Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mateusz Pogudz - oszust


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
224 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

MMA Maniac faktycznie walka na zawodach jest wyznacznikiem kompetencji do wypowiadania się na forum ... :lol:


Apropo Swego czasu pamietam jak (jakby niebylo )legenda MMA/Ufc -Tank Abott wypowiadal sie na forum Sherdoga. Czesto pod wplywem % :D .Niezle jaja z tego bylo ,zwlaszcza jak wyzywal Tito ze mu starsza przeleci i takie tam.Az w koncu skonczylo sie banem.
Dzis juz niestety malo jaki znany zawodnik tam pisuje 8) :D
  • 0

budo_konrad77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Walczyłem w zawodach mma i w klatce. Mogę się wypowiedzieć?

Nie macie takiego wrażenia, że nad takim typem nie trzeba się już pastwić ? Informacja o kupowaniu podkładaniu walk (oszustwie) już poszła w świat. Gość się kompromituje, ale jak widać po reakcji nic się w tej kwestii nie zmieni. Mi tam żal takich gości...

Ps.

Mam kumpla murzyna i jak do niego niego mówię "czarnuchu" to się śmiesznie denerwuje. A tak poważnie to chyba na forum nie trzeba używać języka jak z politycznych wystąpień. Akurat na tym forum większość ma chyba szacunek np. do niektórych brazylijczyków, mam przynajmniej taką nadzieję. "Okazało się, że pastor King nie był murzynem, ani czarnym. On był Afroamerykaninem..."
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Mags opier**l kolegom pa*ki, tak jak robisz codziennie, tyle ci moge napisać. Widze kolejny internetowy rasista, Marcin 954 (albo 3434, już nie pamiętam) Chłopie (jak inaczej można nazwać człowieka któremu słoma wystaje z butów i nie tylko...) kiedy będziesz w Polsce napisz mi na priv i ten "czarnuszek" odezwie się do Ciebie, wtedy powiesz mu to prosto w oczy, mam nadzieje że nie wymiękniesz?? Masz mnóstwo postów, musi być z Ciebie mega wymiatacz :lol: . Jesteś właśnie typowym polaczkiem (co ja poradze że cały świat tak "o nas" mówi) czyli inaczej: Śmieciem z kompleksami...Czujesz się mocny tylko tutaj :lol: . A ja z was matoły mam od ponad 200 postów niesamowity wylew, wasze irytowanie jest po prostu bezcenne :lol: . W sprawach Pogiego się nie będe za dużo wypowiadał, skoro niektórzy z was "jadą" mu od frajerów, cwaniaków itp...No to co to za problem jechać do Zgorzelca?? Bym zapomniał, przecież w rzeczywistości kody z gier nie działają, nie da się wpisać np "nieśmiertelności", czyli lipa z wyjazdu :lol: . Jak ktoś napisał, najlepiej żeby Pogi sam się wypowiedział...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Wiesz . Oni mu jada z powodu "wiarygodnosci" jego walk. NIkt z nich nie mowi jaki z niego slaby fighter.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

....Bym był zapomniał, przecież w rzeczywistości kody z gier nie działają, nie da się wpisać np "nieśmiertelności", czyli lipa z wyjazdu :lol: ...


Przyznam ,dobre :)
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

No to co to za problem jechać do Zgorzelca??

To mi się kojarzy z internetowym kozaczeniem, czy ty wiesz gdzie jest Zgorzelec ? Ponad 500km od Warszawy np. Stary są gale na które Pogudz może przyjechać i pokazać czy jest najgroźniejszym zawodnikiem MMA w Polsce, Mistrzem Polski MMA. A nie jakieś cwaniackie zagrywki internetowe, typu przyjedź do Zgorzelca to Pogi Ci pokaże i pogrozi palcem.
Ache zapomnialem był w Sochaczewie rok temu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Waga do 83kg
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
dzizys DONT FEED TROLL
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
No przyznaje że z tym najgrozniejszym zawodnikiem w Polsce to gruba przesada i można się zdenerwować...Ale nie cierpie jak głos w tej sprawie zabierają osoby nigdy nie walczące na zawodach, a tym bardziej w full kontakcie i przemądrzają się jak starzy wyjadacze, a jedyny kontakt z walką, z mma to UFC undisputed 2009 i Fight Night Round 4. Oczywiście wypowiadać każdy się może, ale zaraz obrzucanie od frajerów, cwaniaków i gadki typu "co by mu gdzie wsadzili" to jest właśnie frajerstwo. Z chęcią zobaczyłbym takich "fighterów" w walce z owym Pogim. Z tego co wyczytałem, chłopak niedługo wystąpi na jakiejś swojej gali...Filmiki na pewno trafią do neta, więc będzie okazja do komentowania. Niedługo zaczniecie go ustawiać w jednym szeregu z Najmanem. Jeśli chciał ustawiać wali...Jeżeli to prawda no to przeginka na maksa. Tak jak ktoś napisał, niech się Pogi sam w tej sprawie wypowie. "Rasistowskie ataki" już przemilcze, świadczy to o zacofaniu i komplekasach niektórych, ban się zbliża, to dlatego :lol:
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Panowie, bez ciśnień, taki fajny temat, nie dajmy modom szansy go zamknąć :) :wink:
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
No nie wiem czy wystartuje na tej swojej gali , bo juz tyle osob z nk mu odmowilo podlozenia walki :roll:
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

