Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatynka i fat burner


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kreatynka i fat burner
witam.jako że nadszedł już czas napiedalania, wziałęm się za siebie.potrzebuje wybrać dobrej jakości kreatynke i jakiś dobry spalacz tłuszczu tyle że tyle się tych firm narobiło i nie wiem co wybrać.pomocy
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

Kreatyna: Xpand


FatBurner: jadłem termala Olimpa, termala Nutrabolics, termala Universala, termala Prolabu.
Najbardziej byłem zadowolony z tego ostatniego, ale nie wiem czy dalej jest w sprzedazy, potem z Nutrabolics, potem z Universala, olimp imho najgorszy.

 

 

Burner Universal: http://www.fabrykasi...ner-termogeniki


  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
jeśli chodzi o spalacz to Dołączona grafika
z kreatyn brałbym magna power.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

jeśli chodzi o spalacz to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
z kreatyn brałbym magna power.

w tej cenie? To chyba żart. za 120zł możesz kupic dwa dobre burnery np. T3+AMP’D, albo Yohimbine + AMP’D.
Jadłem A.Cuts i to jest moja stracona kasa, nie polecam (mówie jako regularny konsument termali).
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
ja słyszałem same pozytywne opinie o tym.
do tego wystarcza za tą cene na niezły okres.a jest dużo lepszy od zwykłych termogeników
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

ja słyszałem same pozytywne opinie o tym.
do tego wystarcza za tą cene na niezły okres.a jest dużo lepszy od zwykłych termogeników

Słyszałeś opinie czy sam używałeś?

SPOSÓB UŻYCIA
1 porcja to 1 saszetka – stosuj dwa razy dziennie, popijając szklanką wody.

UNIVERSAL ANIMAL CUTS 42saszetki


21 dni to niezły okres? :lol:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

Kreatyna: Xpand
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FatBurner: jadłem termala Olimpa, termala Nutrabolics, termala Universala, termala Prolabu.
Najbardziej byłem zadowolony z tego ostatniego, ale nie wiem czy dalej jest w sprzedazy, potem z Nutrabolics, potem z Universala, olimp imho najgorszy.


xpand to stack.
jesli chce dorzucic spalacz to znaczy ze kreatyna ma byc na podtrzymanie masy na redukcji. po co zatem 'wyrzucac' forse na dosyc kosztowny stack kreatynowy.
generalnie jesli chodzi o kreatyne to bierz mono. Nie wiem czy w ogole mozna mowic o dobrej jakosci kreatynie. Mozna mowic o dobrych stackach z pewnoscia, ale jesli chodzi o kreatynke to brac mono zwykle proste i sie nie pierdolic.

niedziel:
moglbys byc rowniez nieco precyzyjniejszy, jesli chodzi o te 'termale'. bo niewiele wynika z tego co piszesz dla mnie ;)

sam konsumowalem thermo speeda extreme olimpu, ale to taki pobudzacz delikatny raczej.
Rowniez scorcha Man i Venoma, khem khem :P

Dobre pol roku nie zagladalem do internetowej 'lektury' tego co jest na rynku, wiec moje info nie bedzie zbyt na czasie. generalnie sa dwa dobre fora w necie, neistety zadne z nich to nei jest budo, gdzie dowiesz sie w uj, jak chcesz to moge podeslac adresy, ale mysle ze sam je znasz.
Scorch to taki stary solidny sprawdzony klasyk na ktorym nikt sie szczegolnie zawiesci nie powinien. kiedys w pytke byl rowniez tight ktorego kazdy polecal, ale nowe wersje im sie podobniez troche spartolily wiec nie wiadomo jak to je. Venoma nie komentuje bo to byl stary produkt z tych pierwszych serii, ktore zeszly z rynku, powiedzmy nie z powodu konca zapasow w magazynach... ;)
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
dzieki panowie. już wybrałem


Dołączona grafika

Dołączona grafika


p.s.Balofy trocha późno napisałeś,faktycznie kupiłbym zwykłą kreatyne,w ogóle kurde dużo sie pozmieniało jak ja zaczynałem z siłownia to było tylko białko,weglowodany no i kreatyna 2 może 3 firmy które je produkowały i to wszystko...teraz jakieś staki inne wynalazki,ale zobaczymy.mam nadzieje że sie nie przejade
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
Dokup mono, albo jakiś jabłczan (olimpa jest ok) do tego xpanda i xpanda uzywaj tylko w dni treningowe, a w inne jablczan. Kreatyna działa też antykatabolicznie, więc do fat burnera jest jak złoto (ja tak jadłem). Tego termogenika nie jestem pewien, to się nie wypowiadam.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
kurwa,slaby wybor.
nie bierz tego burnera bo jest co najmniej przecietny zajebiscie.

bierz mono zwykle i na poczatek pare/nascie dni thermo speed extreme lub cos porownywalnego, a pozniej cos mocniejszego, oldschoolowego scorcha czy jakies nowoczesne solidne wynalazki.

hym, widze ze decyzja juz podjeta. pozostaje pilnowac michy, bo tym burnerem o ile nei masz zajebistej genetyki cudow nie zdzialasz ;]
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

(...)
niedziel:
moglbys byc rowniez nieco precyzyjniejszy, jesli chodzi o te 'termale'. bo niewiele wynika z tego co piszesz dla mnie ;)
(...)

