Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama IKF - Oyama WOKO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

budo_stock61
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Ja apropo zawodów gdzie startuje kadra Oyama z polski. Ten Puchar Świata Kanreikai to faktycznie porażka, ale nie tak miało być. Na pierwszych zawodach miała też być Brazylia, Portugalia, Izrael i Rosja. Niestety nie wyszło i były USA, kanada i Polska a najwięcej w kategorii było 11 a w średniej AŻ 4. Drugi Puchar Świata niestety też za bardzo nie wypalił. 15.11.2009 będą MISTRZOSTWA ŚWIATA i trzeba poczekać co z tego wyjdzie. Jednak z wielkim powodzeniem od kilku lat polacy jeżdż na Otwarte mistrzowska kyokushin w Hadze. Zawody organizowane przez klub kamakure tam poziom jest wysoki i to że za każdym razem zajmują medalowe miejsca świadczy o tym że mamy dobrych zawodników. Poza tym jakoś chyba w maju odbył się Puchar Europy IKF, bardzo dobry turniej, na wysokim poziomie.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Jak pisalem wczesniej, nie naleze juz do W.O.K.O. i I.K.F. i spory miedzy tymi organizacjami mnie nie interesuja wlaczam sie w rozmowe jesli sprawa chaczy o ktoregos z braci Oyama (finanse Y.Oyama lub problemy alkocholowe S.Oyama) i w sprawach ktore znam. Trenuje w tej chwili Enshin Karate i mysle ze znalazlem to czego szukalem, :wink: po zdjeciu czarnego pasa Oyama Karate znow czuje sie jak ktos kto od nowa znajduje cos co kiedys utracil. :D
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Paul masz rację myśałem,że uchylisz rąbka tajemnicy ( jako dobrze poinformowany) jakie są koszty w organizacji Y.Oyama aby porównać w organizacji J. Dyducha.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
By zakonczyc te dyskusje powiem tak wedlug mnie porownujac kontrakt saiko shihan Y.Oyama do kontraktu jaki mialem w IKF Oyama nie ma duzych roznic finansowych. Problem polega na systemie szkoleniowym. Saiko Shihan chcial weryfikacji stopni dla osob swiezo wstepujacych do W.O.K.O. ( np. przychodzi gosc z 1 danem z innej organizacji i w Oyama zdaje po krotkim czasie na 2 dana, Y.Oyama chcial zweryfikowac te osoby) otworzyc dojo moga osoby posiadajace 2 dan w wyjatkowych sytuacjach 1 dan ( w Polsce byly ,nie wiem czy jeszcze sa osoby prowadzace dojo z 4,3,2 i 1 kyu) Saiko shihan chcial miec pewnosc co do poziomu reprezentantow Oyama Karate. Ja nie podpisalem kontraktu z Saiko shihan z tego wzgledu iz podczs naszych rozmow zawitalem do dojo Enshin Karate i po treningu jak rowniez rozmowie z sensei Gary Chemberlainem podjalem decyzje o wstapieniu do Enshin Karate. W tej chwili mam podobna sytuacje jak ludzie podejmujacy wspolprace z Saiko Shihan Y.Oyama ,musialem zdjac czarny pas by rozpoczac treningi od zera, mam dostep do obozow treningowych w europie,USA,japoni z udzialem Kancho J.Ninomiya, mozliwosc wyslania e-maila,listu lub rozmowy telefonicznej z Kancho. Mysle ze o to chodzi w calej zawierusze ,w IKF wszelki kontakt z Soshu S.Oyama jest przez polska organizacje,brak kontaktu z instruktorami z zagranicy (seminaria) Cala wladza w rekach zarzadu IKF, sensei prowadzacy swoje dojo jest od tego uzalerzniony.Mysle ze na tym zakonczymy ta dyskusje, zycze wszystkim by znalezli sie w takiej sytuacji w ktorej jestem ja ,cwicze poznaje nowe mozliwiwosci karate (rzuty,podciecia,trzymania) mam mozliwosc treningu nie tylko z moim sensei ale tez z innymi instruktorami z Kancho na czele. Dzis znow jak 25 lat temu bawie sie sztuka walki i czerpie z tego radosc.Pozdrawiam
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Kirin dlaczegob osoby z Kanreikai nie ścierają się z zawodnikami różnych organizacji Kyokushin oraz innych styli np Enshin


