Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin Union - Toruń Dojo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
może dobry jest ?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo

może dobry jest ?


moze. odpowiedz pytaniem na pytanie, to zadna odpowiedz. aczkolwiek Sokrates w ten sposob postepowal, zmuszajac ludzi do samodzielnego myslenia.
nie oczekuje odpowiedzi, w formie pytania, ktore zawiera przypuszczenie.
chcialbym widziec daty egzaminow i promocji od pierwszego do osmego dana. to mi wiele wyjasni.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Mnie te wysokie dany po prostu nie ruszają.
Zobacz w jiu jitsu, w Polsce ilu ma 7-9 dan ;)

Kiedyś w Japonii o wiele szybciej dochodzono do danów niż dziś. 3 lata i masz czarnulka.
Ważne co facet sobą reprezentuje według mnie i tyle, nie lubię w brudy wnikać.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo

Mnie te wysokie dany po prostu nie ruszają.
Zobacz w jiu jitsu, w Polsce ilu ma 7-9 dan ;)

Kiedyś w Japonii o wiele szybciej dochodzono do danów niż dziś. 3 lata i masz czarnulka.
Ważne co facet sobą reprezentuje według mnie i tyle, nie lubię w brudy wnikać.


taaaaak, kiedys i w Japonii. ale jak sie to ma do "dzisiaj" i "w Polsce" badz "w Rosji".
Osmy dan reprezentuje scisla elite w karate - takie przynajmniej sa zalozenia - albo szybka droge do belkowej kariery.
Posluze sie sobie znanym przykladem. Steve Arneil byl promowany do stopnia 7 dan przez M. Oyama w 1976 roku. Osmy dan otrzymal w 1992 roku od English Karate Governing Body (16 lat aktywnosci). Dziewiaty dan na wniosek Reprezentantow krajowych IFK Kyokushin - w 2001 roku w Berlinie (9 lat aktywnosci), pod ktorym ja rowniez sie podpisalem.
Takie interwaly nie wynikaja z braku "geniuszu" tylko z przyjetych regul, ktore wszystkich w organizacji obowiazuja.
Ja w kazdym razie, ciesze sie swoim czwartym danem osmy rok.
Inflacja jest oznaka kryzysu.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
W Europie i Polsce Ju-jitsu istnieje powyzej 100 lat w przeciwienstwie do Karate kyokushin 8)

No ale prawda tez jest ze i mamy 9 dany w wieku 30 lat - ale kto je powaznie traktuje ? :)

Co do stopni - w Japonii mozna zdobyc w kyokushinie 1-2 dan w ciagu dwoch lat i jest sporo takich osob ale ciezko porownac ich z naszymi 1 danami - choc juz niedlugo porownanie bedzie bardzo proste bo u nas sie tez zmieni tak jak i w innych stylach 8)

Dla mnie niewazne jaki kto ma stopien jesli moge sie od niego czegos nauczyc to korzystam nie patrzac sie na drobiazgi - widzialem mase 9 danow nic nie potrafiacych i z 1 danem kasujacych wiekszosc masterow umiejetnosciami.

Jesli Inhetos uwaza ze pozwoli mu to na dalszy rozwoj to jego sprawa i ma do tego prawo tylko osly nie zmieniaja zdania i pozostaja tam gdzie sa nawet jeli im to nie odpowiada.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo

Ja w kazdym razie, ciesze sie swoim czwartym danem osmy rok.


No i bardzo dobrze, a ja 2 lub 3 rok z 1 kyu, a brązem od 99 ogólnie, ale nie mam problemów z ludźmi co mają wielkie stopnie. Z kiepskich i tak się wszyscy śmiać będą, a dobrych docenią i z niskim danem.

Stopnie od 5-7 są z reguły uznaniowe, więc to i tak nie ma znaczenia. Widać ma duże zasługi i tyle.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
Jeśli chodzi panowie o kwestie dlaczego Kyokushin Union w Toruniu :wink: dla pełnego wyjaśnienia niemiałem możliwości działania sekcji w IKO 1 główny istruktor który zawiesił działalność ma wyłączność na reprezentowanie tej organizacji na terenie Torunia i napewno niedał by innej osobie upowarznień na reprezentowanie IKO 1 :wink: .Być może kiedyś może jeszcze wróci z sekcją w Toruniu IKO 1 :?:
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo

Mnie te wysokie dany po prostu nie ruszają.
Zobacz w jiu jitsu, w Polsce ilu ma 7-9 dan ;)

Kiedyś w Japonii o wiele szybciej dochodzono do danów niż dziś. 3 lata i masz czarnulka.
Ważne co facet sobą reprezentuje według mnie i tyle, nie lubię w brudy wnikać.


taaaaak, kiedys i w Japonii. ale jak sie to ma do "dzisiaj" i "w Polsce" badz "w Rosji".
Osmy dan reprezentuje scisla elite w karate - takie przynajmniej sa zalozenia - albo szybka droge do belkowej kariery.
Posluze sie sobie znanym przykladem. Steve Arneil byl promowany do stopnia 7 dan przez M. Oyama w 1976 roku. Osmy dan otrzymal w 1992 roku od English Karate Governing Body (16 lat aktywnosci). Dziewiaty dan na wniosek Reprezentantow krajowych IFK Kyokushin - w 2001 roku w Berlinie (9 lat aktywnosci), pod ktorym ja rowniez sie podpisalem.
Takie interwaly nie wynikaja z braku "geniuszu" tylko z przyjetych regul, ktore wszystkich w organizacji obowiazuja.
Ja w kazdym razie, ciesze sie swoim czwartym danem osmy rok.
Inflacja jest oznaka kryzysu.


Albo dba sie o wysokie standarty albo nie! Dobra robote i wysokie standarty sie szanuje, brakiem standartow sie gardzi i tak byc powinno...
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
BTW ... jeśli trzyma jakość to nie żebym potępiał, ale to która to już organizacja pod szyldem KYOKUSHIN?
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo

Jeśli chodzi panowie o kwestie dlaczego Kyokushin Union w Toruniu :wink: dla pełnego wyjaśnienia niemiałem możliwości działania sekcji w IKO 1 główny istruktor który zawiesił działalność ma wyłączność na reprezentowanie tej organizacji na terenie Torunia i napewno niedał by innej osobie upowarznień na reprezentowanie IKO 1 :wink: .Być może kiedyś może jeszcze wróci z sekcją w Toruniu IKO 1 :?:


Nie ma czegos takiego jak wyłączność reprezentowania IKO 1 , jeżeli On zawiesił ( a kto to jest) to musi być jakiś dziwny sensei.Z tego co pamiętam to bardzo dobrze i prężnie działa tam sensei Wilento, z 5 lat temu byliśmy tam na MP i uważam,że impreze była bardzo udana .No i fajne miasto . Teraz są nowe organizacje IKO 1 w Polsce ( PZK i POK) więc napewnu uda ci się podjąć współprace.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Union - Toruń Dojo
IKO 1 - PZK to nowa organizacja? U Inhetosa trenuje się parter i MT więc byłby trzymany "w przedpokoju" i szykanowany jako niepokorny i żle rozumiejący jedyną słuszną, i prawdziwą polityke polskiego KK. Po co mu to?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024