Niech stracę:

Clenbutical:
Jadłem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
bardzo bardzo pozytywnie wspominam.

Prolab: szukałem, ale z tego co widzę już nie jest produkowany, szkoda, bo imho był najmocniejszy, a przynajmniej ja go tak zapamiętałem.

Animal Cuts: przereklamowane. Myślałem, że kupię i to będzie bóg wie co. Nie było. Grzało fajnie, to fakt, ale 1/2 ceny miałem choćby tego supla nutrabolixu, albo fat burnera od twórców xpanda i to jeszcze w większej dawce. Teraz cuts staniał, ale imho dalej się nie opłaca. BTW 'saszetki' doprowadzają do kurwicy. Nie wiem po co tyle tam tabletek, skład tego nie tłumaczy.

Olimp:
OLIMP THERMO STIM - zjadłem kilka tabsów i dałem bratu. Jedyny plus jest taki, że jest w miare tani.
OLIMP THERM LINE II - niby trochę działał, zanim doczytałem, że trzeba brać jednego tabsa, a nie dwa tak jak ja jadłem, jakbym jadł 3 tabsy, to było by jak ten eca prolabu, albo nutrabolix ;)

Trec: poszło do kosza, bo wstyd nawet było komuś oddać. Nawet nie chce mi się szukać linka, żeby nie daj boże jeszcze raz tego syfu nei zobaczyć. Jak coś jest treca i jest fat burnerem, to nie kupujcie ;)

Przmierzam się do [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , bo słyszałem pochlebne opinie.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
Balofy, mając przypilnowaną michę i dobry trening, to nawet zwykła l-karnityna wystarczy, żeby spalić tłuszcz. Ba! Nawet kubek kawy przez aero czy HIIT też da radę.

Thai, ja Ci proponuję zamianę XPanda Xtreme Pump na XPand Energized.

Niedziel, skołuj sobie Stimulant X - jak Cie pierdolnie energią, to nawet kilka godzin po zakończeniu treningu będziesz miał tętno jak w czasie treningu bez dopalaczy. :)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
to AMP'D z tego sklepu jest w zajebistej cenie az sie zastanawiam...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

(...)
Niedziel, skołuj sobie Stimulant X - jak Cie pierdolnie energią, to nawet kilka godzin po zakończeniu treningu będziesz miał tętno jak w czasie treningu bez dopalaczy. :)


Wiesz, ja jem termogeniki bardziej żeby zachamować łaknienie i podnieść temp. ciała, niż żeby dostać wiekszego powera.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

Balofy, mając przypilnowaną michę i dobry trening, to nawet zwykła l-karnityna wystarczy, żeby spalić tłuszcz. Ba! Nawet kubek kawy przez aero czy HIIT też da radę


wiadomix, punkt wyjscia byc musi. ale jesli ma wydawac kase na uzupelnienie jakies to zeby to mialo moc.
niedziel: no to animal cuts to raczej najmocniejsze co jadles, moze po prostu w danym okresie nie miales formy, rezimu treningowego/dietetycznego czy cos.
bo generalnie to raczej zabawki dla mlodych niewiast z brzuszkiem ;]
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
Prawdę mówiąc to składem suplementów to można się podetrzeć ;) Poczytaj testy na sfd czy imperium sportu. Tam gostek badal min. ile jest bialka w bialku danej firmy. Czesto jest tak, ze sklad na opakowaniu nijak ma sie do zawartosci. Dalej twierdze, ze animal cuts byl duzo gorszy od tego z prolabu i nutrabolics.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
prawde mowiac nie, skladem suplementow nie mozna sie podetrzec ;)
testy robila dziewczyna nie gostek ;)

i nawet jesli w niektorych produktach (w wielu bylo wszystko w granicach normy) bylo nieco mniej bialka niz byc powinno nie widze zwiazku z tym ze niektore suplementy maja sklad zwyczajnie slaby, a inne maja skladzwyczajnie nieslaby.
i wiekszosc z tego co jadles ma sklad raczej zwyczajnie slaby ;)

inna sprawa, zefajnie ze na tych cukierkach miales efekty, nic tylko gratulowac. u mnie kazdy kilogram, tzn wtedy kiedy nie jestem kontuzjowany akurat ;) to walka pod gore i w chuj potu ;)
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner

Wiesz, ja jem termogeniki bardziej żeby zachamować łaknienie i podnieść temp. ciała, niż żeby dostać wiekszego powera.

Łaknienie nim też zahamujesz.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i fat burner
hmm, Trec to syf i nie kupil niczego co jest z Trec

spalacze ktore polecam to Venom 3.0, Hydroxycut Hardocre, Leviathan, no i jeszcze rzeczy od gaspariego.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024