Scieraja sie, sloneczko, scieraja :wink: Jesli myslisz, ze na ich turniejach jest tylko Oyama iKanreikai - to sie mylisz. Fakt - ich turnieje nie przytlaczaja ogromem, jak zawody ktoregokolwiek IKO. Zwroc jednak uwage, ze wlasciwie KAZDA z organizacji KK jest starsza od Kanreikai (to drugie istnieje dopiero KILKA LAT)- dysponuje wiekszym zapleczem. Nie dziwi wiec, ze imprezy KK maja wiekszy rozmach.
Tak na dobra sprawe - to nieszczegolnie mnie interesuje dlaczego M.Mattias zalozyl Kanreikai. Instotne jest to, ze wspolpraca z nim uklada sie dobrze, i ze facet ZNA SIE na karate: szkolil go S.Oyama, byl jednym z czolowych instruktorow WOKO.

Dodałem tylko że zblokowanie w Polsce nurtu Oyama WOKO jest zagraniem faul. Shigeru Oyama przekazał kierowanie Oyama WOKO Yasuhiko Oyama a ten powinien mieć możliwość działania w Polsce.


Ten sam Shigeru Oyama przekazal prawa do znakow Dyduchowi i NIE WYCOFAL SIE ZE SWOJEJ DECYZJI. Dopoki TWORCA STYLU nie zada zmiany tego stanu rzeczy - dyskusje uwazam za zamknieta. Wybacz, ale twoje utyskiwania maja dla mnie mikre znaczenie w porownaniu z autorytetem S.Oyamy.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
No to masz szczęście ,że uciekłeś od Polskiej organizacji IFK Oyama i życzyć tylko wypada samych sukcesów na nowej drodze poszukiwania prawdy. :!:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Porównujesz Kanreikai do Kyokushin :?: :D Porównaj do Seitedo :wink: Pisałeś że organizacje Kyokushin robią większe turnieje od Kanreikai bo dłużej istnieją :?: Ja przewiduje że za 10 Kanreikai będzie robiło takie imprezy jak dziś Seitedo. :D Gdzie startyją zawodnicy Kanreikai z którą organizacją Kyokushin :?: w Sabaki Chellenge-Enshin Karate :wink: startują może w zawodach Seido :? :D o zawodów Oyama WOKO niedopuszczą Kanreikai :wink: proszę o precyzyjną odpowiedź bo jak dlamnie to znowu bełkot bez poparcia faktów. :wink: Tak czy siak Pozdrawiam Kirina.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

(...)Ja przewiduje że za 10 Kanreikai będzie robiło takie imprezy jak dziś Seitedo. :D Gdzie startyją zawodnicy Kanreikai z którą organizacją Kyokushin :?: w Sabaki Chellenge-Enshin Karate :wink: (...) :D o zawodów Oyama WOKO niedopuszczą Kanreikai :wink: proszę o precyzyjną odpowiedź bo jak dlamnie to znowu bełkot bez poparcia faktów. :wink:


