Skocz do zawartości


Zdjęcie

British Open 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

British Open 2009
Oto informacje na temat tegorocznego British Open:
British Karate Kyokushinkai presents
THE ONE THEY ALL WANT TO WIN
The 33rd British Open Knockdown Tournament
Incorporating The Cup of Europe
Saturday 17th October 2009 @ The K2 Sports Centre, Crawley
Open & BKK Novice
Female - 60 / +60 Kg
Male - 70 / -80 / +80 Kg Open to all Styles & Organisations
Entry forms and further information from:
Liam Keaveney (6th Dan)
58 Highfield Road, Chelmsford,
Essex, CM1 2NQ
T: +44 (0)1245 256891
E: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
W: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tickets Available Very Soon
Doors open 9am - Fighting starts 11am
k2crawley.com
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Kto sie wybiera? Ja bede na pewno, klepnalem sobie juz urlop :lol:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
bede na pewno. Odpuszczam Wegry bo do tej pory nie mam zadnych konkretow. strona jest ale martwa. zadnych konkretow. Poza tym na British Open bedzie rozegrany Puchar Europy IFK Kyokushin.
W zeszlym roku byla bardzo dobra impreza. Wiele ciekawych walk, ludzie z roznych organizacji, bardzo silny Shinkyokushin z Niemiec, Hiszpanii i Szwecji. Silne niemiecke Ashihara, no i oczywiscie Rosjanie. Relacja na mojej stronie. Sedziowalem w zeszlym roku te zawody.
To trailer z tej imprezy

  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Fajna impreza. Mamy w tym czasie kilka swoich turniejów ale fajnie byłoby wystartować w tak mocnym turnieju. Się zobaczy. :D
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
No wreszcie Wyborowa sie spotkamy.Moze bedziesz mial troche czasu na jakas pogaduche. Moi uczniowie bardzo chca Cie poznac :oops:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

No wreszcie Wyborowa sie spotkamy.Moze bedziesz mial troche czasu na jakas pogaduche. Moi uczniowie bardzo chca Cie poznac :oops:


spotkamy sie napewno. ja bede miszkal gdzies w okolicach Gatwick. bede przed zawodami. 20 funtow kosztowalo w zeszlym roku wejscie na oficjalna sayonare.
Przywioze jakas zoladkowa, zeby potem mozna bylo z wieksza odpowiedzialnoscia pisac, ze jakis sensej przelyka. :)

Tak jak napisalem, wodka jest dla madrych ludzi, a nie dla baranow. itd.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Czy ja też bede się mógł przyłaczyć :) postaram się być na tym turnieju daleko nie mam :)
ps. Poul w sobote bede sie widział z Garym :)
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Bardzo chciałabym byc na British Open, ale póki co jadę na British Summer Camp od 19 - 23 sirpnia. Tam będzie jazda. Wszyscy znani instruktorzy i doborowe, miedzynarodowe towarzystwo już nie mogę się doczekac.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Zapas ,ja mam kontuzje kciuka (nie moge jej wyleczyc) powinienem sie pojawic na treningu za dwa tygodnie. W sobote jedziesz na trening?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
U sensei Garego pojawilo sie dwoch nowych Polakow z Leicester. :lol: Powoli robi sie polsko-brytyjskie dojo :lol:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Gary bedziew milton keyens na zawodach
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
czytałem ,że sensei Bierowiec przeszedł do IFK i startował na tych zawodach bo ma to wypisanej na swojej stronie gratuluje mądrej decyzji
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

czytałem ,że sensei Bierowiec przeszedł do IFK i startował na tych zawodach bo ma to wypisanej na swojej stronie gratuluje mądrej decyzji


piersze slysze. Sensei Bierowiec jest w organizacji Kyokushin kan a przeszedl tam z Oyama karate. Ale tak bylo chwile temu.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

czytałem ,że sensei Bierowiec przeszedł do IFK i startował na tych zawodach bo ma to wypisanej na swojej stronie gratuluje mądrej decyzji


ciekawe gdzie czytales?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
kkpzk przylaczam sie do pytania "Wyborowej" gdzie to czytales bo na pewno nie na stronie sensei Bierowca. :lol: Czytaj ze zrozumieniem on tylko wystawil na British Open jednego zawodnika :lol:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

