskulinizowane srodowisko. ale bedzie wyborowa, przynajmniej zenskiego rodzaju w jezyku polskim. :D
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?
Wyborowa, Zapas mam nadzieje ze zostaniecie na noc w Crewley. Ja bede na pewno z kims z mojego dojo (niestety nie bedzie to kobieta,chyba) Ciekawe czy ktos sie do nas jeszcze dolaczy???? :wink:
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

dzieki Wyborowa ale czy jestem skromny hmm tu bym polemizowal , siedzialem cicho bo ty i Poul to gaduly nie do przegadania a pozatym jestescie starsi to macie wiecej do opowiadania. Co do tego ze jestes zarozumialy to nieodnoislem takiego wrazenia :) bardziej jako swoiski chlop mowi co mysli i z mojego punktu widzenia tak powinno byc.
Pozdrowki


taaaaaa... robilismy z Pawelkiem za wodzirejow. Jakies panny by sie przydaly na nasze spotkanie. Moga byc nawet z karate. :D
Nie wiem jak sie Shu Lien na to zapatruje? Pewnie jej nie bedzie. To karate to takie zmaskulinizowane srodowisko. ale bedzie wyborowa, przynajmniej zenskiego rodzaju w jezyku polskim. :D

Shu Lien będzie na British Open, a przynajmniej taki jest plan. Teraz muszę skupić się na treningu bo 14 sierpnia mam egzamin u Hanshi Arneila, a we wrześniu ruszam ze swoim biznesem, ale bardzo chcę być na British Open i mam nadzieję, że uda mi się mój plan zrealizować. Tylko prośba o informacje na temat taniego hotelu bo z Londynu to trochę daleko na to piwo z Wami będę mieć :-) .
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

[
Shu Lien będzie na British Open, a przynajmniej taki jest plan. Teraz muszę skupić się na treningu bo 14 sierpnia mam egzamin u Hanshi Arneila, a we wrześniu ruszam ze swoim biznesem, ale bardzo chcę być na British Open i mam nadzieję, że uda mi się mój plan zrealizować. Tylko prośba o informacje na temat taniego hotelu bo z Londynu to trochę daleko na to piwo z Wami będę mieć :-) .


no to zarty sie skonczyly
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?
szykuje się wpierdel :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

szykuje się wpierdel :)


omlot na zawodach, tradycyjnie. zaden wf nie pomoze.
A potem to co w karate jest najlepsze czyli sayonara party.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

szykuje się wpierdel :)

Wyborowa to teraz walczy tak: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

szykuje się wpierdel :)


omlot na zawodach, tradycyjnie. zaden wf nie pomoze.
A potem to co w karate jest najlepsze czyli sayonara party.


Byle nie w takim lokalu, ale no cóż, jakby nie było, dam radę, w końcu trenuję karate: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

szykuje się wpierdel :)


omlot na zawodach, tradycyjnie. zaden wf nie pomoze.
A potem to co w karate jest najlepsze czyli sayonara party.


Byle nie w takim lokalu, ale no cóż, jakby nie było, dam radę, w końcu trenuję karate: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


to u ciebie na wiosce taki hardcore?
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

szykuje się wpierdel :)


omlot na zawodach, tradycyjnie. zaden wf nie pomoze.
A potem to co w karate jest najlepsze czyli sayonara party.


Byle nie w takim lokalu, ale no cóż, jakby nie było, dam radę, w końcu trenuję karate: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


to u ciebie na wiosce taki hardcore?

Nie, ja myślałam, że na sayonarze z Tobą może tak być... :lol:
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

to u ciebie na wiosce taki hardcore?

Wyborowa, ja Cię bardzo proszę Ty się uspokój. Staram się ratować honor kobiety zachodu, a Ty mnie prowokujesz!!! :evil:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?
No milo bedzie na m poznac Cie Shu Lien ja powinienem być z Anną :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?



to u ciebie na wiosce taki hardcore?

Wyborowa, ja Cię bardzo proszę Ty się uspokój. Staram się ratować honor kobiety zachodu, a Ty mnie prowokujesz!!! :evil:


ratowaniem honoru nazywasz wrzucanie linkow do jakis oblesnych, wulgarnych i prymitywnych filmikow, powinnas sie zajac polityka. Bo to zwykle wtym gronie wywraca sie kota ogonem.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?



to u ciebie na wiosce taki hardcore?