1. zawody Kanreikai : poczekamy - zobaczymy jakie zawody beda robic za 10 lat
2. z jaka organizacja Kyokushin: nie wiem - wszyscy takie same kanji macie na kimonach :) a kazdy jest "ten jedyny, sluszny i prawdziwy"
3. zawody WOKO: z powodu braku mozliwosci startowania nikt raczej plakal nie bedzie :wink:
4. Sabaki Challenge: to chyba jakas twoja fiksacja :? A ilu karateka z twojej organizacji tam stawrtowalo?
5.WSZYSTKO co pisze jest dla ciebie belkotem bez poparcia faktami - czy ty WOGOLE czytasz, co ja tutaj wpisuje?!
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
1. Moge wciemno powiedzieć że chleba z zawodów Kanreikai napewno niebędzie. :D 2. Wątpie żeby ktoś z jakiejś organizacji Kyokushin uznawał się za jedynego prawdziwego :wink: jeśli osoby trenujące Kyokushin noszą kanji na piersi to znaczy że utożsamiają się z filozofią Mas Oyamy , oraz że droga tego stylu im odpowiada .Chyba niestaważ Matiasa na równi z Masutatsu Oyamą :?: :wink: 3. Przeglądałem fotki z zawodów Oyama WOKO startowałi zawodnicy Kyokushin , oraz Yamaki Karate 4. w mojej organizacji dużo jest własnych zawodów zapraszam do lektury [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :D zawodnicy startują również w zawodach innych organizacji np.ShinKyokushin :wink: liderzy Kyokushin zacni :wink: Kazuyuki Hasegawa , :wink:Yasuhiro Shichinohe :wink: 5. Czytam dokładnie co piszesz Kirin i cały czas czekam na odpowiedź z jakich organizacji Kyokushin startują zawodnicy w turniejach organizowanych przez Kanreikai :?: przeglądałem fotki z zawodów Kanreikai i niedostrzegłem żadnego zawodnika z kanji Kyokushin , chyba ktoś tu ściemnia :?:
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Nie ma o czym dyskutowac. Dyduchoyama karate to szyte grubimi nicmi. Wszystko po kolei.
I wyszlo na to ze nie chodzilo o to ze za duzo placic tyzreba do Y. Oyamy tylko o to ze stopnie w Dyduchoayama to tesz szyte z wyjatkiem moze tych pierszych danow ale te co ponadawali teraz to Yoshiko musie niezle krew zalewc ze nieuki poniewierakja jego nazwiskiem w Polsce a on nic nie moze. Pozabieralby wam te czarne paski i o to chodzilo he he he .
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Nie ma o czym dyskutowac. Dyduchoyama karate to szyte grubimi nicmi. Wszystko po kolei.
I wyszlo na to ze nie chodzilo o to ze za duzo placic tyzreba do Y. Oyamy tylko o to ze stopnie w Dyduchoayama to tesz szyte z wyjatkiem moze tych pierszych danow ale te co ponadawali teraz to Yoshiko musie niezle krew zalewc ze nieuki poniewierakja jego nazwiskiem w Polsce a on nic nie moze. Pozabieralby wam te czarne paski i o to chodzilo he he he .


mocne słowa nie ma co :evil: najgorzej jaktos w ciemno popiera coś w co został wciągnięty bez jego wiedzy albo lepiej lepiej będzie,że został w to wkręcony i teraz nie ma sił na odkręcenie ,a ktoś wykorzystuje uzalenienie ludzi od fikcyjnych pasów , którye niekt nie uzaje na świecie .
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
[quote]Chyba niestaważ Matiasa na równi z Masutatsu Oyamą :?: [/quote]

8O inhetos - prosze: nie wyjezdzaj mi z takimi tekstami - nie mam w domu AED 8O

[quote]3. Przeglądałem fotki z zawodów Oyama WOKO startowałi zawodnicy Kyokushin , oraz Yamaki[/quote]

W zawodach Oyama tez przewijaja sie zawodnicy Kyokushin - i nie pisz, ze nie widziales, bo ja mam ich na tasmie.

[quote]4. w mojej organizacji dużo jest własnych zawodów zapraszam do lektury [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :D zawodnicy startują również w zawodach innych organizacji np.ShinKyokushin :wink: [/quote]

W Oyama IKF tez jest "duzo wlasnych zawodow" - zapraszam do lektury [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wyjdz z piaskownicy, nie chce mi sie licytowac kto ma bardziej czerwone grabki.

[quote]liderzy Kyokushin zacni :wink: Kazuyuki Hasegawa , :wink:Yasuhiro Shichinohe :wink: [/quote]

No tak - to legendy karate. Zwroc jednak uwage, ze Kyokushin "dorobilo sie" takich slaw PRZEZ CWIERC WIEKU SWEGO ISTNIENIA!!! W Oyama IKF zetknalem sie z wieloma naprawde swietnymi nuczycielami karate - niestety: brakuje im skosnych oczu by zyskac szacunek.

