Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mateusz Pogudz - oszust


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
224 odpowiedzi w tym temacie

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
MMA Maniac faktycznie walka na zawodach jest wyznacznikiem kompetencji do wypowiadania się na forum ... :lol:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

MMA Maniac faktycznie walka na zawodach jest wyznacznikiem kompetencji do wypowiadania się na forum ... :lol:


no wg niego jest. wszyscy powinnismi np grać w reprezentacji albo osiagnać sukcesy klubowe np z Realem Madryt żeby powiedzieć że nasz footbol to dno .
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
No zaorish brawo, widze że na każdym kroku szydzisz z ciemnoskórych...Tak się składa że mam takiego jednego znajomego...I wiesz rasistowskie pisanie przez Ciebie i kilku innych twoich kolegów, w tym szczene, jest wkurviające. To obrażanie kogoś tylko ze względu na kolor skóry. Jest to wszędzie widoczne...Ale jak zauważyłem, najbardziej właśnie w Polsce, nie jest wam wstyd? :D . Lepiej żebym nie przekazał tych postów koledze...Taki z niego "świr" że jakoś was znajdzie :lol: . Pogi przesadza, czasami aż za bardzo, jak widziałem arty z jego strony. Ale takie pisanie jaki to on nie jest...Jest żałosne, tym bardziej że piszą to osoby które mają "wydmuszki" i nigdy nie startowali na zawodach mma...Oczywiście nie licząc tych kilku zawodników, jacy są jednak na tym forum, przynajmniej tak piszą. P.S, oczywiście że zawodnicy którzy startowali na zawodach (szczególnie full contakt) mają bardziej liczące się zdanie. Każdy kto startował w boksie, kickboxingu, thaiu czy tym bardziej mma, wie jakie to trudne wyzwanie i jakie jaj trzeba mieć do tego, szczególnie waga HW. Zdanie amatorów, którzy jedyne walki jakie widzieli to turnieje UFC itp, są mi nie potrzebne, oni nie wiedzą co to znaczy zmierzyć się z przeciwnikiem ( i nie tylko z nim...). Żeby tego doświadczyć, trzeba to przeżyć. "Czy prawiczki mogą kłócić się z ojcami"?? Jak wynika z tego forum, mogą i to dość często!! :lol: Do nie usłyszenia!!
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Te, to dlaczego wypowiadałeś się o udziale Andersona Silvy w UFC ? :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
DONT FEED TROLL
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

No zaorish brawo, widze że na każdym kroku szydzisz z ciemnoskórych...Tak się składa że mam takiego jednego znajomego...I wiesz rasistowskie pisanie przez Ciebie i kilku innych twoich kolegów, w tym szczene, jest wkurviające. To obrażanie kogoś tylko ze względu na kolor skóry. Jest to wszędzie widoczne...Ale jak zauważyłem, najbardziej właśnie w Polsce, nie jest wam wstyd? :D . Lepiej żebym nie przekazał tych postów koledze...Taki z niego "świr" że jakoś was znajdzie :lol: . Pogi przesadza, czasami aż za bardzo, jak widziałem arty z jego strony. Ale takie pisanie jaki to on nie jest...Jest żałosne, tym bardziej że piszą to osoby które mają "wydmuszki" i nigdy nie startowali na zawodach mma...Oczywiście nie licząc tych kilku zawodników, jacy są jednak na tym forum, przynajmniej tak piszą. P.S, oczywiście że zawodnicy którzy startowali na zawodach (szczególnie full contakt) mają bardziej liczące się zdanie. Każdy kto startował w boksie, kickboxingu, thaiu czy tym bardziej mma, wie jakie to trudne wyzwanie i jakie jaj trzeba mieć do tego, szczególnie waga HW. Zdanie amatorów, którzy jedyne walki jakie widzieli to turnieje UFC itp, są mi nie potrzebne, oni nie wiedzą co to znaczy zmierzyć się z przeciwnikiem ( i nie tylko z nim...). Żeby tego doświadczyć, trzeba to przeżyć. "Czy prawiczki mogą kłócić się z ojcami"?? Jak wynika z tego forum, mogą i to dość często!! :lol: Do nie usłyszenia!!



masz racje.faktycznie chłopak ma niesamowity talent wyjść i wygrąc ustawioną walke,niewiarygodnie

a tak btw ciemnoskóry też obrażą czaruchów, biłasie,przynajmniej według niektórych zainteresowanych
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

"Czy prawiczki mogą kłócić się z ojcami"?? Jak wynika z tego forum, mogą i to dość często!! :lol: Do nie usłyszenia!!

