Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mateusz Pogudz - oszust


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
224 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

Mags opier**l kolegom pa*ki, tak jak robisz codziennie, tyle ci moge napisać. Widze kolejny internetowy rasista, Marcin 954 (albo 3434, już nie pamiętam) Chłopie (jak inaczej można nazwać człowieka któremu słoma wystaje z butów i nie tylko...) kiedy będziesz w Polsce napisz mi na priv i ten "czarnuszek" odezwie się do Ciebie, wtedy powiesz mu to prosto w oczy, mam nadzieje że nie wymiękniesz?? Masz mnóstwo postów, musi być z Ciebie mega wymiatacz :lol: . Jesteś właśnie typowym polaczkiem (co ja poradze że cały świat tak "o nas" mówi) czyli inaczej: Śmieciem z kompleksami...Czujesz się mocny tylko tutaj :lol: . A ja z was matoły mam od ponad 200 postów niesamowity wylew, wasze irytowanie jest po prostu bezcenne :lol: . W sprawach Pogiego się nie będe za dużo wypowiadał, skoro niektórzy z was "jadą" mu od frajerów, cwaniaków itp...No to co to za problem jechać do Zgorzelca?? Bym zapomniał, przecież w rzeczywistości kody z gier nie działają, nie da się wpisać np "nieśmiertelności", czyli lipa z wyjazdu :lol: . Jak ktoś napisał, najlepiej żeby Pogi sam się wypowiedział...


Juz moze sie do mnie odezwac. :D Wstawiasz go na mine bo nie wiesz z kim masz do czyenia, ale w gory zakladasz ze kolezka nie wymieknie jak mu ktos powie w oczy slowo czarnuch. Mam muz dosc szacunku na sile w sytuacji, kiedy kazdy wykorzystuje fakt, ze jest ciemny i nalezy mu sie z tej racji szacunek. Ja mowie to co mysle a ze pracuje i pracowalem z murzynami to wiem na ich temat znacznie wiecej od ciebie.

A spotkac sie mozemy w Szczecinie w grudniu, nie ma sprawy. :D

Pogi niech sie sam wypowie a nie bierze czyjs filmik i wstawia swoje nazwisko.

Tylko na niego tu wszyscy czekaja, wiec sie nie zoladkuj bo nie twoja sprawa.

A i jak nie wiesz jak swiat o nas mowi to shut up dolt! Bo angielskiego to ty na pewno nie znasz wiec skad mozesz wiedziec... Od 'autorytetow' w rodzaju Peji?

Ja jakos osobiscie nie slyszalem ani jednej negatywnej opinii od ludzi z ktorych opinia warto sie liczyc. Opinia durniow spod budki z piwem mnie nie interesuje.
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

Nie mam "piesku" X-boxa :( . Temat zacofanej i prymitywnej polski przemilcze, każdy wie kim jest. Taki jesteś thaifighter to skontaktuj się z Pogim i pokaż mu gdzie jego miejsce. Zapytaj się go czy zawalczy z Tobą bez podkładania. Z twoich postów wynika że konkretny z Ciebie zawodnik, wiele pewnie startowałeś, więc na pewno dasz rade!! A tak na poważnie, oddałbym każde pieniądze by móc zobaczyć jak to co piszesz na forum, mówisz Pogiemu prosto w oczy, do tego nazywasz go princessą, chciałbym głównie zobaczyć efekt końcowy tej "rozmowy" :lol: . Powtórze się po raz setny, koleś przesadza aż miło z promocją itp, ale jak widać z tych filmików...Ma całkiem dobre warunki i umiejętności.


jego miejsce jest tam gdzie i twoje czyli w głębokim poważaniu...piszesz takie pierdoły że żal dupe ściska.ale może to Ty mnie troche szacunku nauczysz i przyjedziesz do Trójmiasta...z Trolowa Dolnego napewno masz niedaleko


a pogim pewnie nigdy nie zawalcze bo po pierwsze nie wychowywałem sie na ulicy,po drugie nie mam xboxa
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Po pierwsze: MMA Maniac, ty widzę wyznajesz zasadę "silniejszy ma rację". Nie uważasz, że to cholernie prostackie podejście?

Po drugie: Jeśli tak ciebie wkurza to, co ludzie tutaj wypisują, to po prostu wyłącz kompa.

Po trzecie: Powiedz mi, co ma twierdzenie, że Pogudz niewłaściwie się reklamuje, do umiejętności fighterskich wypowiadających się ludzi? Jak ktoś powie Pogudzowi, że jego zdaniem niewłaściwie się lansuje, to dostanie od niego w ryj? Dlaczego?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust

....Bym był zapomniał, przecież w rzeczywistości kody z gier nie działają, nie da się wpisać np "nieśmiertelności", czyli lipa z wyjazdu :lol: ...


Przyznam ,dobre :)

pwned
ma nas :)
na podstawie swojego doświadczenia


Gala pierwotnie miała być w pażdzierniku i dziwnym trafem została przełożona może właśnie przez brak kandydata do walki z Pogim :D

za mało ludzi na NK? :D
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mateusz Pogudz - oszust
Marcin załatwione. Pięknie napisałeś: Wystawiasz go na mine...Panie kozaku, w grudniu zobaczysz jaki z mojego kolegi "słabiak", pracujesz z czarnoskórymi? Powinieneś wiedzieć że różnią się trochę od nas w kwestji strachu...Agresji...I sumienia...Tyle w temacie. Co do Polski, to opinie mamy straszną, zagranicą to wręcz katastrofa. Polska to najbardziej zacofany kraj w europie pod wieloma względami i mówią to sami polacy, rozumni polacy.Thaifighter, po pierwsze naucz się pisać...Zamiast chodzić na wagary z kolegami w gimnazjum, trzeba się było troche pouczyć. Po drugie, nie pisz do mnie bo znudziło mi się odpisywanie do takiego laika jak ty. Co ty możesz wiedzieć o walce, kiedy nigdy nie startowałeś, pomyśl. Właśnie dlatego napisałem: "Prawiczki kłócą się z ojcami". Nie bierz tego dosłownie, pisze to z góry, bo widze że inaczej z Tobą się nie da. Jet, zgadza się, siłą nie można zawsze okazywać swoich racji, silniejszy nie zawsze ma racje. Chodzi o to że osoby nie mające zbytnio wielkiego pojęcia o walce, robią z siebie "profesorów" ( to jeszcze można przeżyć) i piszą o zawodnikach, o ludziach którzy wiedzą co to walka, znają te emocje, stresy, nerwy...Piszą o nich np: Frajerzy, cieniasy i śmieją się w bezczelny sposób. A jestem w 100% pewny że w realu, taki jeden z drugim nawet by nie podeszli i nie zwrócili uwagi...Jeżeli ktoś w kulturalny sposób zwraca uwagę, to jest wszystko wporządku, ma pełne prawo. Jeżeli ktoś wykorzystuje każdą wolną chwile by obrzucić "gównem" i wyśmiać kogoś kto by z łatwością skopał mu dupe...To wtedy to jest właśnie frajerstwo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024