kkpzk przylaczam sie do pytania "Wyborowej" gdzie to czytales bo na pewno nie na stronie sensei Bierowca. :lol: Czytaj ze zrozumieniem on tylko wystawil na British Open jednego zawodnika :lol:


moze to smieszne, ale po tym jak bylem na zawodach Shinkyokushin w Hong Kongu, w sumie jako zaproszony gosc, tez mialem pytania, czy zmieniam organizacje. 8O :roll:
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009
Panowie ja tak trochę z innej beczki. Słyszałem że na British Open jakiś czas temu bardzo dobry występ zaliczył jeden z braci Golińskich z Kyokushin. Ktoś wie jakie miejsce zajął? Tudzież coś więcej na temat tego bractwa i ich poziomu który ponoć jest mega wysoki?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

Panowie ja tak trochę z innej beczki. Słyszałem że na British Open jakiś czas temu bardzo dobry występ zaliczył jeden z braci Golińskich z Kyokushin. Ktoś wie jakie miejsce zajął? Tudzież coś więcej na temat tego bractwa i ich poziomu który ponoć jest mega wysoki?


Jakis czas temu? To bedzie juz chyba dekada niedlugo. Z tego co pamietam to super walczyl i odpadl w cwiercfinale. Jak mi sie bedzie chcialo poszukac to znajde rocznik i szczegoly. Mam wszystkie British Kyokushinkai Magazyny od 1993 roku. Nikt z Polakow tej imprezy nie wygral.
Najblizej byl Sebastian Stachon w 2004 roku, ktory po 4 wyrownanych rundach przegral z zawodnikiem gospodarzy Darrenem Stringerem final wagi lekkiej. Poza nim na pudle stawali- Miroslaw Zuziak i Janusz Morys - w 1991 roku i Rafal Borowiecki w wadze ciezkiej 3 miejsce w 1999 roku.
British Open to najsilniejszy cyklicznie rozgrywany turniej w Europie. Dobrze zorganizowany, czysto sedziowany, zawsze z bardzo dobra obsada, z duza iliscia startujacych i wieloma ekipami zza granicy.
Stanac na podium w tym turnieju to znaczy potwierdzic wysoki miedzynarodowy poziom.
  • 0

budo_kkpzk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

kkpzk przylaczam sie do pytania "Wyborowej" gdzie to czytales bo na pewno nie na stronie sensei Bierowca. :lol: Czytaj ze zrozumieniem on tylko wystawil na British Open jednego zawodnika :lol:

masz rację ale jedno wiem On nie ma więcej zawodników i to chyba ten sam co dał popelinę w programie mam taklent nawet nie umiał rozbić dachówek :)
  • 0

budo_vacca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: British Open 2009

Panowie ja tak trochę z innej beczki. Słyszałem że na British Open jakiś czas temu bardzo dobry występ zaliczył jeden z braci Golińskich z Kyokushin. Ktoś wie jakie miejsce zajął? Tudzież coś więcej na temat tego bractwa i ich poziomu który ponoć jest mega wysoki?


Jakis czas temu? To bedzie juz chyba dekada niedlugo. Z tego co pamietam to super walczyl i odpadl w cwiercfinale. Jak mi sie bedzie chcialo poszukac to znajde rocznik i szczegoly. Mam wszystkie British Kyokushinkai Magazyny od 1993 roku. Nikt z Polakow tej imprezy nie wygral.
Najblizej byl Sebastian Stachon w 2004 roku, ktory po 4 wyrownanych rundach przegral z zawodnikiem gospodarzy Darrenem Stringerem final wagi lekkiej. Poza nim na pudle stawali- Miroslaw Zuziak i Janusz Morys - w 1991 roku i Rafal Borowiecki w wadze ciezkiej 3 miejsce w 1999 roku.
British Open to najsilniejszy cyklicznie rozgrywany turniej w Europie. Dobrze zorganizowany, czysto sedziowany, zawsze z bardzo dobra obsada, z duza iliscia startujacych i wieloma ekipami zza granicy.
Stanac na podium w tym turnieju to znaczy potwierdzic wysoki miedzynarodowy poziom.


Janusz Morys, to byl zawodnik ze ho , moze jakies wspomnienia ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024