Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ściskacz do dłoni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
te sciskacze sa mocniejsze od tych zwyklych. dzierzylem takie cos w rece i wiem ale szaltu te ni ma ;p
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Hmm,a Ty byś tego ściskacza kupił, czy wolał uzbierać kasę na jakiś lepszy, powiedzmy z serii "Heavy Grip" o której to była mowa.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni

itosu jak bedziesz zamawial to daj znac na priv


ok
dam znac
poki co zarobiony jestem po pachy. postaram sie cos wymyslic w ciagu 1-2 tygodni

Osadnik 40 kg ma zwykly :?:
jesli to pewna informacja to musialbym zamowic Heavy Grip 200 dla siebie
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Niedawno sam szukałem nowych ściskaczy , i obsługa niemalże wszystkich sklepów zawsze proponowała mi ten model [ w cenie 75zł ,badz oscylującej wokół tego ]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [ tutaj zdjecie owego modelu , mam nadzieje ze link nie narusza jakichkolwiek zasad itp ]

Jesli dobrze pamietam , na opakowaniu widniał duzy wyrazny napis ' extreme strength ' czy jakoś tak . Jakosc wykonania może i fajna , bo miłe w dotyku , poreczne, i pewnie nie powoduja odciskow , ale strasznie słabe ;/ Wykonałem coś koło 20 scisniec w niecałe 7 sekund ? Pewnie jakos tak.

Morał z tego taki , ze w Polsce chyba nie ma dobrych ściskaczy, a chciało by sie potrenowac czyms naprawde dobrym . Chyba pozostaje jakies zamowienie grupowe lub cos w tym stylu.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Itosu, no właśnie tylko pamiętam że napisał to jakiś user,a czy to pewna informacja czy te dane wyssał z palca tego Ci nie powiem.
Uktwiło mi to w pamięci bo nigdzie wcześniej na forach ani w sklepach internetowych nie spotkałem się z podaną inf. ile wynosi siła uścisku tych "czarnych ściskaczy".

Ps.Widze że zrobisz dobry interes jak popłyniesz do Szwecji,nakupisz tych ściskaczy i zaczniesz nam sprzedawać na bazarku :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
mysle, ze tak od 60kg dla normalnej cwiczacej osoby, 80kg to juz bedzie troche mocniejszy a 100+kg to dla zawodowych sciskaczy ;)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
te drewniane everlasty to prawie to samo co wszystko plastiwkoe co sprzedaja. Ta regulowana 40 bym kupil bo jest jednak troche mocniejsza od tych zwyklych ale zalezy za jaka cene. Jak macie gdzies obok siebie decathlon to w tej seici sklepow sprzedaja te sciskacze regulowane wiec mozna sobie sprawdzic.
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni

Miał ktoś do czynienia z tym: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] polskim wynalazkiem?


Ja mam taki od jakiegoś czasu.

Zajebisty sprzęt do budowy siły, oczywiście te mocniejsze sprężyny, swoje zrobiłem na zamówienie. POLECAM

Tylko sprzęt raczej domowy, bo nieporęczny do podróży i ukradkowego ściskania w pociągu czy pracy :)

oczywiście kutas który mi go sprzedawał, policzył x2, bo to ostatnia sztuka itd
zabawna historia.
Mam wrażenie że dymają w dupę właściciela firmy
cóż Polska
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Tyle że za "Ironhanda" trzeba będzie zapłacić lekko ze 200 zł chcąc kupić dodatkowe sprężyny (bo inwestowanie w samo 5x10 kg raczej jak piszesz nic nie da ;) ),co spowoduje że postawi się go na równi z kupnem trzech bardzo dobrych ściskaczy.
Ps.I weź tu człowieku się zdecyduj : )
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Tak,
tyle że wtedy naprawdę działa.

Wolę wydać 200 300 i dużo więcej na sprzęt którego potrzebuję, jeśli ma działać.

Bo tak, kupię gówno i stracę kasę


A tu za cenę 200 zł masz dobry sprzęt.

