Skocz do zawartości


Zdjęcie

AIKI-CUD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
aktualnie min Daisho Opole :) moze sie spotakmy, to sie okaze :)
a co, tak Cie dreczy to ze sie nie widujemy :) tak jakos odnosze wrazenie ze sie wszedzie pojawiasz gdzi ektos napisze Smile i kendo, co Cie tak meczy w tej kwesti?

jak pisze ze cwicze Tai Chi to nikt z tej grupy nic mi nie wytyka, nic nie zarzuca, a Ty kolego (pisze tak bo chyba sie znamy) ciagle wtykasz swoj shinai miedzy Kendo, a Smile :D

swoja droga temat juz dawno odszedl od tematu :) a moze i nie, bo jest taki AIKI CUD, ze iagle sie tych aikidokow wszyscy czepiaja :) heheh normalnie aikidocy Chrystusem sztuk walki, czy narodem wybranym sa, czy jak :) :D
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

eeee, ja myslalem ze Clint cos fajnego napisal :)

a jesli chodzi o post bujina, to cwicze 25 lat, mam 3 dan w aikido i w iaido, w kendo nie mam zadnego stopnia, prowadze zajecia z aikido, iaido i kenjutsu, kendo sie ucze tak jak i jeszcze kilku innych sw :D

to cos wyjasnia, zmienia, czy cos innego mowi?

kazdy moze przyjsc do mnie na trening i zobaczyc co robie, a potem mnie szanowac lub nie, nie mam nic przeciwko :)


Tomek, z twojej strony wynika, ze uczysz kendo (vide plan zajec). 25 lat aikido to jest przeslanka, zeby twierdzic, ze mozna kogos czegos nauczyc. Iaido jest prostsze do opanowania z uwagi na formalizm, o ile sie ma swietnego nauczyciela, ktory wyjasni niuanse.
Co do kendo jednak, to trzeba faktycznie reprezentowac soba pewien poziom, ktorego nie da sie osiagnac w 5 lat. spotykalem co prawda za granica 24- letnich japonczykow z 4. danem, ale oni cwiczyli juz 10-15 lat.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
hehe co Was to kendo tak boli :)
kendo uczylem, pozniej nie, pozniej znowu uczylem, traktuje to jako swego rodzaju przerywnik, odskocznie od innych zajec, taka rozrywke w zbrojach :) i wszyscy moi ucziowie ktorzy przychodzli na te zajecia doskonale wiedzieli jaki jest moj staz i doswiadczenie w kendo i mimo to chcieli i nadal chca zebym te zajecia prowadzil i daja im one satysfakcje :)
to wsadze kij w mrowisko,
iaido ucze sie od chyba 4 lat, nauczyciela mam okzajonalnie, a kenjutsu nigdy, nigdzie od nikogo sie nie uczylem :)
a cwicze od kilku lat i prowadze zajecia :)
hehehe jak ktos chce zobaczyc co soba reprezentuje, latwo mnie znalesc
ja tam sie za siebie nie wstydze, pracuje tak ciezko jak moge i ucze sie i ucze innych tak jak chce
pozdrawiam wszystkich miecznikow i innych fighterow :)
  • 0

budo_kendoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

hehe co Was to kendo tak boli :)


A tak jakoś... Lubię kendo, nie lubię kendo-lipy :wink:
Peace w temacie!

3 dan w iaido w 4 lata? Talenciak!
... I sam powiedziałeś, że uczeń bez mistrza jest jak krowa na pastwisku czy tam w łódce :wink: ...

Pozdrawiam
:wink:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
no widzisz, wiem co mowie :) z wlasnego doswiadczenia :)

ciesze sie ze juz wszystko jasne i wszyscy zadowoleni :)
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
Smailu a co robicie na Aikido/Combat? Ile lat to już ćwiczysz i jaki masz stopień, tfu.. wróć! Którego masz dana ;-) No i kto jest Twoim nauczycielem tego czegoś?
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
hehe
jak to co robimy, nap.....my
to moj system wiec jestem soke, doshu i o, sensei :)
aikido / na combat to znaczy ze jest albo jedno albo drugie w zaleznosci od widzimisie prowadzacego

cos sie kurde popularny zrobilem ostatnio i widze ze ogladalnosc mojej strony wzrosla nadzwyczajnie :)
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
mowa o stronce z węglem drzewnym patimex.com?



:wink:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

kenjutsu nigdy, nigdzie od nikogo sie nie uczylem :)
a cwicze od kilku lat i prowadze zajecia :)


Wyjaśnij mi proszę, jak można uczyć kogokolwiek, czegokolwiek, czego samemu się nigdy nie uczyło...? :roll:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
to trudno wyjasnic drogi hara-kiri...
to trzeba przezyc samemu
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD
To się właśnie cudem nazywa :wink:
  • 0

budo_kendoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

cos sie kurde popularny zrobilem ostatnio i widze ze ogladalnosc mojej strony wzrosla nadzwyczajnie :)


Sam powiedziałeś, że wsadzasz kij w mrowisko więc sie nie dziw :D
Ja chciałem tylko zweryfikować jakie masz podstawy do tego zeby innych kendo nauczać. Co do reszty...
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

To się właśnie cudem nazywa ;)

cudem nad Odra :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

Ja chciałem tylko zweryfikować jakie masz podstawy do tego zeby innych kendo nauczać.

hehe i co zweryfikowales?
nadal wiesz tyle ile wiedziales, wiec cala weryfikacja to tylko prowokacja :)
i nadal uwazasz to co uwazales :) tak jak i harakiri to co uwazal o mnie czy o innych osobach do ktorych wyzej prowokowal :D

oj chlopy chlopy :)
na trening idzicie zamiast czas tu marnowac
ja na ten przyklad dzisiaj mialem 6 godzin cwiczenia, a Wy?
  • 0

budo_kendoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

hehe i co zweryfikowales?