Ojcami czego? Podpłaconych i ustawionych walk ? Czy ojcami ściem o swoich Mistrzostwach ?
Trochę mija się gość z prawdą, oszukując ludzi i kibiców tego sportu !!!!
Jak tak zaczną robić inni to, będzie to niepoważny cyrk i nic więcej !!!!
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Co by nie było, To Mateusz "Pogi" Pogudz daje zajęcie chłopakom. Zorganizował Treningi MMA. Powinniście wziąść to pod uwagę. To jego skupienie na własnym ego za pewne niedługo mu przejdzie. W krótkim czasie zyskał sporą sławę, przynajmniej w mieście i musi mu przejść tylko ta "zła bania" na bycie w świetle jupiterów. Zorganizował w Zgorzelcu galę MMA. Ludzie mogli przyjść i poznać ten sport. Czy to źle?
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
A czy jak zorganizuję mecz piłkarski "najsilniejszego klubu w Polsce" - FC Kozia Wólka proponując wcześniej ustawienie wyniku przeciwnej drużynie to będzie dobrze dla futbolu?


Facet ostro przesadził. Już jego wybujałe ego daje powód do szydery. Do tego dochodzi wyżej wspomniane ustawianie walk itp itd. Samobój jak nic.


PZDR
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

No zaorish brawo, widze że na każdym kroku szydzisz z ciemnoskórych...Tak się składa że mam takiego jednego znajomego...I wiesz rasistowskie pisanie przez Ciebie i kilku innych twoich kolegów, w tym szczene, jest wkurviające. To obrażanie kogoś tylko ze względu na kolor skóry. Jest to wszędzie widoczne...Ale jak zauważyłem, najbardziej właśnie w Polsce, nie jest wam wstyd? :D . Lepiej żebym nie przekazał tych postów koledze...Taki z niego "świr" że jakoś was znajdzie :lol: .


I co?

Ja też znajomych czarnuszków i podstawowym słowem jakiego używają mówiąc o sobie jest nigga a o białych white sucks albo inne. :) W Polsce ludzie nie są na siłę poprawni politycznie i nikt nie będzie mówił o czarnym Imć Pan Murzyn, nikogo nie pojebało. Ludzie mówią jak mówią, nikt nie zamierza nikogo czarnego mordować czy okradać.

Co zrobi twój jasny inaczej koleżka jak mu pokażesz posty?

Napadnie kogoś? Czy powie że wszyscy są złymi rasistami i go nie lubią bo jest czarny?

Jak na kogoś wyskoczy z piąchami to ciupasem pojedzie do tego bantustanu z którego przyjechał. Będę wujek dobra rada - nie prowokuj czarnuszka do głupot bo Polska to kraj normalny, gdzie nikt się mu w pas kłaniał nie będzie a o deportację łatwo. Nie groź koleżko co będzie jak pokażesz posty kumplowi bo prawdzie mówiąc mało to kogo obchodzi.

I takie pytanie.

Do you speak English?

Please reply in English to prove me and audience you didn't yatter.

You claimed you saw that only in Poland. I'd like to make sure myself it is truth or rubbish talk.

Zostawiłem komentarz na jego stronie, ale wątpię czy się pojawi... :)
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

Co by nie było, To Mateusz "Pogi" Pogudz daje zajęcie chłopakom. Zorganizował Treningi MMA. Powinniście wziąść to pod uwagę. To jego skupienie na własnym ego za pewne niedługo mu przejdzie. W krótkim czasie zyskał sporą sławę, przynajmniej w mieście i musi mu przejść tylko ta "zła bania" na bycie w świetle jupiterów. Zorganizował w Zgorzelcu galę MMA. Ludzie mogli przyjść i poznać ten sport. Czy to źle?


jeżeli pod jego wplywem bedą pajacować jak on to źle


Jedeker zobrazuje:

zabiłem Ci brata ale oprócz tego organizuje wyścig pokoju...jestem w porządku?
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
thaifigter, jasne, że nie. Ja po po prostu nię będę wystawiał osądów dopóki Pogi sam nie wyda jakiegoś oświadczenia. Chciałem tylko uświadomić, że jego działalność ma także pozytywne strony. Co do jego wychowanków, są w wieku, w którym oczekuje się samodzielnego myślenia.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

tak tak, zgadzamy się. boks w mma wymiata. ale już sobie idź, czarnuchu.

[
Napadnie kogoś? Czy powie że wszyscy są złymi rasistami i go nie lubią bo jest czarny?