. Z chęcią zobaczyłbym takich "fighterów" w walce z owym Pogim. :

zauważ tylko frodo że jak ktoś sam siebie choć odrobine szanuje to nigdy nie podłożyby sie walce z naszą princessą nk za żadną kase.a w normalnej miszcz raczej nie bedzie miał odwagi wystąpić
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
MMA maniac jak jestes taki uczulony na hasło czarny to zastanow sie nad pisaniem per polaczek. A to ze caly swiat tak mowi malo mnie obchodzi, caly swiat nadal mowi nigga wlacznie z murzynami i jakos to do ciebie nie trafia. Wracaj do x-boxa.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Gala pierwotnie miała być w pażdzierniku i dziwnym trafem została przełożona może właśnie przez brak kandydata do walki z Pogim :D
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Sądzę, że wicemistrzostwo świata po zaciętej walce może kogoś skusić. Zresztą poczekajmy spokojnie, podobno przeciwnik jest już od wielu miesięcy.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Ostatnio też był znany nawet na plakatach był tylko dziwnym trafem w dniu walki jakoś przeciwnik się zmienił xD
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

zauważ tylko frodo że jak ktoś sam siebie choć odrobine szanuje to nigdy nie podłożyby sie walce z naszą princessą nk


Nk to skrot od czego?Naszej klasy?? 8)
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

Gala pierwotnie miała być w pażdzierniku i dziwnym trafem została przełożona może właśnie przez brak kandydata do walki z Pogim :D


podobno Rysiu Murat sie do matury przygotowuje
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust


zauważ tylko frodo że jak ktoś sam siebie choć odrobine szanuje to nigdy nie podłożyby sie walce z naszą princessą nk


Nk to skrot od czego?Naszej klasy?? 8)


jup
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Nie mam "piesku" X-boxa :( . Temat zacofanej i prymitywnej polski przemilcze, każdy wie kim jest. Taki jesteś thaifighter to skontaktuj się z Pogim i pokaż mu gdzie jego miejsce. Zapytaj się go czy zawalczy z Tobą bez podkładania. Z twoich postów wynika że konkretny z Ciebie zawodnik, wiele pewnie startowałeś, więc na pewno dasz rade!! A tak na poważnie, oddałbym każde pieniądze by móc zobaczyć jak to co piszesz na forum, mówisz Pogiemu prosto w oczy, do tego nazywasz go princessą, chciałbym głównie zobaczyć efekt końcowy tej "rozmowy" :lol: . Powtórze się po raz setny, koleś przesadza aż miło z promocją itp, ale jak widać z tych filmików...Ma całkiem dobre warunki i umiejętności.
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
A moze sam Pogi wejdzie i to napisze, może sam zaproponuje walke na jakiejś gali w Polsce ? Bo narazie to jak walczył to wyglądało tak :

do 83 kg
1. Popko Tomasz - MMA Olsztyn
2. Ziemba Marek - Alliance Team - Kokoro Warszawa
3. Matułajtis Łukasz - MMA olsztyn
4. Lejwoda Jakub - MMA Warszawa/Palestra
5. Trzmiel Karol - Linke Gold Team Szczecin
5. Grabowski Marek - Górnik Konin
5. Pogudź Mateusz - Kick Fighters Zgorzelec
5. Gawliński Sebastian - GŁD Piła


Piszesz że jak macie jaja to jedźcie do Zgorzelca. Ale to nie my musimy jeździć i udowadniać, nikt się nie chwali że jest Mistrzem Polski MMA i najgroźniejszym zawodnikiem w Polsce.
Myśle że jak Pogi ma jaja to powinien tu wejść i zamknąć usta propoując walke np. na almma 8, a nie na jakiejś ustawce u siebie.
Jak ma jaja, a nie wydmuszki jak już ktoś pisał, to pojedzie na gale i pokaże co potrafi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024