Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin Union - Toruń Dojo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Kyokushin Union - Toruń Dojo
Od połowy września rusza w Toruniu klub Karate Kyokushin będący w strukturach All Japan Kyokushin Union . Klub jest kontynułacją sekcji Karate Kyokushin klubu IKO 1 który zrezygnował z działalności z powodu działalności biznesowej poza granicami Polski głównego instruktora . kontakt [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tel.781721425 Krzysiek .Informacje będą dostępne wkrótce na stronie głownego dojo Kyokushin Union w Polsce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
No niezle.
A mozesz cos wecej powiedziec o tej organizacji ?
Kto jest szefem na swecie , ile jest w niej panstw , kto jest szefem w Polsce i inne tam.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Strony międzynarodowe All Japan Kyokushin Union [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Strona klubu katowickiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Witajcie!
Przedstawicielem All Japan Kyokushin Union na Polskę jest Sensei Krzysztof Brzozowski - sandan.
Jest to mój bardzo dobry kolega, więc chyba nie bedzie miał nic przeciwko jesli powiem parę znanych mi informacji.
W chwili obecnej jest tak, że organizacja ta skupia przede wszystkim samodzielne kluby, jest też kilka organizacji krajowych np. All Germany Kyokushin Union itd.
Organizacja ta nie ma takiego parcia na sport jak inne organizacje kyokushin, chociaż ćwicza w niej znani i dobrzy zawodnicy, np. Sensei Peter Smith.
W strukturach Kyokushin Rengokai działa wieloletni Prezydent Europejskiej Organizacji jeszcze za życia Sosai Oyamy, Shihan Peter von Rotz.
Mój sensei wraz z zawodnikami często wyjeżdżają na organizowane przez All Japan Kyokushin Union seminaria, obozy, zawody. Atmosfera jest świetna, wszystko organizacyjnie zawsze dopięte na ostatni guzik. Można obejrzeć na Youtube organizowany cyklicznie w Holandii otwarty turniej Waterpoort Cup, w którym to turnieju startują zawodnicy reprezentujący praktycznie wszystkie organizacje knockdown karate.
Resztę mozna doczytać pod przedstawionymi przez kolegę Inhetosa linkami.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Inhetos, mimo podanych stron, napisz o Union. Na polskiej stronie nie jest wyjaśnione co to za organizacja jakie są jej główne cele, a pewnie kilka osób będzie zainteresowanych.
Pozdrawiam Emil :)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Witam Emil :D . Co cechuje organizacje Kyokushin Union :?: Napewno na gruncie organizacyjnym w Polsce kluby członkowskie mają duży wpływ na takie rzeczy jak wysokość składek członkoskich które są na takiej wysokości ustalane żeby nie były one uciążliwe dla ćwiczących , oraz nie opóźniały rozwoju klubu . Decyzje w organizacji są podejmowane w sposób demokratyczny, wnioski klubów są brane pod uwagę . All Japan Kyokushin Union od niedawna jest obecny w Polsce. Największą wiedze posiada na temat organizacji jej przedstawiciel i pionier w Polsce- Sensei Krzysztof Brzozowski tel. kontaktowy 504294121 który cyklicznie uczestniczy w obozach i seminariach z instruktorami Kyokushin Union i bardzo chętnie napewno odpowie na wszelkie pytania . Jest możlwość uczestnictwa w obozach , seminariach organizowanych w takich krajach w Szwajcaria, Niemcy, Holandia, Rosja, Ukraina , Japonia .Niedawno było seminarium szkoleniowe z Sensei Frank Liew-On w Katowicach. Będąc w szeregach Kyokushin Union można uczestniczyć w zawodach , obozach i seminariach innych organizacji Karate nie ma z tym najmniejszego problemu . O liderach międzynarodowych tej organizacji w Świecie może coś by napisał kolega Shindojo :D który ma też sporą wiedzę w tej materii. Pozdrawiam wszystkich :D
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Aha jeszcze dodam że niebawem pojawi się strona organizacyjna Polish Kyokushin Union.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Mam pytanie Inhetos, czy turnieje Waszej organizacji sa otwarte dla innych organizacji knock-down karate?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Więc jest to bardzo ciekawa alternatywa dla trenujących kyoka i nie tylko!
Pozdrawiam
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Miałem okazje poznac Sensei Krzysztofa bardzo fajna osoba i moi zawodnicy startowali u niego na zawodach wiec Poul chyba nie bedzie problemu dla Enshin :)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Niema problemu Paul . W Europie np. Szwajcaria, Holandia to napewno mogą startować osoby z innych organizacji Kyokushin oraz z innych styli karate. Jeśli chodzi o obozy szkoleniowe w Europie też osoby z poza organizacji w nich uczestniczą. Jeśli chodzi o Japonię i możliwość startu w zawodach osób z innych organizacji Kyokushin , oraz innych styli karate to odsyłam do Krzysztofa Brzozoskiego jest najdłużej w organizacji oraz ma kontakt z Shihan z Japonii. Pozdrawiam
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Dzieki Inhetos.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
A w Toruniu jest bardzo bobry klub kyokushinkan Shihan Jeremicza i jest to dobra oranizaja to czemu nie poszlicie do nich ? Ja bym poszedl a nie kombinowal.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Korda ty wybrałeś kan, Inhetos Union a ja shin i każdy z nas ma prawo aby realizować swoje wybory. Żaden z nas nie musi się ze swego wyboru tłumaczyć.
O to własnie walczyli nasi ojcowie :wink: - trochę patosu w przededniu rocznicy 1 wrzesnia .
Trzymam kciuki aby Inhetos się odnalazł w swojej nowej organizacji.
W październiku z naszymi zawodnikami jedziemy na zawody Union ( Waterpoort Cup ), chłopaki pewnie wpadną na nasze MP i o to moim zdaniem chodzi.
Pozdrawiam
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Ja gdzes napisalem ze jestem z kkan . Nie pamietam :roll: chce powiediec ze lepiej byc w duzej i dobrej organiozacji a takie jes kkan.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Korda to napisz wreszcie wszystkim ktoś TY :) Oświeć pewne osoby :) i nie jest prawdą to co piszesz. To że jest duże nie oznacza że lepsze( i żeby nie było nie pisze o kan). poczytaj trochę o UNION, mimo wszystko nie jest mała :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo

Ja gdzes napisalem ze jestem z kkan . Nie pamietam :roll: chce powiediec ze lepiej byc w duzej i dobrej organiozacji a takie jes kkan.


a co za różnica w jakiej organizacji jesteś?
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Inhetos gratuluje. Zawsze mnie dziwiło dlaczego byłeś przy poprzedniej organizacji :wink: tak długo. Tym co robisz w swoim klubie wyprzedziłeś ich już o lata świetlne. Jeszcze raz gratuluje ciągłego rozwijania się i mam nadzieje odwiedzić kiedyś Toruń.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Odwiedzisz Jersey Toruń to zapraszam na trening ,a po treningu na kawe . Zapraszam to przejrzenia strony rosyjskiej organizacji Kyokushin Union kierowanej przez Shihan Yakunina . [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo

Odwiedzisz Jersey Toruń to zapraszam na trening ,a po treningu na kawe . Zapraszam to przejrzenia strony rosyjskiej organizacji Kyokushin Union kierowanej przez Shihan Yakunina . [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Fajna ta rosyjska strona, ale ciekawi mnie w jaki sposob facet kolo czterdziestki dorobil sie osmego dana?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024