Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aminokwasy rozgałęzione a tycie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Aminokwasy rozgałęzione a tycie
Chciałbym poznać Wasze opinie, od pewnego czasu łykam BCAA Olimp MegaCaps w ilosci 4 kapsułki przed i 4 po treningu (ważyłem 88 kg, czyli 1g/10kg masy ciała), jednoczesnie postanowiłem usystematyzować posiłki, może nie jest jakas szczegolna dieta, ale jem co 3 godziny nieduze posiłki, pieczywo tylko na sniadanie (chociaż częsciej węgle w formie musli z suszonymi owocami). Wieczorem tylko serki grani+ pomidor itp. Efekt jest taki, że... przytyłem. Wywaliło mi trochę brzuch, waga też pokazuje 2 kilo więcej (no ale zakładam że BCAA, siłka i w ogole, to wzrost masy nie musi pochodzić od tluszczu). Lepiej trzymałem sylwetkę jedząc normalnie i popijając piwem kilka razy w tygodniu:D
Gdzies w necie wyczytaem że spozywanie BCAA przed treningiem powoduje że organizm mniej aktywnie spala zalegający tluszcz, trochę to dziwnie brzmi w swietle ogólnie przyjętej opinii, ale może cos jest na rzeczy?
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminokwasy rozgałęzione a tycie
Taka ilość aminokwasów nie powinna wpłynąć aż tak na Twoją wagę ... ale jak połączysz to z regularna dietą i odpowiednim treningiem to prawdopodobieństwo wzrasta ... widocznie Twój organizm tak zareagował na to połączenie ...

2 kg to nie jest tak dużo ale z jednej strony już o czymś świadczy ...
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminokwasy rozgałęzione a tycie
Też myslę że nie powinna, w koncu to nieduzo, ale nie zaszkodzi spytać, może ktos ma podobne doświadczenia...
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminokwasy rozgałęzione a tycie

Wieczorem tylko serki grani+ pomidor itp. Efekt jest taki, że... przytyłem. Wywaliło mi trochę brzuch, waga też pokazuje 2 kilo więcej (no ale zakładam że BCAA, siłka i w ogole, to wzrost masy nie musi pochodzić od tluszczu). Lepiej trzymałem sylwetkę jedząc normalnie i popijając piwem kilka razy w tygodniu:D
Gdzies w necie wyczytaem że spozywanie BCAA przed treningiem powoduje że organizm mniej aktywnie spala zalegający tluszcz, trochę to dziwnie brzmi w swietle ogólnie przyjętej opinii, ale może cos jest na rzeczy?

Aminokwasy nie mają nic wspólnego z Twoim przybraniem na wadze. Wywalony bebech, to efekt wpierdalania śmietany na kolację - a z nią jest mieszany twaróg, żeby wyszedł serek grani. Po prostu chłopie chujowo się odżywiasz, dlatego ptaszek ma lekki daszek. :P
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminokwasy rozgałęzione a tycie
Z daszkiem to bym nie przesadzał, ale faktycznie myślę że to kwestia odzywiania. Nie wiedziałem jak z tymi aminokwasami, dlatego pytam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024