AIDSem zarazi, jak jeden taki, co się obrażał ("ty wstrętna rasistko!") gdy panny chciały gumowych wdzianek...
  • 0

budo_carb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

th Ja po po prostu nię będę wystawiał osądów dopóki Pogi sam nie wyda jakiegoś oświadczenia.

Czyli jak rozumiem jesteś w temacie i Pogi szykuje jakieś oświadczenie.
A co on gwiazda MMA, że oświadczenia musi wydawać, może niech jeszcze konferencję na ten temat zwoła.
Sam nie może wejść na forum i napisać co i jak ?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Ustawiane walki, przerost ambicji nad treścią itp. To maja być przykłady dla tych młodych ludzi z ulicy?? Śmieszny jest ten kto tak sądzi! MMA rozwija się u nas tak jak się rozwija(chodzi o promocje i sponsorów) i jeżeli więcej będzie takich tępych głów to nie zrobią oni kariery, a tym bardziej MMA nie będzie postrzegane jak marka w którą warto zainwestować. Usprawiedliwienia w postaci-zorganizował zajęcia dla tych dzieci z ulicy sa banalne. Bierze kasę za zajęcia czy robi to za friko?? A jeżeli za friko to czy posiada stosowne doświadczenie w tym temacie, żeby nie zrobić krzywdy tym wszystkim młodym ludziom?? Nie wspominam o uprawnieniach instruktorskich(które są u nas wymagane-jakichkolwiek związanych ze sportami walki). Jest ubezpieczony, czy Ci młodzi ludzie w klubie MMA są ubezpieczeni? Jakie ma doświadczenie w pracy z młodzieżą z ulicy? Ma dopiero 21 lat i jeżeli to on się wypowiada pod pewnymi nickami, to to właśnie jest dopiero żenujące!!!! Pogi pomyśl trochę, tłumaczenie, że zrobił się wokół Ciebie tłum ludzi i woda sodowa uderzyła CI do głowy, nie jest wytłumaczeniem! Uwierz, znam chyba więcej ludzi z ulicy niż Ty, mieszkam z nimi, pracuję z nimi. To że ktoś wychował się na ulicy nie jest usprawiedliwieniem jesteśmy tacy jacy jesteśmy, bo sami tego chcemy!! POKORA to jest teraz dla Ciebie ważne. Pozdrawiam wszystkich Emil
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

thaifigter, jasne, że nie. Ja po po prostu nię będę wystawiał osądów dopóki Pogi sam nie wyda jakiegoś oświadczenia. Chciałem tylko uświadomić, że jego działalność ma także pozytywne strony. Co do jego wychowanków, są w wieku, w którym oczekuje się samodzielnego myślenia.


A ile on ma lat, że ma już własnych wychowanków?
  • 0

budo_benix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NO

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
proponuje zamknac to gowno.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

proponuje zamknac to gowno.


Czemu? Ja wciaz mam nadzieje ze lada dzien pojawia sie zdjecia podpicowane w psie i dopiero bedzie kupa smiechu :>
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

proponuje zamknac to gowno.


Chcesz odebrać ludziom zabawę?

facet miałby jaja to by się odezwał jako on, a nie wchodzi pod jakimiś głupimi nickami czy wysyła swoich debili co by tu pobluzgali.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

mi sie jego haje podobaja.troche za malo kopie i uderza.jest sprawny i o to chodzi


No chlopak ma warunki fizyczne swietne i widac ze jest bardzo wysportowany .
Dlatego najlepiej jakby poprostu zaczal walczyc na roznych galach(pial sie do przodu) i w ten sposob wyrabial Sobie dobre imie.
Jednak zarzuty ustawiania walk sa tutaj strasznie niesmaczne. :?

Apropo Hajlajtow to szczerze mowiac tez niewiadomo do konca ile w tej internetowej "samopromocji" jest jego roboty.Czesto zawodnicy maja roznych znajomych ktorzy robia wokul nich zamieszanie(wiadomo fajnie miec ziomka jakiegos kilera),typu "zrobie Ci fajny hajlajt na necie " i tak dalej.Gosc moze byc zajety czyms innym i niema do konca pojecia ze kreuja go na youtube na nastepce Bruca Lee :wink:
Dla przecietnego czowieka ktory nie sledzi MMA(tylko od czasu do czasu cos tam obejrzy) jest to owszem swietna reklama.
Natomiast zagorzali fani MMA ktorzy sledza sport,beda widziec to zupelnie inaczej.

Tak tylko biore to pod uwage.Wogule to najlepiej jak sam Mateusz zabral by glos w tym temacie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024