Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mateusz Pogudz - oszust


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
224 odpowiedzi w tym temacie

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
ALMMA za miesiąc.
  • 0

budo_kali88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
tak się składa że jestem ze Zgorzelca i wydaje mi się że tajemniczy zawodnik z którym ma niby walczyć może pochodzić również ze Zgorzelca a konkretnie z klubu kick fighters zgorzelec który jest zarejestrowany wPZKB :lol: swoją droga on sam uczęszczał do tego klubu przez jakiś czas :)
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Hehe Tong Po :)
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

tak się składa że jestem ze Zgorzelca i wydaje mi się że tajemniczy zawodnik z którym ma niby walczyć może pochodzić również ze Zgorzelca a konkretnie z klubu kick fighters zgorzelec który jest zarejestrowany wPZKB :lol: swoją droga on sam uczęszczał do tego klubu przez jakiś czas :)


No w klubie Kick-Fighter co roku jest jakiś tytuł Mistrza Polski w K1, tytuł Mistrza Polski w Mai Thai, zawodnicy z tego klubu walczą na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy. Więc ma w czym wybierać 8O :) :lol: Z tych Zgorzeleckich klubów fajterskich same światowe i ogólnopolskie gwiazdy.
  • 0

budo_kali88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
carb jak nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj ten kto się zna cjoc trochę na k-1/muay thai nie są mu obce nazwiska bartkowiaka formantowicza czy potempki
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Masz na myśli Formę czy Wierzbę ?
  • 0

budo_kali88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
tak o formę mi chodziło chociaż on podobnie jak bartkowiak startują do 71 kg :D
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Prawdy dowiemy się dopiero 12 grudnia ( wtedy jest planowana MFN2). Po dłuższym przemyśleniu jakoś bardziej do tego co o swoim przeciwniku pisze Pogi bardziej to by podchodziło pod Sebastiana bo on się specjalizuje w MT< Plotka głosi że wyjechał na Ukrainę prawda to ?>
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Pogi nie pojawi sie na shooto,prowadzi seminarium dla Red Devils .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
bez kitu. gosciu gada sam ze soba :D . ma ktos popcorn?
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
OOO widze że coraz zabawniej na tym forum :lol: . Banda pseudo-zawodników-kibiców śmiejących się z bądz co bądz zawodnika mma. Przyznaje że owy Pogi ma baaardzo duże ego i baaardzo przesadza z tymi fotami, może to być wkur****ące, itp. Ale czy przez to stało wam się coś złego? Dlaczego zaraz na niego wieżdzacie i "rzucacie frajerami" ? On przynajmniej stoczył te kilka walk w mma, miał na tyle odwagi żeby wejść do ringu. Ilu z was walczyło?? 1 osoba? :lol: Z góry pisze że nie mam z Pogim nic, ale to nic wspólnego, "poznałem" go na tym kulturalnym forum :lol: P.s zaorish, w domu nie nauczyli kultury? Ciągle piszesz czarnuchy, itp. Ja wiem że Polska to taki zacofany kraj, leżący w europie ("na papierze") ale mógłbyś troszke opanować słownictwo. To tak samo jakby ktoś napisał: Zaorish to taki mały, biały polski śmieć, podoba się?? :roll: A Modowie jak zwykle dbający o dobro forum, usuwający wszystkie obrazliwe komentarze, zajmujący się wszystkimi "niebezpicznymi postami" i karzący tylko tych którzy na to zasługują...Brawo :lol:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Ten gość ze Zgorzelca mi przypomina niejakiego Macieja Sikońskiego, który zakończył karierę w dość głupi sposób: robił drętwe filmiki z mieczem i inne, w których nazywał się apostołem sztuk walki, mistrzem itp., nieważne. Ludzie, w tym ja zaczęli faceta krytykować za to co wyczynia, za jego postawę itp., a ten zaczął się rzucać, grozić łomotem i przechwalać ile to on nie ma zwycięstw na koncie i ile to on nie ma czarnych pasów. Zwycięstwa miał w zawodach gdzie było 10 zawodników w ośmiu kategoriach a z danami, to mnie zdenerwował tymi groźbami i popytałem co nieco, czemu firmuje się stopniem uczniowskim tej czy innej organizacji. Napisałem kilka maili i wyszło szydło z worka. No i był dramat jak mu udowodniłem ze kłamie i żeby dał sobie spokój z robieniem z siebie boga. Dodam że jego najwięksi "przyjaciele", kumple z treningów jak się awanturka zaczęła i wyzwiska, dokładali mi faktów jeszcze bardziej go pogrążając. Podobnie sporo ludzi ze środowiska. Tak to jest jak się karierę na pochlebstwach robi i rysuje nosem niebo.