Generalnie tak ale wyniki zatrzymam dla siebie :roll:

nadal wiesz tyle ile wiedziales, wiec cala weryfikacja to tylko prowokacja :)


Wiem nieco więcej (chociażby od kogo czerpiesz swoją wiedzę o kendo) a prowokacja to swoją drogą była :P

i nadal uwazasz to co uwazales :)



tak

oj chlopy chlopy :)
na trening idzicie zamiast czas tu marnowac
ja na ten przyklad dzisiaj mialem 6 godzin cwiczenia, a Wy?



Pytanie pozostaje co ćwiczyłeś przez te 6 godzin... :) ... to było pytanie retoryczne, nie oczekuję na nie odpowiedzi i nie chce ciągnąć tej dyskusji dalej :) . Pozdrawiam Cię Mr Smailu i mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy na treningu lub na shiai-jo (choć w "Karolince" nie mogę już brać udziału :twisted: )

Peace ..\/.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

(...)tak jak i harakiri to co uwazal o mnie czy o innych osobach do ktorych wyzej prowokowal :D

Do żadnych osób, jak się wyraziłeś, nie prowokowałem. Ciebie również nie prowokuję.

Zapytałem Cię o mistrza, któremu, jak sam napisałeś, przygotowywałeś posiłki, robiłeś masaże, nosiłeś torbę itd. Wnioskuję, że łączyły/łączą Was zażyłe relacje i że darzysz tą osobę szacunkiem. Podkreślałeś też w swoich postach, jak ważne są dla Ciebie relacje mistrz – uczeń. Pytanie zignorowałeś. Chyba nie wstydzisz się swojego mistrza...?

Następne moje pytanie dotyczyło konkretnie kenjutsu, o którym również Ty sam napisałeś, że nigdy od nikogo się tej sztuki nie uczyłeś a od kilku lat prowadzisz zajęcia.
To proste pytania, na które można krótko i w jasny sposób odpowiedzieć, bez protekcjonalnego i lekceważącego tonu.

Nadal liczę na rzeczowe odpowiedzi.
Pozdrawiam

oj chlopy chlopy :)
na trening idzicie zamiast czas tu marnowac
ja na ten przyklad dzisiaj mialem 6 godzin cwiczenia, a Wy?


PS. jeżeli chodzi o moje treningi, to dziękuję, nie narzekam. Zajmuję się aktywnie różnymi sportami. W niektórych z nich również szkoleniami, gdzie nie ma miejsca na nauczanie czegoś, czego się nigdy samemu nie uczyło, bo może to grozić poważnymi konsekwencjami. Stąd moje zainteresowanie tematem.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

nie oczekuję na nie odpowiedzi i nie chce ciągnąć tej dyskusji dalej :) . Pozdrawiam Cię Mr Smailu i mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy na treningu lub na shiai-jo (choć w "Karolince" nie mogę już brać udziału :twisted: )

Peace ..\/.


gratuluje wiec stopnia mistrzowskiego - tak mimochodem sie pochwaliles :)
z przjemnoscia sie z Toba spotkam na shiai-jo niekoniecznie na turnieju opolskim, zwlaszcza ze nie moge w nim tez brac udzalu :) aczkolwiek z przeciwnego powodu niz Ty, bo nie mam zadnego stopnia :)

i Ciebie tez serdecznie pozdrawiam cieszac sie ze peace i love juz miedzy nami gosci cokolwiek o sobie sadzimy :) tak juz jest na tym swiecie ze kazdy moze robic co chce i drugi moze myslec o tym co chce :)

p.s. wiedze o kendo czerpie niekoniecznie tylko od Slawka, chodz dzieki niemu moge pocwiczyc z kims kto cos umie :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKI-CUD

Zapytałem Cię o mistrza...Pytanie zignorowałeś. Chyba nie wstydzisz się swojego mistrza...?


prowokacja polega na tym (ze tez ja ci to musze wyjasnic :) ) ze doskonale wiesz kto byl moim mistrzem i doskonales wiesz ze wielokrotnie wczesniej pisales rozne wlasne opinie na temat tej osoby i wlasnie dlatego zignorowalem pytanie zadane protekcjonalnie i w lekceważącym tonie :) na wstyd nie ma tu miejsca

Następne moje pytanie dotyczyło konkretnie kenjutsu, o którym również Ty sam napisałeś, że nigdy od nikogo się tej sztuki nie uczyłeś a od kilku lat prowadzisz zajęcia...


przciez odpowiedzialem, najprosciej jak potrafilem, nie mam innej odpowiedzi....
jesli kiedys przyjdzie nam razem cwiczyc to bedziesz wiedzial o czm mowie...

Nadal liczę na rzeczowe odpowiedzi.
Pozdrawiam


i ja Cie pozdrawaim i odpowiedzialem najlepiej jak potrafie na Twoje pytania
nazwis nie przywoluje bo to niepotrzebne, i tak wszyscy wiemy kto u kogo cwiczy lub cwiczl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024