[quote]5. Czytam dokładnie co piszesz Kirin i cały czas czekam na odpowiedź z jakich organizacji Kyokushin startują zawodnicy w turniejach organizowanych przez Kanreikai :?: przeglądałem fotki z zawodów Kanreikai i niedostrzegłem żadnego zawodnika z kanji Kyokushin , chyba ktoś tu ściemnia :?: [/quote]

Poszukaj lepiej - ja na video wyraznie widze wasze kanji. Z jakiej byli organizacji nie mam pojecia - nie bylo mnie na tych zawodach. To pytanie kieruj do Mattiasa - on powinien wiedziec kogo zaprosil. Zakladam jednak, ze inne organizacje wystawiaja swoich zawodnikow we wlasnych barwach, i nie podszywaja sie pod KK. :wink:

[quote]I wyszlo na to ze nie chodzilo o to ze za duzo placic tyzreba do Y. Oyamy tylko o to ze stopnie w Dyduchoayama to tesz szyte z wyjatkiem moze tych pierszych danow ale te co ponadawali teraz to Yoshiko musie niezle krew zalewc ze nieuki poniewierakja jego nazwiskiem w Polsce a on nic nie moze. Pozabieralby wam te czarne paski i o to chodzilo he he he .[/quote]

Przeczytaj najpierw KTO nadaje stopnie mistrzowskie w Oyama IKF i KTO prowadzi egzaminy na stopnie dan. Potem przyswoj, ze brat Shigeru Oyama ma na imie YASUHIKO a nie "Yoshiko" (to tak tytulem "szargania nazwiska").
Imieniem Yasuhiko Oyama NIKT nie smie poniewierac - to, ze pan Y.Oyama ma klopoty z otwarciem przedstawicielstwa w Polsce JEST KONSEKWENCJA DECYZJI JEGO BRATA!!!!
I WLASNIE JEGO BRAT - SHIGERU OYAMA, TWORCA OYAMA KARATE - NADAL NAM
WSZYSTKIM W OYAMA KARATE TE "CZARNE PASKI"!!!
Jesli kwestionujesz decyzje Shigeru Oyamy, podwazasz jego zetelnosc jako mistrza karate - to proponuje skontaktowac sie z nim i powiedziec mu to prosto w oczy.

.... a potem popracuj troszeczke nad ORTOGRAFIA.
..
.....albo moze nie - czytanie twych jezykowych lamancow naprawde mnie smieszy


:) [/quote]
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Kirin jestes pewny ze wszyscy posiadacze czarnych pasow w Oyama Karate zdawali egzamin przed Soshu Shigeru Oyama??????????
  • 0

budo_vacca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Kirin jestes pewny ze wszyscy posiadacze czarnych pasow w Oyama Karate zdawali egzamin przed Soshu Shigeru Oyama??????????


gwoli scislosci korespondencyjnie to wszyscy, hmm tak zakladam, ale moze sie myle
  • 0

budo_stock61
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Naw pewno wszyscy zdawali przed shigeru oyama. A jego brat chciał weryfikować wszystkich do 3 dana włącznie. Bardzo dobrze, że dyduch prowadzi Oyame.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
[quote name="budo_Kirin"][quote]Chyba niestaważ Matiasa na równi z Masutatsu Oyamą :?: [/quote]

8O inhetos - prosze: nie wyjezdzaj mi z takimi tekstami - nie mam w domu AED 8O

[quote]3. Przeglądałem fotki z zawodów Oyama WOKO startowałi zawodnicy Kyokushin , oraz Yamaki[/quote]

W zawodach Oyama tez przewijaja sie zawodnicy Kyokushin - i nie pisz, ze nie widziales, bo ja mam ich na tasmie.

[quote]4. w mojej organizacji dużo jest własnych zawodów zapraszam do lektury [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :D zawodnicy startują również w zawodach innych organizacji np.ShinKyokushin :wink: [/quote]

W Oyama IKF tez jest "duzo wlasnych zawodow" - zapraszam do lektury [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wyjdz z piaskownicy, nie chce mi sie licytowac kto ma bardziej czerwone grabki.