Moje sprężyny są robione na zamówienie,nie kupowałem tych mocniejszych tylko od razu zrobiłem jeszcze silniejsze. też po 20 zł szt.

I bardzo sobie chwalę. Mało tego, nie jestem w stanie wykonać pełnego ruchu na tych mocnych. Czyli mam warunki do budowy siły na tym urządzeniu.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni

Wolę wydać 200 300 i dużo więcej na sprzęt którego potrzebuję, jeśli ma działać.

Bo tak, kupię gówno i stracę kasę


A tu za cenę 200 zł masz dobry sprzęt.

Moje sprężyny są robione na zamówienie,nie kupowałem tych mocniejszych tylko od razu zrobiłem jeszcze silniejsze. też po 20 zł szt.


No u mnie nie przelewa się z kasą więc więc dlatego liczę się z każdą opinią która mi pozwoli podjąc właściwą decyzję.
Zgadzam się że lepiej wydać więcej i mieć dobry sprzęt,ale piszesz teraz o wątpliwościach i nie wiem czy mówisz ogólnie czy też masz na myśli ściskacz kupiony przez Slima ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) czy też te o których zakupie ja myślę : ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a które wyglądają na naprawdę solidne i chyba ktoś nawet na forum wspominał że jakiś ściskacz 80 kg daje w kość.

Ps.Osoba która wykonała Ci dodatkowe sprężyny zrobiła by jeszcze dla kogoś czy to była raczej "koleżeńska przysługa za opłatą"?
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Piszę o tym sprzęcie iron hand

nie mam wątpliwości. Do treningu budowy siły jest znakomity. Tyle że z mocniejszymi sprężynami. (znajomy mi jakoś załatwił- jakieś 2 lata wstecz)

chociaż wątpliwość jest, używam sprężyn mocniejszych niż te mocne ze sklepu, więc nie mam punktu odniesienia. Ale silniejsze fabryczne też ponoć dają w kość.



sprzęt jest spory, więc ciężko go używać w pracy czy gdzieś, bez wzbudzania jakiś sensacji
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Nie no,ja wiem że pisaliśmy o "Ironhandzie" tyle że wspomniałeś "Wolę wydać 200 300 i dużo więcej na sprzęt którego potrzebuję, jeśli ma działać.Bo tak, kupię gówno i stracę kasę "
więc nie wiedziałem czy pisząc o jakiś gównianym sprzęcie miałeś coś konkretnego na myśli,
zresztą już nieważne. Dzięki za cenne info. : )
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
co najlepiej wzmacnia siłe przedramion pod grapling?
prócz liny i podciągania się na szmacie-robie mocny trening na siłce i nie che wrzucać czegoś więcej.
gdzieś wyczytałem że ściskanie piłki do tenisa-real czy feak?
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Hej wszystkim,

a co sądzicie o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Captains of Crush ?

Pozdro,

Sus
  • 0

budo_pashunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska B

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni

gdzieś wyczytałem że ściskanie piłki do tenisa-real czy feak?


różniaste miałem te ściskacze. gumowe (kółka takie), plastikowe (ze sprężynami w środku), żelazne (jak na zdjęciach), wykonane z twardego drutu na których ćwiczyło się same palce w sumie. A na koniec kupiłem zwykłą piłkę do bejsbola wypełnioną gumowymi granulkami za 10 zł. i okazało się to najlepszym rozwiązaniem. przynajmniej do wzmacniania palców i ścięgien bo po tygodniu ugniatania pykałem pompki na palcach jak zawodowiec.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
Szukałem szukałem i się doszukałem.
Póki co problem ze ściskaczami u mnie rozwiązany:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozostaje tylko wybrać odpowiedni ciężar.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
dzieki ziom :!: dobra robota :)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
A nie ma sprawy.
Ps.Teraz tylko pozostaje czekać jak będziemy wrzucać filmy na youtubie ile kto jakim ściska :wink:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ściskacz do dłoni
wlasnie nie wiem jaki kupic :?:

chyba wezme 115 kg :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024