Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje rady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_pino16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje rady
Witam całe grono budo.

Mój problem wygląda tak że powoli wogule nie czuje kopa na treningach,i do was pytanie jakie polecacie na dzień dzisiejszy stacki ? stack który mocno kopie siłowo,a minimalnie waga pójdzie do góry,kiedyś jadłem clouta i czułem lepiej się po nim,ale to było z dwa lata temu i może coś lepszego wyszło,chciałbym dodać że oczywiście bcaa,witaminy i dieta jest.Pozdrawiam
:-)
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
A jak masz rozłożone treningi? W jakie dni?

Ja teraz praktycznie w każdy dzień coś robie i mam tylko dwa dni w tyg bez sali i czuję, że przedobrzyłem, bo mało mam regeneracji i nie czuje tzw. świeżości Chociaż kondycyjnie daję radę.
  • 0

budo_pino16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
Szwed wydaje mi się ze mamy ten sam problem,też wyrabiam kondycyjnie nawet lepiej niż inni,ale jednak coś jest nie tak,juz nie jest to co było ... a,trenuje codziennie od poniedziałku do soboty.Myslałem o tym ,czytałem pare komentarzy na temat tej odżywki i są eleganckie,są to aminokwasy nie stack,jadł to ktoś ? Purple Wraath
  • 0

budo_more
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kędzierzyn-koźle/wrocław
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
To ja się przyłącze do pytania, bo też mam od pon do sob treningi, tylko aktualnie mnie zagipsowali, wiec mam przerwe, ale przynajmniej bede wiedzial na przyszłosć. Więc?
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
Pinio ja bym spasował na twoim miejscu i robił np pon trening, wt trening - środa regeneracja czwartek trening pietek regeneracja sobota trening niedziela regeneracja

Bo jak przedobrzyłeś to taki efekt właśnie jest jak opisałeś. Ja ten tydzien mialem cieżki to robię więcej regeneracji. A w przyszłym treningi lżejsze to będzie ich więcej.

To taki przykład Do modyfilkacji rzecz jasna.
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam w tym, mianowicie, tydzień temu w sobotę gdy kopałem na treningu nadziałem się na łokieć przeciwnika, oczywiście zaraz po zdarzeniu nie bolało i nie wyglądało to źle, lecz niestety z dnia na dzień coraz bardziej pobolewa, i jakby trochę spuchła stopa. Chodzi mi o stope oczywiście. Psikam co jakiś czas zamrażaczem i smaruje żelem który ochładza stope ale nie daje to większych efektów, co polecacie?
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady

co polecacie?

Do lekarza marsz!
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
no chyba tak zrobie w następnym tygodniu umówię się na wizytę. Dodam że problemów z chodzeniem jako takich nie mam, poruszam się normalnie, tyle że stopa pobolewa
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
jak mozesz chodzic, zginac, masz pelen zakres ruchu, to kij z tym. samo sie zagoi.
ja do lekarza chodze tylko, jak kosci ze skory wystaja :twisted:
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje rady
Aczkolwiek odpowiedzialna osoba poleciłaby Ci lekarza to z własnego doświadczenia ja nie polecam.Miałem to samo co Ty Willy wielokrotnie,pomęczy Cię to ok 2 tygodnie i przejdzie.W tym czasie nie kopać i nie biegać,porób sobie np pompki,dwa tygodnie dobrego pompowania potrafi dać świetne efekty.

Aha,nie smaruj tego(ani żadnej innej kontuzji) maścią schładzającą!!!Maście "schładzające" dają tylko wrażenie chłodu dzięki zawartości takich substancji jak mentol itp,ale w rzeczywistości działają rozgrzewająco,co tylko zwiększy stan zapalny.Obładaj lodem parę razy dziennie po parę minut przez ok 4 dni po urazie i smaruj altacetem i naproksenem.
Maście schładzające mają zastosowanie w regeneracji potreningowej na zmęczone mięśnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024