[quote]liderzy Kyokushin zacni :wink: Kazuyuki Hasegawa , :wink:Yasuhiro Shichinohe :wink: [/quote]

No tak - to legendy karate. Zwroc jednak uwage, ze Kyokushin "dorobilo sie" takich slaw PRZEZ CWIERC WIEKU SWEGO ISTNIENIA!!! W Oyama IKF zetknalem sie z wieloma naprawde swietnymi nuczycielami karate - niestety: brakuje im skosnych oczu by zyskac szacunek.

[quote]5. Czytam dokładnie co piszesz Kirin i cały czas czekam na odpowiedź z jakich organizacji Kyokushin startują zawodnicy w turniejach organizowanych przez Kanreikai :?: przeglądałem fotki z zawodów Kanreikai i niedostrzegłem żadnego zawodnika z kanji Kyokushin , chyba ktoś tu ściemnia :?: [/quote]

Poszukaj lepiej - ja na video wyraznie widze wasze kanji. Z jakiej byli organizacji nie mam pojecia - nie bylo mnie na tych zawodach. To pytanie kieruj do Mattiasa - on powinien wiedziec kogo zaprosil. Zakladam jednak, ze inne organizacje wystawiaja swoich zawodnikow we wlasnych barwach, i nie podszywaja sie pod KK. :wink:

[quote]I wyszlo na to ze nie chodzilo o to ze za duzo placic tyzreba do Y. Oyamy tylko o to ze stopnie w Dyduchoayama to tesz szyte z wyjatkiem moze tych pierszych danow ale te co ponadawali teraz to Yoshiko musie niezle krew zalewc ze nieuki poniewierakja jego nazwiskiem w Polsce a on nic nie moze. Pozabieralby wam te czarne paski i o to chodzilo he he he .[/quote]

Przeczytaj najpierw KTO nadaje stopnie mistrzowskie w Oyama IKF i KTO prowadzi egzaminy na stopnie dan. Potem przyswoj, ze brat Shigeru Oyama ma na imie YASUHIKO a nie "Yoshiko" (to tak tytulem "szargania nazwiska").
Imieniem Yasuhiko Oyama NIKT nie smie poniewierac - to, ze pan Y.Oyama ma klopoty z otwarciem przedstawicielstwa w Polsce JEST KONSEKWENCJA DECYZJI JEGO BRATA!!!!
I WLASNIE JEGO BRAT - SHIGERU OYAMA, TWORCA OYAMA KARATE - NADAL NAM
WSZYSTKIM W OYAMA KARATE TE "CZARNE PASKI"!!!
Jesli kwestionujesz decyzje Shigeru Oyamy, podwazasz jego zetelnosc jako mistrza karate - to proponuje skontaktowac sie z nim i powiedziec mu to prosto w oczy.

.... a potem popracuj troszeczke nad ORTOGRAFIA.
..
.....albo moze nie - czytanie twych jezykowych lamancow naprawde mnie smieszy


:) [/quote][/quote]

Ale tam się narobiło ktoś komuś zabrania otwierać organizację karate ? jakim prawem to nie Białoruś panowie sempai i sensei precz z dyktatem kapitalisów
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO

Kirin jestes pewny ze wszyscy posiadacze czarnych pasow w Oyama Karate zdawali egzamin przed Soshu Shigeru Oyama??????????


Poul - w tym wzgledzie nic sie nie zmienilo od czasu Twojego egzaminu. ZAWSZE to Soshu prowadzi egzamin.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Kirin i jestes tego pewien?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Jesli ja sie myle to przepraszam wydawalo mi sie ze w 2008 roku nie bylo Soshu S.Oyama w Polsce.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama IKF - Oyama WOKO
Kirin nigdzie na stronach Kanreikai nigdzie nie dostrzegłem wzmianki o startach w zawodach organizowanych przez Manny Matiasa zawodników Kyokushin na żadnej fotce klubów z organizacji Kanreikai też brak zawodników Kyokushin :?: :wink: no ale jeśli twiedzisz że masz na kasecie wideo start zawodników Kyokushin :o Jeśli Yasuhiko Oyama chciał weryfikować stopnie dan w Oyama Karate to musiały stać za tą decyzją jakieś powody :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024