Ten młody skończy podobnie jak tamten. Będzie płakał.

Nie wiem co robi Maciej, mam nadzieję że mu się układa. Dostał lekcję pokory od ludzi i naukę że trenuję się dla siebie nie dal publiki.

Ten młody jak kasę ma na krzywe walki, to niech zainwestuje w typa co umie obsługiwać photoshopa bo ma kaloryfer na brzuchu tak naiwnie zrobiony. :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

no to mamy polskiego Machide :lol: :)


A można prosić o przybliżenie kwestii o co kaman?

Bo Machide jako zawodnika kojarzę, słabo bo słabo ale jednak.

Zrobił jakiś wałek z walkami czy co?
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
mi sie jego haje podobaja.troche za malo kopie i uderza.jest sprawny i o to chodzi
  • 0

budo_kali88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
warhead ja pogi nie jestem jak coś a z bartkowiakiem nie będzie walczył bo to nie ta waga bez przesady 15 kg różnicy :) 8)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

OOO widze że coraz zabawniej na tym forum :lol: . Banda pseudo-zawodników-kibiców śmiejących się z bądz co bądz zawodnika mma. Przyznaje że owy Pogi ma baaardzo duże ego i baaardzo przesadza z tymi fotami, może to być wkur****ące, itp. Ale czy przez to stało wam się coś złego? Dlaczego zaraz na niego wieżdzacie i "rzucacie frajerami" ? On przynajmniej stoczył te kilka walk w mma, miał na tyle odwagi żeby wejść do ringu. Ilu z was walczyło?? 1 osoba? :lol: Z góry pisze że nie mam z Pogim nic, ale to nic wspólnego, "poznałem" go na tym kulturalnym forum :lol: P.s zaorish, w domu nie nauczyli kultury? Ciągle piszesz czarnuchy, itp. Ja wiem że Polska to taki zacofany kraj, leżący w europie ("na papierze") ale mógłbyś troszke opanować słownictwo. To tak samo jakby ktoś napisał: Zaorish to taki mały, biały polski śmieć, podoba się?? :roll: A Modowie jak zwykle dbający o dobro forum, usuwający wszystkie obrazliwe komentarze, zajmujący się wszystkimi "niebezpicznymi postami" i karzący tylko tych którzy na to zasługują...Brawo :lol:


startowalem w roznych zawodach, shooto, submission i bjj, w zwiazku z tym mam pełne prawo krytykować wszelakich oszustów i hohsztaplerów, zreszta jak każdy inny, kto interesuje sie tym sportem i potrafi logicznie myslec i konstruktywnie sie wypowiadać. a ty trollu idz z tego forum , zanim bana dostaniesz. zaraz , postuluje o bana dla ciebie. niech ktoś wyslucha tej prośby. dla dobra ludzkości i walki z debilizmem w ogole.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Ja tez startowalem na shooto , submission , zawodowych walkach itp ,ale to czy ktos walczy nie ma znaczenia przy ocenaniu i ja sie dokladam o prosbe o bana dla tego pana
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Szczena, szacun trollu :lol: . To ja postuluje o bana dla zaorisha i kilku innych, za obrażanie innych ras. Wole jak to piszesz "trollować" niż zachowywać się jak zwykły zacofaniec, pokazując na każdym kroku typową polskość (czytaj słoma z butów wystaje) Skoro Modowie mają mnie zabanować to prosze o to samo dla kilku innych osób, no chyba że popierają (jak widać tak) rasistowskie posty. Oprócz zaorisha znajdzie się jeszcze kilku z takimi poglądami....Ty szczena również, kilkakrotnie obrażałeś "innych". Co do Pogiego: Co to za problem jechać do Zgorzelca i pokazać mu jego miejsce...Co to dla was?? :lol:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

To tak samo jakby ktoś napisał: Zaorish to taki mały, biały polski śmieć, podoba się?? :roll:

buahahah no jasne ze sie podoba :lol: :lol: :lol: niewazne ze smiec.... wazne ze bialy :) :lol:

btw ja myslalem ze MMA Maniac juz dawno ma bana 8O

edit2 dont feed troll !
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
panie MMA Maniak:obrażasz sie na słowo czarnuchy a nie rusza Cie jak bajkopisarz robi z tego sportu operetke i wymysla bóg wie co ...co do tych walk myśle że chyba wiecej jak 1 osoba z forumowiczów wystąpiła już na ringu,a z drugiej strony na master pogiego patrząc jak miałbym wyjść na ring i zapłacić komuś żeby sie podłożył to serdecznie gdzieś mam taki sport.


aha i nie rzucaj sie jak gówno w przeremblu mma maniak
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024