Skocz do zawartości


Zdjęcie

styl tego kata ma w sobie "coś"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

styl tego kata ma w sobie "coś"
Kuchnia, normalnie sama się zdegraduję i będę tak robić (a mówiłam, że lepiej nie zdawać jeszcze egzaminu!):

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprzedzając podejrzenia: nie wyśmiewam się z dziecka, mi się to naprawdę podoba! Od dzisiaj tak właśnie będę robić! :)
  • 0

budo_vacca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"

Kuchnia, normalnie sama się zdegraduję i będę tak robić (a mówiłam, że lepiej nie zdawać jeszcze egzaminu!):

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprzedzając podejrzenia: nie wyśmiewam się z dziecka, mi się to naprawdę podoba! Od dzisiaj tak właśnie będę robić! :)


dzieci bawia sie w karate i tak byc powinnoi, a Ty tutaj robisz za flame-ra
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Vaccuś, Ty weź se przeczytaj dokładnie co to jest, bo ciągle masz z tym problem, jak widzę. Jak również z poczuciem humoru i dystansem do sprawy. Ja Twoich wypowiedzi nie krytykuję, mimo że też często pozostawiają wiele do życzenia. Jak chociażby złośliwości pod moim adresem - to dopiero jest trolling. Weź wyluzuj, Chłopie.

Tym bardziej, że piszę, że mi się to podoba. Masz problemy z czytaniem, czy o co biega?
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Weź sobie przeczytaj w końcu, co to troll/flamer, bo ciągle masz z tym problem.
Twoja działalność to jest właśnie trolling. Ja do Ciebie się nie czepiam, a też bym mogła. Wyluzuj, Chłopie. Trochę poczucia humoru i dystansu.

Że Tobie się filmik nie podoba, nie znaczy, że mi nie prawa. Już? Zrozumiałeś? A może nadal jakieś problemy z pojęciem masz?
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
a ja na dzieciaki w naszym klubie narzekam, że coś źle robią ... jak ci się to może podobać? nawet zabawa powinna mieć jakieś racjonalne granice
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
luzik vacca ... po co takie teksty? mnie też poruszyła (pozytywnie oczywiście :) ) ta wersja Bassai ... coś w tym jest :wink:
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"

jak ci się to może podobać?


to jest dopiero 6 kyu, a robi bassai (to dość istotne). Wiesz, dokładnie nie powiem, DLACZEGO mi się to podoba. Ale to ma jakąś duszę. Może niekoniecznie tożsamą z tym, jaką powinno mieć kata, ale jednak... Dziecko wyszło samo na środek, zrobiło kata, złamało wszystkie możliwe zasady, ale jednak tchnęło w to coś, co mówi, że każdy może ćwiczyć. :-)
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"



że każdy może ćwiczyć. :-)


ciagle tu czytam jak mowice ze kazdy moze cwczyc .
A ja m mowie ze nie kazdy . To kazdy niby moze ale nie kzdy powinien .
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Cieszę się Korda, że wróciłeś. Bez Ciebie to nie to forum...

To kazdy niby moze ale nie kzdy powinien .

-racje ma, oj nie każdy, nie każdy...
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"

kazdy moze cwczyc .
A ja m mowie ze nie kazdy . To kazdy niby moze ale nie kzdy powinien .


Zależy może raczej, JAKIE karate chce ćwiczyć. W zasadzie idea jest taka, że to praca nad sobą. Przynajmniej oficjalna. Sportowe karate albo z full kontaktem - ok, tu mogłabym się nawet z Tobą zgodzić. Ze względu na bezpieczeństwo lub brak sensu w ćwiczeniu. Ale jeżeli jest półkontakt, a styl nie jest sportowy, to dlaczego nie? Dobrze, że ludzie coś robią i chcą iść dalej.
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
A ja prowadzisz grupę dzieciaków i jest taki "co nie powinien" ale baaaaardzo chce i stara się jak cholera, to co? Powiesz mu, że nie powinien?
Ja nie powiem.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Nie o to mi chodzi ful czy nie ful. Michodzi o tych co techika w lesie a belek na pasie ze pliczyc sie nie da. i jak kazdy moze to i oni mogom . I jakby powiedizal moj odol Wyborowa robia se kizsone ogorki z karate.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Jak bardzo chce to już powinien.
Korda miał na myśli element zdegenerowany ze środowisk przestępczych,prawda?
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"

Nie o to mi chodzi ful czy nie ful. Michodzi o tych co techika w lesie a belek na pasie ze pliczyc sie nie da. i jak kazdy moze to i oni mogom . I jakby powiedizal moj odol Wyborowa robia se kizsone ogorki z karate.