Wyborowa, ja Cię bardzo proszę Ty się uspokój. Staram się ratować honor kobiety zachodu, a Ty mnie prowokujesz!!! :evil:


ratowaniem honoru nazywasz wrzucanie linkow do jakis oblesnych, wulgarnych i prymitywnych filmikow, powinnas sie zajac polityka. Bo to zwykle wtym gronie wywraca sie kota ogonem.

A mnie własnie chodziło o to żeby zobaczyć, że nie wszystko, co z zachodu i z zagranicy jest dobre i piękne. Film jest obleśny to fakt, ale ktoś go wymyślił i umieścił w internecie. Wszystkich urażonych przepraszam. Forum jest od tego żeby na nim dyskutować i oceniać choć czasem może to być szokujące.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

A mnie własnie chodziło o to żeby zobaczyć, że nie wszystko, co z zachodu i z zagranicy jest dobre i piękne. Film jest obleśny to fakt, ale ktoś go wymyślił i umieścił w internecie. Wszystkich urażonych przepraszam. Forum jest od tego żeby na nim dyskutować i oceniać choć czasem może to być szokujące.


to jest sposob myslenia Palikota, wyciaganie gumowych penisow na biurko w charakterze protestu. Co najwyzej doceniam intencje.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?
i tak to jest z tym wuefem, plywac to sie nie nauczyli, ale przelykac nad woda - owszem.
Wodka jest dla madrych ludzi, a nie dla baranow...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?
Mysmy mieli lekcje pływanie na WF w 2 klasie podstawówki o ile dobrze pamietam. Nic mi tak wody nie obrzydziło na dobre prawie 10 lat (oczywiscie poza wstretem do wody żadnych pływackich umiejetnosci nie wynieśliśmy z tych lekcji) az na jakiejś koloni mi przeszło bo inni pływali i od tej pory jakos pływam. Ale technicznie to mnie w zeszłym roku uczyli..
Do diabła z nauczycielami WF
a co do topielców to nie jest tak ze topią sie ci co nie umieją pływać ci co umieją też się topią, nawet częściej bo przeceniają swoje umiejętności.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?
Coś niegra w Posce jeśli chodzi o nauczanie WF , wychodzi na to że w dużym stopniu pieniądze podatnika idą w błoto :!: :wink: :wink: nie wiem czy sytuacja podobna jest w innych krajach z efektami nauczania Wychowania Fizycznego :?: spora część dzieci pomimo uczęszczania na lekcje WF to poprostu grubaski albo łamagi . Być może program nauczania na uczelniach jest niewłściwie dobrany :?: do zawodu nauczyciela trafiają ludzie przypadkowi , nie związani wcześniej ze sportem :?: Stego co się orientuje to kierunek WF studiuje sporo osób nie związanych ze sportem wcześniej wogle , tak zwane grajki w piłkę podwórkową . Często słyczę od młodzierzy co robicie na lekcjach WF :?: odpowiedź głównie jest SYSTEM MATA , :-) nauczyciel rzuca piłkę i grają chłopacy .
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?

i tak to jest z tym wuefem, plywac to sie nie nauczyli, ale przelykac nad woda - owszem.
Wodka jest dla madrych ludzi, a nie dla baranow...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


właśnie problem polega raczej nie na braku umiejętności pływania a na braku umiejętności myślenia, jak ktoś nie umiejąc pływać idzie na niestrzona plaże i jeszcze do teo pije to żadne umiejętności mu nie pomogą-na bycie idiotą nie ma lekarstwa.


Inhetos:

to jest tak że albo nauczyciel jest fatalny i dzieci nie marudzą bo ćwiczą tylko te co chcą(tymi które nie chcą ćwiczyć sie nie przejmuje bo jak go nie obchodzi co one robią to i nie obchodzi go jaki procent tych dzieci coś robi), albo nauczyciel jest dobry i wtedy rodzice przynoszą zwolnienia z lekcji WFu.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jako to jest z tym WF'em...?
lipiec 2010 to miesiac w ktorym wiecej osob w Polsce sie utopilo niz zginelo w wypadkach komunikacyjnych. Przy dobrej pogodzie do konca sierpnia zginie w Polsce w ten sposob 150-200 ludzi. To pewne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024