No bo właśnie tu pojawia się problem, który co chwila wypływa. Stopnie są potrzebne strukturze. Stopnie są po to, żeby można było postawić przy sobie dwa białe paski z różnych klubów i żeby ich poziom mniej więcej się zgadzał. Ale to nie działa, bo wszyscy poszli w stronę nagradzania indywidualnych postępów i nastąpił zgrzyt. Jedynym rozwiązaniem chyba byłoby wprowadzenie jednolitych egzaminów na skalę globalną oraz osobno wewnętrznego systemu klubowego za indywidualne postępy. Oczywiście jak możliwe jest to do zrealizowania, to nie ma co gadać...

Samo ćwiczenie karate dla siebie, to już inna bajka. Osobiście oddzielam te dwie rzeczy i nie widzę naprawdę przeciwwskazań.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
eee odważna dziewczynka ;)

Sama, przy masie ludzi, wszystko źle, ale na luzie i bez Paniki ;) Fajnie ;)

Nauczy się, spoko
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Koźlaczku, nie spodziewałem się, iż zaraz po powrocie z urlopu przyjdzie mi ćwiczyć tak intensywnie brzuszka mego, nieco opuchniętego byłego, wakacyjną błogością - znaczy tak od 4,5 do 6%... + mała burza na Solinie ;o) Powiem Wam, drodzy moi - DZIAO SIE! ;oP
A niunia? No niunia.. robi to, na co KTOŚ jej pozwolił i czego nauczył - niczemu, bidula niewinna...

Pozdrawiam...

P.S. - looknąłem tylko I-szy post - wybaczcie, reszty nie czytałem ;o)

r.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Obiecałam dziecku, że roześlę po znajomych:



Jeżeli macie chwilkę to zerknijcie, mała jest zdolna. W tej chwili ma 7 lat, ale polecam bassai sho, które robiła jeszcze jako sześciolatka. Naprawdę nieźle. Ten filmik to zapis z treningów w dojo. Zawody są gdzieś tam wśród jej udostępnionych.

Existen, cieszę się, że miałeś radochę. Ale chodziło o ten rozczulający element :-)
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"
Ależ był, zapewniam Cię tak samo jak o tym, że nie ironizuję w tym momencie...

Pozdrawiam - eX.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"

Nie o to mi chodzi ful czy nie ful. Michodzi o tych co techika w lesie a belek na pasie ze pliczyc sie nie da. i jak kazdy moze to i oni mogom . I jakby powiedizal moj odol Wyborowa robia se kizsone ogorki z karate.


robia robia, na dodatek w jakims domu towarowym. zeby z tymi ogorkami bylo blisko na hale. myslalem ze klasyczny dramat jest trzyaktowy z epilogiem, ale ten zdaje sie nie miec konca.
  • 0

budo_aresek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: styl tego kata ma w sobie "coś"

Nie o to mi chodzi ful czy nie ful. Michodzi o tych co techika w lesie a belek na pasie ze pliczyc sie nie da. i jak kazdy moze to i oni mogom . I jakby powiedizal moj odol Wyborowa robia se kizsone ogorki z karate.


robia robia, na dodatek w jakims domu towarowym. zeby z tymi ogorkami bylo blisko na hale. myslalem ze klasyczny dramat jest trzyaktowy z epilogiem, ale ten zdaje sie nie miec konca.


Mało jeszcze widziałeś :lol:
Jakiś rok temu tez "w domu towarowym" była prezentacja różnych form aktywności fizycznej w tym m.in. sztuk wywodzących się z dalekiego wschodu. Jak dla mnie wygrał sensei jednej ze szkół który wyskoczył na pokaz w górze od gi w nadrukowaną amerykańską flagę.
Wbrew pozorom miał jedną kilkulatkę, która była bardzo ogarnięta i zamiatała chłopakami w jej wieku nie tylko "bo taki scenariusz" ale autentycznie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024